Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

imam jedno pitanje:

kupujem pretpojacalo, a problem je sto moje sadasnje pojacalo nema FX loop tako da ne mogu da iskoristim power-amp od pojacala. Samim tim sam primoran ili da kupim novo pojacalo ili da u moje pojacalo ugradim taj FX loop.

Sada moje pitanje je ko radi tu modifikaciju pojacala (u pitanju je JCM 800 bass seria) i ako neko zna kontakt bi bio pozeljan?

Ili je mozda bolje da kupim pojacalo koje vec ima FX loop?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko mogao da mi pomogne... Kupila bih gitaru elektrichnu, do jedno 230e. Bacih oko na jednu u Mitrosu - Yamahu, sa popustom je bash 230e, mislim da je iz serije pacifica al jebaga kad ne pogledah tachnu oznaku :P Koji li je najbolji pazar za te pare? Novu bih uzela, kad mi je vec prva :) Btw, josh uvek ne umem da sviram git. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko mogao da mi pomogne... Kupila bih gitaru elektrichnu, do jedno 230e. Bacih oko na jednu u Mitrosu - Yamahu, sa popustom je bash 230e, mislim da je iz serije pacifica al jebaga kad ne pogledah tachnu oznaku :P Koji li je najbolji pazar za te pare? Novu bih uzela, kad mi je vec prva :) Btw, josh uvek ne umem da sviram git. :blush:

 

Imas u Mix-u Astere za 160 jevreja ili neke slicne pare a dobijes i pojacalo uz nju i kofer.

Ako budes uzimala vodi nekog ko svira gitaru i dobro se razume (pun BG gitarista :) )

Te Yamahe su ok koliko ja znam,mada dobar gitarista i na bi metli svirao dobro-ovo cisto figurativno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko mogao da mi pomogne... Kupila bih gitaru elektrichnu, do jedno 230e. Bacih oko na jednu u Mitrosu - Yamahu, sa popustom je bash 230e, mislim da je iz serije pacifica al jebaga kad ne pogledah tachnu oznaku :P Koji li je najbolji pazar za te pare? Novu bih uzela, kad mi je vec prva :) Btw, josh uvek ne umem da sviram git. :blush:

 

Moja topla preporuka za Pacifiku!

 

Definitivno najbolja gitara u tom cenovnom rangu :da:

 

To je bila moja prva gitara, jos uvek je imam i nista joj ne fali...

 

:pivopije:

 

EDIT

 

Niposto nemoj kupovati Aster...osim ako ti zimi ne zafali drva :)

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko mogao da mi pomogne... Kupila bih gitaru elektrichnu, do jedno 230e. Bacih oko na jednu u Mitrosu - Yamahu, sa popustom je bash 230e, mislim da je iz serije pacifica al jebaga kad ne pogledah tachnu oznaku :P Koji li je najbolji pazar za te pare? Novu bih uzela, kad mi je vec prva :) Btw, josh uvek ne umem da sviram git. :blush:

Ja ti preporcujem tu Pacificu, ili Ibanez GSA60. Ovu drugu imam ja, ugradio sam bolji magnet i sljaka totalno pristojno, sustejn je dobar. Naravno, tremolo sam "zakljucao", jer kod tih jeftinijih nije ni za go 'rac. Ja mislim da ti izbor pada samo na ova 2 modela, ostali su shkr.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti preporcujem tu Pacificu, ili Ibanez GSA60. Ovu drugu imam ja, ugradio sam bolji magnet i sljaka totalno pristojno, sustejn je dobar. Naravno, tremolo sam "zakljucao", jer kod tih jeftinijih nije ni za go 'rac. Ja mislim da ti izbor pada samo na ova 2 modela, ostali su shkr.

 

Beshe neki Ibanez GRG170bk (isto sa tremolom :P), i on mi je u uzem izboru... Definitivno pravim josh jedan obilazak radnji sa nekim gitaristom... Hvala svima na pomoci :D Jaoj, jedva chekam da kupim :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево да се и ја прикључим. Пацифика је сасвим ОК, е'о, мој гитариста је има и сасвим добро ради посао, чак и изгледа јако лепо. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelela bih da kupim elektricnu gitaru, ali nisam nikakav strucnjak... A ne poznajem nikoga ko svira ili se bar malo razume, pa se nadam da ce ovde neko moci da mi pomogne... Videla sam na netu Hamer Standard u Mix Music-u, ali nemam pojma da li valja... :rolleyes:

Unapred hvala!!! :D

 

http://www.mixmusic-company.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ништа не бих купио од фирме која има Банета Јелића на првој страни. :) Иначе, Пацифика је најбоља гитара у нижој класи тако да ти сви ми одавде то препоручујемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beshe neki Ibanez GRG170bk (isto sa tremolom :P), i on mi je u uzem izboru... Definitivno pravim josh jedan obilazak radnji sa nekim gitaristom... Hvala svima na pomoci :D Jaoj, jedva chekam da kupim :blush:

A ne, ne uzimaj taj :)

Taj ima kvazi floyd, krshkrshkrsh.

 

:krsh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beshe neki Ibanez GRG170bk (isto sa tremolom :P), i on mi je u uzem izboru... Definitivno pravim josh jedan obilazak radnji sa nekim gitaristom... Hvala svima na pomoci :D Jaoj, jedva chekam da kupim :blush:

 

ok je ta gitara imam je 3 godine, solidna je bila za cenu koju sam platio, dobar vrat, solidni magneti a za tremolo pa koga briga za jebeni tremolo iskreno samo OFR i egde pro mogu da se nazovu tremolom sve ostalo je imitacija koja nicemu ne sluzi...

 

a i sta ce tebi tremolo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest shan-doo

Moze li mi neko reci nesto o Rubinovim gitarama-pola ljudi nije ni culo za njih...

Fora je u tome sto san kupio polu akusticnu-Rubinovu staru ko zna koliko(preko 30leta :lol:) i zeleo bi da znam vise o njoj... inace u odlicnom stanju je i dobro zvuci,cist zvuk,..

pozzz!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...