Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Mnoge pesme mi ne bi bile tako drage da nije teksta, poput Space dye vest. Mislim, sjajna je melodija, pogotovo melodija na početku, ali ju je tekst učinio remek-delom.

Ta stvar bi bila sasvim prosečna da nema teksta. Ima ukupno tri melodije koje se stalno vrte u krug 7 i po minuta. Da nije teksta (i odlično odabranih semplova), bila bi možda čak i dosadna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UKACRAVAD!

Textovi jesu pretezhno iz dnevne shtampe ali....

Ovom bendu imam da zahvalim za jednu stvar - Take the Time ----- vishe puta mi dala novu perspektivu na polurazlozhan bedak.

Jes' malo plastichna i u fazonu What would Brian Boy Tanno Do? al' chini mi se da je bash zato legla...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas nabavih Live At Budokan... Publika... Jebeni Japanci, sto grupa kod njih snima DVD-e, a djubrad ne mogu ni sutku da naprave! Hehe, osecam da bi pozvali policiju kad bi bilo sutki :) Ista situacija i za Rising In The East od Judasa. Sto se tice koncerta, LaBrie malo ume da zasere, ali u principu je OK. Ostatak grupe razbija kao i uvek :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni Japanci, sto grupa kod njih snima DVD-e, a djubrad ne mogu ni sutku da naprave!

Možda zato što muziku treba slušati, a ne koristiti kao podlogu za kolektivno iživljavanje frustracija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam ko bi na DT pravio sutku,to je muzika za slusanje,tj.oduzimanje daha a ne za sutanje!nisam mogao da zatvorim usta u Budimpesti ceo koncert koliko sam bio odusevljen,a masa je samo kulturno skakala...nezanm to je opet moje misljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda zato što muziku treba slušati, a ne koristiti kao podlogu za kolektivno iživljavanje frustracija?

Well said.

 

Nije DT kao Slayer, pa da bez šutke ne može ni jedan koncert da prođe. To je muzika koja zahteva više pažnje i obazrivo slušanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well said.

 

Nije DT kao Slayer, pa da bez šutke ne može ni jedan koncert da prođe. To je muzika koja zahteva više pažnje i obazrivo slušanje.

 

I neizbjezno drzanje otvorenih usta i sirom otvorenih ociju.

 

Upravo prelusavam COVERS i puno bolje zvuce uzivo od svih bendova cije su pjesme svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bejah u Budimpesti, i oduzeo sam se,savrseno, a i odusevio sto nema sutki na njihovim koncertima, sto se mene tice ja bih i Metallicu voleo da vidim u Sava centru i da ih cujem ko covek i vidim a ne ko neki ljudi puknu pare za kartu a onda se i ne secaju koncerta onako ko pokisli ugazeni, kome je do sutke moze sa 200 kinti u skc u da se izsutira, a ove ljude vredi sa paznjom odgledati i odslusati! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...