Jump to content

Okup 04.07. *Kalemegdan* Okup povodom Istorije vol 06


Zen

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osim Tesanovicu,jer on tom desnicom drka karu,po sopstvenom priznanju..

 

tesa za tvoju informaciju drka levom rukom

 

karta za prevoz na trafici je 40 din u vozilu 80din

 

.. a po novom zakonu izgleda da ce i vama van Bg stizati kazna... tako da znate

 

necu nikada da im platim,gradski bi morao da bude besplatan

 

Ali Tesa i ja smo objasnili neke stvari uz Halida Beslica :) :)

 

Ali scena kad Maja i Teša igraju... lol.

 

 

da to je bilo stvarno odlicno

 

Matori crni ftw! :) :)

 

 

Najveci smeker tamo!

 

da matori je zakon sa onom kajlom

 

 

 

 

Штедох наговорити Тешу да нахвата какву маторку не би ли га иста научима свим техникама физичке љубави, но није ми успело.

 

eh nisi uspeo,nikada ja necu nauciti sta su prave cari seksa sa iskusnim matorkama

 

E, ja bih samo jos da kazem, pored toga da su svi prisutni ok ljudi, da Tesa nije onakav kakav je na forumu. Sam mi je priznao da po forumu malo "sere" (po njegovim recima). :)

 

pa da serem malo vise

 

 

Ohh... bolne moje kosti

 

 

gde si bre ti.jebote one veceri nisi bio normalan,znaci napio si se i krenuo si malo da budes napadan.i onda je dosao onaj australijanac i ti si krenuo kao da si gestapo da ga ispitujes,ono bas psihopatski,ja sam ti rekao da prestanes i ti si na to krenuo da se deres i da lupas rukom o onaj sto ima staklenu plocu na sebi.australijanac je delovao malo zacudjeno,mozda cak i uplaseno.ti si nastavio da ga ispitujes ko je sta je,i ja sam te pitao zasto to radis i ti si mi rekao "jebote zar ne vidis on je srbin samo se pretvara,on je strani placenik,spijun" onda si nastavio da ga isputujes i covek ti si pravdao govorio ti ono kako je on obican radnik malo obilazi evropu kako ga politika ne zanima kako nije tu dosao da nas uci ista u vezi politike kako on ne zeli probleme.ali ti si nastavio jos gore,onda ti je konobar rekao da je fajront i da moras da izadjes,i ti si krenuo da se svadjas da udaras rukom o sto da pretis konobaru da ces sve da polomis,ja sam tada izasao napolje.i posle dva minuta odlucim se da se vratim i da vidim gde si i vidim tebe kako mahnito trcis ulicom i juris neku grupu mladica i deres se "STANITE STANITE PICKE JEDNE!!!" ja ti pridjem ti mi kazes "gde si teso brate ajde idemo" i ja te zaustavim i kazem ti "sada je 3 ujutru i ti se tu deres i pravis sranja ajde smiri se" a ti si rekao "ma oni tamo likovi nece da stanu,nerviraju me" i onda si ti nastavio da juris ka njima i da se deres "PICKE JEDNE STANITE DA VAS JA NEBI DOHVATIO!!!!STANITE ODMAH!!" i ja sam tu otisao kuci i napustio te i to je to.drago mi je da si uspeo da se vratis kako treba kuci i da nisi napravio neko sranje

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu Tešoooo :(

 

Preselo mi sad kad sam čuo :(

Ništa se jebeno toga ne sećam... strašno!!!

Ili me zezaš?

 

Auuuu... onda jesam najveći mogući kreten... ja se sećam da sam smarao nešto tog austrianca, ali sam mislio da je to nešto malo oko politike i to je to.

Prosto ne mogu da verujem i to ne liči na mene da se tako ponašam kad se napijem. :(

 

U pičku materinu... izvini što si zbog mene imao neprijatnosti, neće se više desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu Tešoooo :(

 

Preselo mi sad kad sam čuo :(

Ništa se jebeno toga ne sećam... strašno!!!

Ili me zezaš?

 

Auuuu... onda jesam najveći mogući kreten... ja se sećam da sam smarao nešto tog austrianca, ali sam mislio da je to nešto malo oko politike i to je to.

Prosto ne mogu da verujem i to ne liči na mene da se tako ponašam kad se napijem. :(

 

U pičku materinu... izvini što si zbog mene imao neprijatnosti, neće se više desiti.

 

ma ne brini se,bitno je da je sve dobro proslo na kraju

 

Tešo, daj fotke bre!

 

okacicu fotke sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne brini se,bitno je da je sve dobro proslo na kraju

Nije to bitno što se dobro završilo na kraju (čak bi možda bilo i bolje da me neko izdevetao pošto sam se već ponašao ko kreten).

 

Bitno je da se ne ponovi i ko što ti rekoh u PM, i ja sam sam imao gomilu problema zbog pijanih drugara i uvek sam govorio da je čovek bolje da ne pije ako ne zna da se ponaša. Vreme je da sam stanem iza svojih reči.

Dajem sebi sankcije 3 meseca ne uzimanja bilo kakvog alkohola, a ako se takvo ponašanje nastavi (čak i u mnogo blažoj meri), prestajem u potpunosti da pijem.

Nije žvaka za seljaka.

Izvini još jednom Tešo

 

... a u pičku materinu..

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bitno što se dobro završilo na kraju (čak bi možda bilo i bolje da me neko izdevetao pošto sam se već ponašao ko kreten).

 

Bitno je da se ne ponovi i ko što ti rekoh u PM, i ja sam sam imao gomilu problema zbog pijanih drugara i uvek sam govorio da je čovek bolje da ne pije ako ne zna da se ponaša. Vreme je da sam stanem iza svojih reči.

Dajem sebi sankcije 3 meseca ne uzimanja bilo kakvog alkohola, a ako se takvo ponašanje nastavi (čak i u mnogo blažoj meri), prestajem u potpunosti da pijem.

Nije žvaka za seljaka.

Izvini još jednom Tešo

 

... a u pičku materinu..

 

ajde bobi ne moras da mi se izvinjavas nisi ti nista kriv niti si mi ikakvo zlo naneo uopste,meni je to vece bilo super uprkos svemu.mogao si samo sebe da dovedes u nezgodnu situaciju te noci ali srecom nisi i to je dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bitno što se dobro završilo na kraju (čak bi možda bilo i bolje da me neko izdevetao pošto sam se već ponašao ko kreten).

 

Bitno je da se ne ponovi i ko što ti rekoh u PM, i ja sam sam imao gomilu problema zbog pijanih drugara i uvek sam govorio da je čovek bolje da ne pije ako ne zna da se ponaša. Vreme je da sam stanem iza svojih reči.

Dajem sebi sankcije 3 meseca ne uzimanja bilo kakvog alkohola, a ako se takvo ponašanje nastavi (čak i u mnogo blažoj meri), prestajem u potpunosti da pijem.

Nije žvaka za seljaka.

Izvini još jednom Tešo

 

... a u pičku materinu..

Zato sam ti i rekao da redukujes alkohol. ;)

 

U jednom momentu si postao napadan i prema meni, ali kad sam ti rekao da se smiris, da te prebacuje alkohol, zaista si se smirio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote kako ste i ovu temu uspeli da zaserete??

Sutra kad se probudim cu da ocistim.. jbt stvarno sto nemoguci...

 

 

 

EDIT:

Ocisceno, svoje nesuglasice izmirujte na pp a ne javno preko foruma.

 

 

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...