Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Ostavljam njima mirne duse da odluce sta ce da sviraju i to bih mogao zmureci da potpisem :bigblue:

Па, и то је тачно. Шта год да изаберу тешко да би неко могао да се буни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se podosta svidja Paradise lost. Sto rece Angelistor, nisam neki zadrti progresivac pa da mi smena sto ima manje tehnikalija na instrumentima, pesme valjaju i to mi je jedino bitno. A Rusell je bas pobesne na novom albumu :) zvuci stvarno kao nadrkani Dio :) Sve u svemu - i ja mislim da je vredlo ovolikog cekanja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The band's new album Paradise Lost is to be released worldwide on June 26th. The band claims this work will have darker themes musically, though the style of vocals will not change. This release will also bring a 14-month world tour in an effort for fans everywhere to see them play. Territories will include a major soon-to-be-announced tour in all of Europe fall 2007. The band will also play Japan, Australia, and other southeast Asia territories as well as the first ever jaunt to Russia, India, and the Middle East.

 

:mrgreen:

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko si nas sve ovdje zapitkivao kad ce novi album, da je covjek mogao pomisliti kako ces ga prvi imati, a evo prodjose dani i dani, a ti ga jos nisi cuo.

 

"Paradise Lost" je odlican, a na koji album lici i da li uopste lici jednostavno ne zelim da odgovorim, jer je to manje vise irelevantno.

 

 

E oprosti jebo te, gde da ga nabavim u Crnoj Gori?!?! Ortak mi ga je skinuo sa soulseek-a prosle nedelje, ja nisam hteo da se mucim sa dial up-om.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo kvalitetan bend. Teško je izdvojiti nekoliko najboljih pesama, što je sasvim normalno za progressive metal bendove, a li ja ću navesti jednu - Church of the Machine. Više mi leže nego Dream Theater. Poslednji album nije loš, mada teško mogu da kažem da je najbolji - ali ni da nije, jer je zaista komplikovano porediti njihove albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško je izdvojiti nekoliko najboljih pesama, što je sasvim normalno za progressive metal bendove,

 

To je zato sto nema, objektivno gledano, odlicnih pesama kod progressive metal bendova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo kvalitetan bend. Teško je izdvojiti nekoliko najboljih pesama, što je sasvim normalno za progressive metal bendove, a li ja ću navesti jednu - Church of the Machine. Više mi leže nego Dream Theater. Poslednji album nije loš, mada teško mogu da kažem da je najbolji - ali ni da nije, jer je zaista komplikovano porediti njihove albume.

 

Ali dobro nisu oni chisti progressive metal oni su vishe power metal sa uticajima progressiv-a,tako da nije bash logichno uporedjivat Dream Theater i njih u tom smislu....a posebno zadnji album,ima bash malo oticaja progressiv-a za razliku od DT-ovog :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...