Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Slazem se za GR pjesme, drago mi je bas da ima Dreamhealer, a moglo bi i Lust for Life i Heading for tomorrow (yeah right...) i jos par cool stvari, al Ride The Sky spominjem jer nikako ne moze da dosadi u Kaiijevom izvodjenju, a jos ako je nalozen, ojha! A ionako ima I want out...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Počeo sam da pratim Gamma Ray od njihovog samog početka i prvo sam bio skeptičan. (Valjda zbog toga što sam uvek držao Weikievu stranu u Helloween).

Zvučali su mi kao pokušaj nastavka "Keepera", ali to nije umanjivalo kvalitet prva tri albuma.

Naprotiv, pesme su sjajne i trebale su da zvuče tako.

 

A onda kada je Kai propevao, bilo je kao neka vrsta otkrovenja, pogotovo to kako ume da se nosi na live albumima sa Ralf-ovim vokalima. I kako godine prolaze i kako snimaju albume, sviđa mi se to što postaju sve zreliji. Pogotovo "Land Of The Free II".

 

 

ja vec gotovo 2 meseca slusam svakodnevno land of the free II. odlican album, po meni jedan od najjacih iz 2008...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ajde nov sam, prvi post neka bude vezan za Gamma Ray posto su mi oni omiljeni :)

 

slusam ih od kad znam za sebe, najbolji album mi je ubedljivo land of the free, mada su skoro svi sjajni, power plant naravno itd.

 

No World Order je nekako u stilu Judas Priesta, ali je svaka pesma odlicna, nijedna nije snimana cisto da se popune praznine izmedju hitova i slicno.

 

Sto se tice Land of the Free 2, mislim da je sjajan (za divno cudo :) ) , najbolje pesme :Leaving Hell, Empress, Oportunity, Insurrection.

 

Inace ko nije bio na koncertu u SKCu grdno se zaj**ao, bilo je... nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...