Everything posted by Haos sam ja
-
Najgori metal omoti
Baš krš što je posebno čudno jer im je omot za debi bio super
-
POST-PUNK
- 2026.08.05-08. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2026
TROB - easy. Najgori preklopi: Amenra vs Protest the Hero !!! Old Man's Child vs Marduk, mada je ovo lako jer smo svi gledali Marduk masu puta Immolation vs Amorphis Iotunn vs Periphery- 2026.08.05-08. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2026
Biće pogibije ovde, par groznih preklopa al nećemo se predati bez borbe- Metallica
Sunce ti jebem. Električni trotinet.- Dream Theater
Mike Mangini ladno postao novi bubnjar Godsmacka. 🤣- Post-hardcore
Kidalica- Power/Prog metal predlozi & noviteti
- Cult Of Luna
Dobra pesma. I meni deluje da je vokal još grublji a i da je produkcija dublja nekako nego na prethodnom.- Koncertne agencije u Srbiji
Fossilization / Phobocosm je bio dobar paket, vidim da sviraju u septembru u Zagrebu, ne znam da li je neko od ovdašnjih promotera probao...- 2026.07.25. *Zemun, FEST* Panzerfaust (CAN)
Odličan (post) BM bend iz Kanade. The Suns of Perdition serijal albuma je zaista dobar i skrenuo je pažnju na njih u globalnim underground krugovima. Topla preporuka sa moje strane. Karta je 2100 dinkića, link: https://tickets.rs/event/panzerfaust_can_26743?fbclid=IwY2xjawSYqeRleHRuA2FlbQIxMABicmlkETE0Z1poTVhVUlZneHFoOTBzc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHmWOuYFhW5KvklWFK_87SIDUGxJwXzPHLq9vp5o8MnqJxKo7xhkyFcBKPKdf_aem_eZFECyNtqGDujxFr8u3mUQ- Koncertne agencije u Srbiji
Psychonaut super bend isto, dobar paket- Koncertne agencije u Srbiji
Hehe premijerno, the Ocean bili 3 puta ovde ako se ne varam- HARDCORE
Ray Cappo je jaka glavudža svakako, pogledaću ovo a evo stavljam i ovde- BM noviteti
Odličan spot, a odlična i pesma, što je još važnije.- BM noviteti
Više je Wayfarer ekipa, samo je tu Isaac iz BI. Moglo je na neku od te dve teme da se ne zagubi ovde među nebitnim blek metalima.- Khemmis
Sutra izlazi novi album. Dobar ovaj drugi singl, a i spot je interesantan.- Converge
I meni isto mišljenje. Jes da HoH ima malo više ovih sludge sporijih momenata i da je malo zvučno šareniji jer ima i više mathcorea, ali više sam se saživeo sa pesmama sa prvog. Možda samo treba malo više da slušam i ovaj novi. Na kraju dana, nemam pojma što su se odlučili na ovaj potez sa dva albuma, nije da su drastično drugačiji. Naravno, i ovaj novi je nedosanjani san što se tiče kvaliteta za ogromnu većinu bendova iz ove fioke, al možda bi najbolje bilo da su napravili neku selekciju sa oba za nekih 45-50 minuta umesto 2 albuma. Moram takođe reći da mi je omot teški krš, razumem koncept oko reči "hum" ali baš mi iritantno jednostavno izgleda.- Koncertne agencije u Srbiji
da, mislim da će zatvaranje prozora pomoći kad si u bašti u novembru 😄- Koncertne agencije u Srbiji
Kako bre KST bašta u novembru?- Post-hardcore
Novi Basement standardno kul hipster letnja žurkica od albuma, nepretenciozna muzika, naravno ne mogu ni da očiste vansice Tigers Jawu koji suvereno vladaju u tom emo/pop punk domenu. Za razliku od njih, onaj hajpovani Koyo mi totalno bezveze.- Voivod
Više je deda, možda čak i pradeda- tema za pedere i dukatlije (random)
- Najgori metal omoti
Pa baš ovo. Slowly we rot jes malo neozbiljan ali dobro paše uz taj bend plus je logo pravi DM 80ih, sečivo i krv. Plus Obituary uvek bio bend za agro metalce, camo šorc, masna kosa i žuti zubi. Ova epika sa novog omota je poslednje na šta pomislim kad pomislim na taj bend, stoji im kao piletu sise.- Najgori metal omoti
Pa nadam se da ne moram ovde da pišem u rukavicama, fuckin yu metal, znamo se. Ne, meni se ništa od toga estetski ne sviđa i po mom mišljenju u pitanju je najklasičniji kičeraj. I uopšte ceo taj fantasy epic shit na koji se lože metalci te provenijencije mi je kičeraj, do te mere da mislim da je to i objektivno kičerica a ne samo po mojim standardima. A i koga briga, smešno mi kad se ljudi tako vređaju na te stvari. Ja npr objektivno navijam za najluzerskije sportske kolektive kao što su KKCZ ili Arsenal pa šta me briga, volim šta volim. Isto slušam dosta neke muzike koja je objektivno njanjava ili ovakva ili onakva, jebe mi se. - 2026.08.05-08. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2026