Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

E ajde sad brzo ocu da cujem komentare na svirku \"Deucaliona\" i \"Withed Tears\"!Sta sad imas reci a \"enigmice\"?

HAIL svima koji su dosli,nadam se da ste se super proveli i da vam se svidjelo!

 

mislim da mi treba broj Niksickog gitariste... a i bubnjara

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro...  

mogu da prodju i klavijaturista\"Deucalion\"-a i basista ovog drugog benda\"

Deucalion je band koji je svirao drugi i ima samo 3 clana a ako imalo mozga imas svatices da su to gitara bubanj i vokal,a i kad im cujes pjesmu (valjda) ces primijetiti da se tu ne cuje nikakva klavijatura.E sad sto nijesi upucena pa pricas bez veze ja tu ne mogu nista!Mora da si pomijesala Withed Tears sa Deucalionom jer NK-ovci imaju klavijaturu.

Najiskrenije,

buduci klavijaturista Deucalion-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA ZAJEBAVAM TE... so sorry :wink::wink::wink:

 

iskreno misljenje: svirate kao neki pocetnicki bend koji nikako da se dokazu, fale vam neki noviteti. Ovako samo kopirate sopstvene idole i to ne lici ni na sta. Znam dosta onih koji slusaju gothic i dosli su na svirku a imaju isto misljenje ko ja

 

jos jednom ti kazem: samo klavijaturista prolazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas ko ja mislim da je ova Goth-enigma: Boksi, nekako mi lici na njega i njegov nacin izrazavanja biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Svirate kao neki pocetnicki bend? Kome govoris? Svi koji su u poslednje vrijeme postovali na ovoj temi ne sviraju nista? :? :? :?

Ma nema ni veze sudeci po onoj tvojoj pp tebi definitivno nije dobro, ili imas los smisao za humor smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA ZAJEBAVAM TE... so sorry :wink::wink::wink:

 

iskreno misljenje: svirate kao neki pocetnicki bend koji nikako da se dokazu, fale vam neki noviteti. Ovako samo kopirate sopstvene idole i to ne lici ni na sta. Znam dosta onih koji slusaju gothic i dosli su na svirku a imaju isto misljenje ko ja

 

jos jednom ti kazem: samo klavijaturista prolazi...

Znas li ti uopste sta su oni sve svirali na tom koncertu?Stvarno je bilo obrada ali jebiga oni postoje tek 6 mjeseci,a s obzirom na to da su svirali 6 pjesama i jos 2 na ponovili na bis (3 obrade) znaci imaju 3 svoje pjesme.A volio bi da vidim tebe u nekom bendu koji postoji po godine i pravi pauzu u sviranju 20 dana zbog nedostatka prostora pa da imate 3 svoje pjesme i 3 obrade! :x

A uostalom,znas li ti sta slusa gitarista Deucalion-a?A?

A klavijaturisti se javi pp-om ili mail-om pa cemo pricat.Da te malo uputim da ne lupas javno

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i vama je "koncert" trajao do 22.45 najvise

:evil: s obzirom da se bavim muzikom vec dugo ne volim da mi amaterski kreteni sole pamet. U redu je to sto ste svirali nemam nista protiv vas. Za 6 mjeseci postojanja super ste napredovali samo ------ sidjite malo na zemlju (s vremena na vrijeme) :wink::wink::wink::wink::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko dugo se bavis muzikom?Ajde reci!Pa mala ti veze nemas!Ne poznajes ljude pa ne lupetaj molim te! :evil::evil: :x

Otkud znas da niko od nas nije ucio u nekoj muzickoj skoli?Poznajes li nas ti pa da tako pricas?

Za tvoju informaciju prosao sam 7 godina muzicke skole i svirao klavir (naucio sto se tamo naucit moze od jednog docenta koji predaje na akademiji na CT) pa nemoj ti meni da solis pamet "AMATERSKI KRETENU"! :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao pa ovo je genijalno biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Jos malo pa cemo dogurati do zakljucavanja teme ali neka postaje sve interesantnije smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ja i dalje ne razumijem s kim goth-blabla prica s obzirom da ni ja ni mirko nismo svirali a mi se svadjamo sa tobom, ustvari ja se ne svadjam nego se bas dobro zabavljam, bas je zanimljivo. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

A ti Mirko smanji malo dozivljaj, sto si zapjenio, pusti neka se devojcica zajebava nema veze, sta se nerviras

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA ZAJEBAVAM TE... so sorry :wink::wink::wink:

 

iskreno misljenje: svirate kao neki pocetnicki bend koji nikako da se dokazu, fale vam neki noviteti. Ovako samo kopirate sopstvene idole i to ne lici ni na sta. Znam dosta onih koji slusaju gothic i dosli su na svirku a imaju isto misljenje ko ja

 

jos jednom ti kazem: samo klavijaturista prolazi...

 

Ovo ti prica clan Deucaliona.

 

Pod jedan mi sviramo OLD SCHOOL RAW BLACK METAL a ne GOTHIC.To mozes da pricas za Withed Tears,eventualno.

 

Pod dva svirali smo bez jednog clana jer nam je drugi gitarista odputovao za Kikindu tako da i nije cudno sto se na momente osecao nedostatak druge gitare.Priznajem da je tu bilo i gresaka,ja sam popio 4 piva tako da na momente nisam znao sta radim.

 

Pod tri znas kako mi puca K*RAC sta ima da kaze neko ko slusa HIM?!? Ako ti se ne svidja ti nemoj da slusas,niko te ne tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice,vasa rasprava je sranje.

svirka je bila SJAJNA,posjecenost takodje,nije bitno ko je

koliko ispadao,bitna je iskrenost,METAL duh i saradnja.

ko to ne shvata neka ide utri pizde materine,jer njemu nije mjesto ovdje,

niti uopste u METALU!!!

DEATH TO ALL FALSE METAL!!!

HAIL deucalionu,i hvala na ODLICNOJ svirci,i na "Serbian woods"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...