Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Kapiram :twisted: Samo shto necu moc doc danas idem da gledam Djordje Davida u Cetinje a sjutra idem jednom momku na ispracaj u Tivat a u nedelju mi dolazi drugarica iz Tivta pa cu citav dan sa njom da provedem :mrgreen: U ponedeljak sigurno dolazim jer imam neshto da zavrsavam po baru :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram :twisted: Samo shto necu moc doc danas idem da gledam Djordje Davida u Cetinje a sjutra idem jednom momku na ispracaj u Tivat a u nedelju mi dolazi drugarica iz Tivta pa cu citav dan sa njom da provedem :mrgreen: U ponedeljak sigurno dolazim jer imam neshto da zavrsavam po baru :mrgreen:

 

Alo smoru...Da mi doneses Covenant vishe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al klepecete o glupostima. Ova i prosla tema koja je bila prevelika ne sadrzi nista osim gluposti. Manje postujte, a vise drzite gitare u sakama i radite nesto.

 

Svaki dan sviramo aktivmo po 5 sati,mislimda je to sasvim korektno... biggrin.gifa:

Misliš gitaru, inače u HN (i dalje) ćemo nastupati kao trio na onu foru Norveški bandovi 2-3 u bandu, znači gitara, vokal bubanj, tako smo odlučili i tako ima da i dalje idemo, sem nekih session članova koji dođu i odu, odsviraju drugu gitaru, bas i sl. Inače na prvom demu koji će uskoro da se snimi gostovaće Bethor na jednoj pjesmi, hehe :mrgreen:

Nazzgule, zar nisi rekao, da te ova tema više ne zanima, i da si postovao samo da nabiješ postove? Ajde zato ne dolazi više na temu, nisi poželjan rekao si da ideš i to 4 puta a sad ponovo dolaziš. Izgleda da si sentimentalno vezaza temu, jer drugi razlog očito ne postoji. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ja cu prvi.....

Ko se slaze da je posle The STONE i May Result u Jugoslaviji (ili ti s&cg) najbolji bend DEUCALION smile.gifsmile.gif:evil::evil::evil::mrgreen:biggrin.gifa:

 

Jos samo kad bi ste imali neko normalno ime - cak je i onaj korjen bio bolji od imena deucalion!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sviramo pet sati dnevno, vec dva sata, ponekad tri...al ce se to ubrzo promijeniti.....A sto se tice tog gostovanja, to pitaj Tonija, on voli da radi sve sam da nikog zivog ne obavijesti...mada ja nemam nista protiv da nam Bethor gostuje, postacemo poznati, i prodacemo milion ploca! smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif Prvi bend iz crne gore koji je dobio zlatnu plocu....sas drugim demom cemo platinastu.... 8) patako redom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo pricam ja Deucalion, stim sto sam sad kod Velesa kuci...

Stvarno su nas zvali na Wacken, pa super :mrgreen::mrgreen:biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif kazem ja metal je poceo da se razvija na ovim prostorima...bolje vrijeme dolazi za nas metalce :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veles evo me na godisnjem odmoru,sa Darkom sam pa se malo zajebavamo po Kikindskim mracnim mestima suncamo se u hladovini....Zvao sam te pre no sto sam krenuo iz vase prestonice Bar...ali ti ocigledno nisi imao kredita...Tvoja keva mi je rekla da si u Podgorici verovatno ste jurili neki k0oncert bar sam tako nacuo... Kaze ti Darko da mu pokupis onaj obecani CD od Ektomorfa, koji se nalazi u Podgorici... Vracam se 14.7.2003.pa cu ti se javiti,neka me menja onaj pozer od basiste dok ne stignem...Jesi li sta video sa Krletom u MM,za letnju pozornicu,pokusavate li da nadjete prostor ili samo trunete po zgradama....Da li je Veljko uzeo ozvucenje? Jos sam nesto hteo ali sam zaboravio,ma javicu ti se kad se vratim HAIL DEUCALION 666!!!!!!!

 

BOG CUVA SRBE

WOLVES HOOLIGANS KIKINDA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo si tu Ventaoris dobro je. Izbacile nas komšije (nije ni čudo) pa više ne sviramo kod Ivana! Veljko je danmas otišo u Jagodinu po pjačala i ostalo ja sam nabavio miksetu i neke velike zvučnije al nam trebašš ti da sve to fino sklepaš i namjestiš mi se u tehniku razumijemo ko prodavac sira u estoniji u islandski grindcore. Bio sam u PG na samo 2 sata da se dogovorimo oko nekog koncerta a biće izgleda u Herceg Novom koncert Deucaliona i Withed Thears (Gothic doom - nikšić) pa to ne smiješ propustiti!!!! Sviraćemo u mojoj garaži, sasvim je ok! :mrgreen::mrgreen:

 

ZGRADE JOŠ NISU POČELE DA SE RASPADAJU; A KAD ĆE NE ZNAM!!!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Veles uskoro stizem iz mracnih ravnica,i donosim mrznju vecu no ikad,a plast moj pokriven tankim pepelom da njihovih kostiju...i uvek cu biti onaj stari ali uvek u drukcijoj kozi...shvatices me jednog dana...pomocicu vam ali moracete da nadjete pravog basistu do tad bicu tu za vas...I koji kur@c,neznate da povezete razglas....Stizem u ponedeljak .a bicu dostupan u utorak...pa nek se zemlja trese kad bas se cuje...Vidimo se blackerovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...