Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

hvala, moraću da se bacim i na druge pesme, a imam i neki karaoke helloweena, mogao bih odatle bar ride the s(kai)

 

inače, pored zajebancije, poenta mi je bila da čujem kako bi to gr zvučao sa tim kojekakvim black/death vokalima, da ne bude puko skidanje, mada ko zna, možda uradim par verzija, ako mi vreme (bendovi) dozvoli

 

:pivopije::rockdevil::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, moraću da se bacim i na druge pesme, a imam i neki karaoke helloweena, mogao bih odatle bar ride the s(kai)

 

inače, pored zajebancije, poenta mi je bila da čujem kako bi to gr zvučao sa tim kojekakvim black/death vokalima, da ne bude puko skidanje, mada ko zna, možda uradim par verzija, ako mi vreme (bendovi) dozvoli

 

:pivopije::rockdevil::D

 

Na sta da kliknem da skinem ovo,ne nudi mi nista tipa download file,izadje nesto premium i free ali nema nigde da se klikne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulj je ovo, posebno clean vokali, ali neki od onih "extreme" vokala mi se ich ne svidjaju :]

 

IMHO najbolje mesto 'de bi legli growl-ovi u nekoj GR pesmi je na sredini "Beyond The Black Hole", ionako je taj deo mracan i heavy u pm, josh na "Awesome Foursome"a... Najbolji live power metal album ikada snimljen BTW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas malo pogledah koncert, odlichno kao shto se i ochekivalo, ali ono shto mi je zapalo za oko je publika...ochekivao sam da je koncert u nekoj hali pred par hiljada ljudi, medjutim jok...ne znam dal tamo ima i hiljadu dusha...sramota zaista...heh mogli su ladno da snime dvd i kod nas u skc-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo sam da pratim Gamma Ray od njihovog samog početka i prvo sam bio skeptičan. (Valjda zbog toga što sam uvek držao Weikievu stranu u Helloween).

Zvučali su mi kao pokušaj nastavka "Keepera", ali to nije umanjivalo kvalitet prva tri albuma.

Naprotiv, pesme su sjajne i trebale su da zvuče tako.

 

A onda kada je Kai propevao, bilo je kao neka vrsta otkrovenja, pogotovo to kako ume da se nosi na live albumima sa Ralf-ovim vokalima. I kako godine prolaze i kako snimaju albume, sviđa mi se to što postaju sve zreliji. Pogotovo "Land Of The Free II".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...