Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

razocarah se tesko u DT uzivo, u smislu ufuranosti i petrucijevog imidza. ima neke zute pramenove, k`o da je skid`o gace preko glave.

 

inace, nesto nije bilo dobro podeseno pa sam la briea mogla dva puta da cujem, tesko je odzvanjalo. a bubnjevi su bili prenaglaseni. ozvucenje je malo inace skripalo i sa drugim bendovima, ali oni su mi posebno bili malo tezi za pracenje.

 

btw, portnoy izgleda k`o neki ostarjeli dozivotni student ETF-a. meni bar tako izgleda.

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni vise lici na nekog Bozu iz Sirogojna (pogotovo uzivo, brada mu je skroz sijeda, ne vidi se na slici) icon_smile.gif jos samo da je iza namjestiti neku staru ladu nivu, sa merdevinama na galeriji..

 

ruralna atmosfera icon_rockdevil.gif

 

 

user posted image

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=40028

 

DREAM THEATER drummer Mike Portnoy's "Drumavarium" DVD is now available for pre-order from the MikePortnoy.com store.

 

The "Drumavarium" DVD contains Mike's drum-cam footage from DREAM THEATER's "Octavarium" recording sessions. Audio Options include Full Band and Isolated Drums. Bonus features include over three minutes of studio outtakes.

 

This DVD is region free but is only available in NTSC format, AC3 Dolby Digital (2 channel stereo) Audio.

 

Click here to pre-order "Mike Portnoy - Drumavarium" and view the trailer.

 

DREAM THEATER's "Octavarium" has sold 53,000 copies in the United States since its June 7 release, according to Nielsen SoundScan.

 

WTF? icon_smile.gif

 

P.S. E jesam se zajebao za potpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Br'te.. prošlo vreme kada us bili na Bilbordovoj top listi po broju prodatih kopija albuma tokom prve sedmice, rame uz rame sa Britni Spors, Prl Džem i sl.

 

Sećam se da je SFaM bio možda na 3-4 mestu tokom par sedmica. Imam negde na bekapima sačuvanu stranicu sa bilbordovog sajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko Octavarium? Ja eo skidam već par dana i fali mi samo pesma The Answer Lies Within. Inače, nekako mi zvuče... bla... sve više neinteresantni. Posle onog SFaM-a kao da su počeli da prave pesme koje ne bi ni Point Zero hteo da svira, od celog albuma mi je dobra samo Panic Attack jer je bruka brza stvar. O ostalom mogu samo reći da je osrednje. A i nema toliko neparštine na koji sam navikao kod njih (ili ja to nisam čuo - eto dokaza koliko je mlak album kad me nije ni trenutak uzbudio...). Blah, očekivao sam (nerealno) više posle TOT albuma... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...