Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

'Aj nek' neko ko skine ovo ne bude lijen pa negdje na net okači samo ova tri "remiksa 2007", ili torent link kad se pojavi.

"Pull Me Under (2007 Remix version)" - ponovo snimljeni bubnjevi

 

"Lie (Single Edit version)" - samo je odsečena poslednja solaža, ništa nije menjano

 

"Home (Single Edit version)" - skraćena, da ne kažem iskasapljena verzija

 

"Misunderstood (Single Edit version)" - isto, mada ovo čak i nije izbor za najveće hitove

 

"Through Her Eyes (Alternate Album Mix version)" - umesto ženskog vokala ide solo na saksofonu

 

"Solitary Shell (Single Edit version)" - opet malo iskasapljena stvar

 

Nisam čuo ona druga dva 2007 remixa, ali ako su urađeni kao "Pull Me Under" pitam se zašto im je ovo izdanje zaista trebalo u karijeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se tripujem ili je "Pull Me Under" snimljen ponovo ceo (mislim na sve instrumente i na glas) ?

 

Solaze na klavijaturama su ostale iste,iako je jos malo doradjeno na par mesta,jer mi je Jordan idol jer sam i sam klavijaturista,distorzija mi je mnogo jaca nego pre,a bubanj usran do bola,to je moje misljenje,ako se neko nadje uvredjen izvinjavam se unapred,jer znam sta znaci biti DT fan,ujedam ko god mi kaze nesto protiv njih! :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta kaže Mike Portnoy na sajtu benda:

 

"The original mixes always sounded a bit ’80s’ to me, so we had our good friend and longtime mixer Kevin Shirley give the tracks a bit of an update to sound more like the rest of the Dream Theater catalog. The songs remain the same, but there are little nuances in the tracks that I forgot were originally there, and it’s very cool to hear them again."

 

Mada sam se i ja istripovao, ništa nije snimano ponovo, samo je urađen (što i naslov kaže) remix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala za link ali nece da skida ni s njega, u cemu je fora?

Kako neće, normalno rade linkovi. Možda moraš malo da sačekaš jer nemaš premium account za rapidshare, ili si zaboravio da ukucaš šifru. Šifra je bunalti.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, pošto je greateSt HIT sigao sa svog puta po Milanu gde je inače izašao još 28.Marta :rolleyes: "Dokaz koliki su fanovi talijani što se tiče DT-a, pretpostavljam" brzo odoh do Spastic Ink-a nebi li čuo sve te remixe na finom ozvučenju. :meshuggah::bend:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, pošto je greateSt HIT sigao sa svog puta po Milanu gde je inače izašao još 28.Marta :rolleyes: "Dokaz koliki su fanovi talijani što se tiče DT-a, pretpostavljam" brzo odoh do Spastic Ink-a nebi li čuo sve te remixe na finom ozvučenju. :meshuggah::bend:

 

:pivopije:

 

Kad stignes javljaj ! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo ozvučenje je u pitanju? :)

 

Nije bas toliko dobro ! :pivopije: (offtopic)

 

Vise kompromis izmedju koncerata(5.1) i losseless-a(2.1) :meshuggah:

MonitoR Audio BR i Tannoy zvucnici(sub)

AV Risiver Panasonic(prosecna sprava).Tehnics cd player(blizu 10 god mator ali nekako sljaka),Budzetski LG dvd player(golo g.....) i odnedavno Creative SB X-FI Xtreme Music kartica(digitalno povezana na risiver) sa kojom sam jako zadovoljan :rolleyes:

I naravno Oehlbach kablovi

Sta ti je bolestina :opusteno:

 

Uglavnom novi DT bi trebao zvucati OK ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...