Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Kumodraski Vo replied to Haos sam ja's topic in Black metal
    Mislio sam da ce vise otici u agresiju, ali su ovde otisli u evropski 90s zvuk, melobm/dm sa nekim death doom tugaljivim momentima. Realno je genericki, ali mi prija da slusam..
  3. Ladno line up na sajtu festivala nije ažuriran, video sam neki drugi plakat na kome su GBK i Arghoslent. Tako da je verovatno istina ovo što pričaju iz DC da je organizator u poslednji čas njih uglavio i odatle nastade cela drama. Od ovih sa sajta, koliko vidim, Infernal War su sporni, mada nisam sad nešto istraživao white supremacy mongoloide.
  4. Koja imena.. umreh
  5. HUMAN replied to Earendil's topic in Thrash metal
    i naživo se Megadejvi još fino drži
  6. Today
  7. Tipa pola ovih bendova je problematično (Akhyls, Diocletian, Disma, Infernal War...) Izgleda da se i u US pravi neka Steelfest varijanta, tako da odlično što se DC ogradio od ovoga.. Zanimljivo da su meni čak i oni bili sumnjičavi, ali se izgleda samo radi o umobolnoj publici koja ih iz nekog razloga baš gotivi, bila skoro neka frka kad su neki fašisti izviždali ili napustili svirku kad je posle njih nastupio Blood Incantation.
  8. dobar izbor Francuza, Jacky sa dva benda na bini + Cuir dosta opaljena muzika btw https://www.facebook.com/banathardkor.kolektiv/posts/pfbid033XYhd164MyK5T3jC5s3mW93YbY8p9v9k3rhQxFLMifH8K4ZycRS6c1qiiQKYWjadl
  9. Kumodraski Vo replied to Haos sam ja's topic in Black metal
  10. Grobodan replied to Earendil's topic in Thrash metal
    Puši ga Pavao
  11. VoivodBG replied to Turin's topic in Avantgarde Metal
  12. kuruz replied to Earendil's topic in Thrash metal
    puši ga Hefeste
  13. samo im kad ti vrate sedista das disk massima koji si random naso i sledece godine te ne diraju salu na stranu, acab
  14. HEFEST replied to Earendil's topic in Thrash metal
    Nemoj tako. Kao da sada ima mnogo boljih thrash bendova i pesama od Megadeth-a u 2025. godini. Budite srećni dok vam su vam Dejv i još par njih tu jer ćete posle biti osuđeni na de-Lulu Metaliku i njihove pomije.
  15. Ne verujem da ovde love duvačke orkestre kao jadnici na Rtnju.
  16. 7/10 na lepe oči OBAA. Penn sjajan comic relief, pa i Del Toro, ali sem toga dosta plitak film, pogotovo posle onog starta.
  17. dupli rtanj! @ljubicasta
  18. Možeš random da gađaš prstom i ubošćeš :haha:
  19. Safe zona za bend novi album, nije kao da sam očekivao nešto drugo. Prva polovina albuma mi se više sviđa, konkretnije su pesme, pred kraj kreće malo da zamara. Egzekucija je pod konac, odlična produkcija takođe, svaki instrument je u balansu i lepo izlazi, Tomi na nivou bez greške. Veliku većinu pesama je valjda pisao Santeri i čuje se da su ovde klavijature glavne, gitare sviraju samo rndžndžn dok Esa ne uleti sa nekom narodnjačkom solažom. Nema šta ovde mnogo da se palamudi i analizira, svi ovi Tomi albumi su na vrlo sličan kalup pa i ovaj tu spada, meni Red Cloud i jaje omiljeni iz ove faze i to je to. Naravno, nijedan bend na svetu ne zvuči ovako niti se mogu pomešati sa bilo kim, pa nek jašu na tom talasu dokle hoće, malo sam ih se i uželeo live a i ovde ima pesama koje mogu da se pevaju horski u masi.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.