Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Heheheeh, propustio si najveću žurku jebote!!! ma zezam se, ništa nije bilo od koncerta, sranje, zajebo nas ovaj iz doma kul., i tako, morao sam da otkažem band+ovima. jebiga, sranje žestoko, ali uskoro svirke deucaliona, pa dako se malo oraspoložimo svi! hehe :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane ako imas i malo pameti,Antihristija je solidna pesma,a vas bend uz malo vise truda,srece i motivacije moze da uspe u vrlo skorijem vremenu...zato se nezezaj sa pesmama,i ne salji nikome,ako hoces da ih sacuvas za sebe...ako imas i trunke mozga poslusaces me.A radoznale i momke sa malo strpljenja odjebi,ako toliko cene vas rad sacekace do vaseg prvog demo snimka koji bi uz opet malo vise srece mogao da se odradi do kraja godine ili pocetkom sledece!Pozdrav bendu i drustvu Venatoris!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezajte se sa Venatorisom, on je solidan kikindski basista... Mislim da ce mu se ispuniti zelja da najzad zasvira u nekom ozbiljnijem bendu a ne u onim projektima sa mnom (pazite imena: Sjedinjeni Metalci (1995); Crni Gospodari; Domination itd.)... Bilo je jos ali ne mogu da se setim... biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane ako imas i malo pameti,Antihristija je solidna pesma,a vas bend uz malo vise truda,srece i motivacije moze da uspe u vrlo skorijem vremenu...zato se nezezaj sa pesmama,i ne salji nikome,ako hoces da ih sacuvas za sebe...ako imas i trunke mozga poslusaces me.A radoznale i momke sa malo strpljenja odjebi,ako toliko cene vas rad sacekace do vaseg prvog demo snimka koji bi uz opet malo vise srece mogao da se odradi do kraja godine ili pocetkom sledece!Pozdrav bendu i drustvu Venatoris!

 

Slazem se covjece....nego kao sto ti Toni rece, nabavili smo bas, ovaj drug ga je kupio od trendasa.....Nema vise sviranja kod mene, jebene komsije hoce da zovu policiju :evil: :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pravio muziku. A ko bi drugi do Gavran silni, himself.

Veljko, sto se ne javljas na tel? 8) trebali smo da trazimo prostor,remember?aj pa da se organizujemo....

btw.Night_Blade shut the fuck up, nisam mislio da skidamo mrak nevinosti, nego ne-ubijanja...kapiras?

U petak ubijamo moje komsije tj. skidamo mrak biggrin.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...