Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Haha bilo bi do jaja da je tako, ali nije :)

 

Uzeo ga je sa thomann-a, ali jes' i on modifikovan. Probusio mu je rupu u neck-u, i tu premestio EMG sa srednje pozicije (stavio je moju 707-icu, tako da sad ja imam 81-7 koja skuplja prasinu, pa ako ima neko da mu je uvalim neka se javi :D )

Vid'o covek od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacu ti 300 evra za to. poshto "nije original", a ja hocu da budem ciganin :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Ne mislite o meni kao o Ciganinu, znam ja kolik to vredi, nego prozivam.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krushevachki death metal, dovoljno je da si ok sa Neshom xD

Obrnuto, beogradski death poselo metal, sa krusevljaninom i cacaninom :P

 

e' timestamp='1343415567' post='2556128']

@Dzrk, ako ne prodas to u narednih par meseci (tj. dok ja ne dobijem neki posao :bigblue: ) - udomices ga kod mene

Ekstra, mislio sam da ga bacim na ebay, ali me smara da jurim nekog sa paypal-om i ebay nalogom, pa stoji sa strane :)

Ce te ceka, mada kako je vreme doslo, ko zna kad ces ti da nadjes posao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeche, jurish Karpentera ili COW radi trazenja svog pravednog mesta na sceni (gitare su u pitanju) ili da izdominiramo onako drugarski :D? :D

 

nisam bas shvatio, ali gledacu da uzmem nesto kao ovaj ibanez sto rabim, samo sa zicom vise da mogu u bendovima da sviram :)

 

[media=]

[/media]

 

jel to znaci da cemo da dominiramo drugarski?

 

edit: a EMG na ovo veslo sto imam sad

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to - Gilberta nigde uzivo ne svirash, pa jurcash neku finiju sedmicu :D

 

Obrnuto, beogradski death poselo metal, sa krusevljaninom i cacaninom :P

 

Bitno je da je Nesha svojevremeno prichao kako je stalno svirao... recimo, pa sve tvoje gitare :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA nije da je imao neke gitare :) Najbolja gitara mu je onaj hammer sto pazario na forumu i ne svira ga ich a nece da ga proda :)A carpentera sam uzeo(naravno da nisam fan bendova koji sviraju samo jednu zicu)NEgo 27'' neck tru sto se i cuje ,ja svoje stare gitare prodajem samo za vecu cenu od koje sam kupio jer sam ih ja svirao :P + dobijes road worn za dzabe :)

@marko manowar jeboteeeee kakav gutherie ton !!!!

I da pre je krushevacki death metal posto pre toga je bio turski jer zemunci ne razlikuju srpski melos od turskog :)

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da je Nesha svojevremeno prichao kako je stalno svirao... recimo, pa sve tvoje gitare

Aj mi linkuj, molim te? :haha:

Nista nije svirao pre nego sto sam ih se ja do'vatio, lose si ti to shvatio :wink:

 

I da pre je krushevacki death metal posto pre toga je bio turski jer zemunci ne razlikuju srpski melos od turskog

turski, srpski, makedonski...sve je to isto nama sa ove strane Save :P

------------------------------------

E da, Marko to sam hteo da te pitam jos pre x dana, bas sam Nesi bio pokazao taj video. Sta si koristio za taj lead ton (ako si koristio amp simulacije)? Ekstra je, bas je silki smut.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E da, Marko to sam hteo da te pitam jos pre x dana, bas sam Nesi bio pokazao taj video. Sta si koristio za taj lead ton (ako si koristio amp simulacije)? Ekstra je, bas je silki smut.

 

jesi ozbiljan? grozan je ton, sad kad slusam - line6 ux1, pod farm 2, neki patch sa jcm800

 

i da, to sto su stock magneti nista ne pomaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' timestamp='1343520394' post='2556447']

 

 

jesi ozbiljan? grozan je ton, sad kad slusam - line6 ux1, pod farm 2, neki patch sa jcm800

 

i da, to sto su stock magneti nista ne pomaze :)

Ne znam torima, ali meni se svidja, posebno za legato svirku. Bas lici po karakteru na onaj sa 'Erotic cakes' od Gutrija. Mozda ga youtube kompresija cini boljim nego sto jeste? :D

 

Ma samo malo pojacaj i dodaj trebla nijansu pre dista, vec ce bude mnogo bolje.

Ja sam bas protiv ovoga, jer upravo manjak visokih otupljuje attack, sto je do jaja, pogotovo za legato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne nadjes u nasim radnjama, idi vidi da li ima toga na thomann-u. Ako ima, idi u Mega Music na Slaviji i naruci preko njih. Najverovatnije bi ti ispalo thomann cena + 18% (kao PDV). Ko zna, mozda ispadne i jeftinije nego da uzmes kod nas u radnjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...