Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

А ко те то тако жестоко слагао, синак?

Ako vi hoćete da birate boljeg, možete slobodno, ja i Kaija i Andija podjednako cenim.

 

EDIT: I bez uvrede, i ti dobro pevaš i sve to, ali Kai je Kai i Andi je Andi. :) :) :) :) :)

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidim ima likova koji se bash bash tripuju da je Kai bog, ok, ali potcenjivati Andija ne vodi bash nikuda...taj chovek je fenomenalan pevach a takodje i showman...a ne znam shto napadate princa...jbg voli chovek vishe Andija u chemu problem?

 

E da, i da nije tog Andija koji "nije ni do kolenu" Kaiu ko shto neko ovde kaze, danas ne bi bilo ni Helloweena eto toliko...

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја против Андија немам ништа... на његовим песмама. На Каијевим признајем 3 човека: тату, Кискета и Шеперса. Све испод тог нивоа је чиста бласфемија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidim ima likova koji se bash bash tripuju da je Kai bog, ok, ali potcenjivati Andija ne vodi bash nikuda...taj chovek je fenomenalan pevach a takodje i showman...a ne znam shto napadate princa...jbg voli chovek vishe Andija u chemu problem?

 

E da, i da nije tog Andija koji "nije ni do kolenu" Kaiu ko shto neko ovde kaze, danas ne bi bilo ni Helloweena eto toliko...

 

 

E pa mozda bi tako i bilo bolje,zato sto prva 3 albuma Helloween-a nemaju veze sa ovim sto sada oni rade...pa prosudi sam sta je bolje!Svaka cast za Gambling With The Devil,to se stvarno moze nazvati metal albumom!!!

 

Inace sledeci put me QUOTE-uj nemoj tako kao picka "KAO STO NEKI PRICAJU" i te shiptarske fore...!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes!!! Sa kog albuma?

 

Ja rekoh šta treba. ;) Uploadu se ne nadajte, pre će Gamma Ray ponovo da dođe nego što bi se to uploadovalo kod mene. :)

 

Pa reci shta treba...ae javi na pp neki wishlist.. :D Je l' treba mir u svetu? Istrebljenje muslimana? Shta god, samo pitaj!

 

Нараво да јесу, а и Каи најбоље свира своје песме... а и пева их вала боље од Дериса.

 

Iako je ovo Captain Obvious izjava, ipak je potrebno naglasiti izgleda na ovom forumu..primer sledi:

 

Jesu đavola bolji. Kai je fino pevao uvod u I Want Out na onom beogradskom koncertu, ali je najbolji trenutak usledio kad je iz pozadine prišao tata Andi i preuzeo sledeću deonicu. :rockdevil:

Mislim da ce se Angelystor spontano zapaliti kad procita ovo, a ni meni nije bas najbolje :)

 

Ako mi verujesh nisam ni trepnuo kada sam mu ono prochitao :) Nema poente vishe gubiti zivce na budale.

 

E vidim ima likova koji se bash bash tripuju da je Kai bog

 

Da, i nije trip.

 

Ја против Андија немам ништа... на његовим песмама. На Каијевим признајем 3 човека: тату, Кискета и Шеперса. Све испод тог нивоа је чиста бласфемија!

 

A Pit Silk? :mrgreen:

 

 

Poenta svega je:

 

E da, i da nije tog Andija koji "nije ni do kolenu" Kaiu ko shto neko ovde kaze, danas ne bi bilo ni Helloweena eto toliko...

 

Ali to se vec milioniti put vrti i na ovoj i na Helloween temi i presushih ponavljajuci to..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Pa reci shta treba...ae javi na pp neki wishlist.. :D Je l' treba mir u svetu? Istrebljenje muslimana? Shta god, samo pitaj!

 

A jebo mater... :D

 

Always. Sve što vam treba je neki DVD koji meni treba ili... 2 piva recimo. :)

 

Recimo da bi Hell Yeah DVD bio idealna ponuda :mrgreen:, mada meni treba sve i svašta od bluesa do ekstremnijeg metala, tako da, jedino ako imate tipa 20-ak DVD-jeva i to sve neki ultrakomercijalni rock/hard/heavy koji može da se nađe na pijaci medj' krompirom ili ste takve sreće da imam već sve što vi imate, a i onda je cena uobičajena kao za svaki drugi DVD iz kataloga, nema kod mene onih fora NFT, ako je nešto NFT, onda ga ni nema u katalogu.

 

Kome god treba, nek' se javi na PP ili mail, napiše šta ima da ponudi i no prob. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pit Silk? :mrgreen:

Хм, пао ми је био и он на памет, али га не знам како би их певао. Ако је судити по 'Watcher In The Sky', добро би се надопуњавао са Каијев, али му не бих дао да пева целе песме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, да, заборавио сам и то. Хм... шта знам. Само певање ту није лоше, али је песма доста успорена и нема оног лудила које цео тај албум у оригиналу има. Продукција му је генерално лоша, али му је дала неки стравично чудан шмек који просто магнетски привлачи сваког ко иоле разуме ту музику. Тако да ми је та обрада доста засметела, јер је продукција прочишћена и одједном песма не звучи толико примамљиво. То је најбоље што умем да објасним.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pet Shop Boys??? Сине, на којој планети си ти рођен? Претпостављам да ниси ни гледао спот за песму 'Heart' где Иан МекКелен глуми вампира, да ниси чуо песме 'Can You Forgive Her', 'Go West' и сл.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...