Jump to content

Okup 04.07. *Kalemegdan* Okup povodom Istorije vol 06


Zen

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Што се мене тиче, ја сам се појавио око пола десет, ваљда. Парк је ОК кафана, а онај матори који је носи трегерушу је био сјајан, нарочито кад је ђускао, машући ручицама и са испршеним грудима као певчић, током "Што се мала уобрази..." Штедох наговорити Тешу да нахвата какву маторку не би ли га иста научима свим техникама физичке љубави, но није ми успело. После смо отишли у Бриџ паб, циркали тамно. Прочао сам са неким Аустралијанцем, а ту бејаше и нека његова екипа, десетак WASP rрибиџона и типова. Рибе су биле дебеле као стока и имале су бутине које су скоро као моје, а то је тешко постићи. :) Кенгур бејаше сасвим фин лик, на крају је платио пиво, а богме је и кушао стомаклију коју сам превео као "тами бренди" илити "бренди дет мејкс тами ејк гоу авеј". :) Сулудо сам се понадао да ће се пола људи разбежати кад сам пустио Пантеру (није било новчића од 10 и 20, па сам ишао у пекару по ситнину :)), али то није био случај, на моју жалост. Глава ме је болела и сметао ми је жамор свих тих људи... Отишли око пола три, Сисус и девојка му закаснили на воз, одвео их на сигурно, он заспао, ја правио Драгани шпагете и тако она, моја девојака и ја једосмо, слушасмо ПЛост и изблејасмо до 8 кад су С и Д отишли на бус...

Све у свему, сјајно вече...

Лоша вест је да ми се пљоска пробушила, али апсинт није исцурео... :)

 

Umalo da zaboravim, Axe, hvala za ono sinoc, tvoj sam duznik.

 

Нема на чему.

 

Axe je i moj dužnik.

 

Што јес' јес', она твоја стомалклија је остала код мене у ранцу, тако да ти дођем једну... :)

 

Него, кад сте ви изашли и где сте отишли после...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku... :(

I ja se sećam tih stranaca... čini mi se da sam žešće smarao jednog... :(

Bzvz. :(

 

Него, кад сте ви изашли и где сте отишли после...

To ti meni reci.

Ja se zadnjeg sećam kad su doneli drugu turu crnog piva . :)

Mi smo prvi izašli?

Ja i Teša?

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Drago mi je da sam vam svojim nedolaskom omogućio da se lepo provedete - kako onima koji su i do sada dolazili, tako i onima koji su bili na okupu po prvi put. Jedno dobro delo - najmanje što sam mogao da učinim. Ozbiljno, bez trunke cinizma i ironije ovo govorim, ako neko misli da se zajebavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku... :(

I ja se sećam tih stranaca... čini mi se da sam žešće smarao jednog... :(

Bzvz. :(

 

 

To ti meni reci.

Ja se zadnjeg sećam kad su doneli drugu turu crnog piva . :)

Mi smo prvi izašli?

Ja i Teša?

 

 

Друга тура тамног је дошла пре један. Ја сам око један (после туре) отишао по ситнину и збуџио око сат времена музике са џубокса, таман до фајронта. Око 2 је дошао келнер и рекао "последња тура", ми поручили, ја отишао са Драганом да пустим још једну песму, Аустралијанац сео поред тебе и причали сте нешто. После 20 минута смо ми кренули, ја обећао да ћу се вратити, (али, обзиром да су они закаснили, нисам, него сам их одвео да одморе), а Теша и ти остали са кенгуром. Даље, наравно, не знам шта се дешавало са вама. Теша ће знати, он је трезвењак. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se čekaju Tešine fotke i da se Wizard javi da je živ :)

 

evo živ sam :P

 

Javio se Wizard Teši posle,koliko sam shvatio zapio se u nekoj kafani. :)

 

uhhh toga se sećam kao kroz maglu :( još oko 13h smo krenuli sa pijančenjem......odavno se ovako ne razbih :(

 

da zapio se negde u nekoj zapizdini. :D

 

nije baš zapizdina ali je prokleto blizu :D

 

 

PS iako nisam došao na okup, barem sam popio par piva sa jednim likom sa foruma ;) pozdrav za Uroša :rockdevil: i sledeće okupljanje ne propuštam :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj nemojte da vas mrzi da okacite i neke slike :pivopije:

Ja nisam mogao-nisam u Bg trenutno da sam bio tamo dosao bi sigurno

Krivo mi je sto sam se mimoisao sa Sisusom,Bobijem i Grobodanom-ostalu bagru sam vec upoznao :) ,a Bobija znam i od ranije ali se nismo videli sto godina ;)

No bice prilike :da:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ladno mogla do jutra da ostanem. :) Al' 'ajde... Nema veze,nekad i ja da odem ranije... :) :)

 

Inače, super je bilo, posebno u kafani. xD Onaj pomfrit je bio super. :D Ali scena kad Maja i Teša igraju... lol. Grobe, znaš šta ti je činiti. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam se cuo sa Draganom, sve vas je pozdravila.

 

E da, i bacam hejt na one sto su rekli da ce doci, a nisu. :P Ja potegao iz pizde materine, 4 puta se usrao u zadnjih 24 casa, dosao kuci sutradan u podne, a nekome tesko guzicu da dovuce, a iz BG-a je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...