Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Gledao sta GR svirao na Wackenu...i vidim nova pesma :D

 

1. Welcome

2. Heavy Metal Universe / Ride The Sky

3. New World Order

4. Rebellion in Dreamland

5. Man On A Mission

6. Into The Storm

7. Heaven Can Wait

8. To The Metal

9. Gorgar / Future Worl

10. I Want Out

11. Somewhere Out In Space

12. Send me a Sign

 

Previse Helloweena, opet nije bio ceo RiD... A nova pesma:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bIhLFsdcdXs

 

Moram reci, bas sam razocaran. Ocajno.

 

PS. Dobro, barem ce od sledece turnje onda konacno da izbace "HM Universe" iz liste.

 

edit: Ispricavam se Pslave-u, ne videh da okacio link xD

 

 

Descender@ "Majestic" je bio maestralan album, na LOTFII su malo falili dobri dodaci ostatka benda, ali nikako se ne slazem da Kai kuburi sa inspiracijom ili da treba nesto u bendu menjati... No videcemo, ova nova pesma me je stvarno o'ladila i spustila ocekivanja za novi materijal..

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Descender@ "Majestic" je bio maestralan album, na LOTFII su malo falili dobri dodaci ostatka benda, ali nikako se ne slazem da Kai kuburi sa inspiracijom ili da treba nesto u bendu menjati... No videcemo, ova nova pesma me je stvarno o'ladila i spustila ocekivanja za novi materijal..

 

Da, OK, Majestic jeste bio pristojan album, na momente i vise od toga! Medjutim, cijela ova faza od Powerplant naovamo, meni, oznacava znacajan pad inspiracije i pocetak reciklaze i generickog otaljavanja pjesama, uz (samo) nekoliko odlicnih stvari... Poprilicno malo za hodajucu legendu kakva je Kai Hansen!

S druge strane, npr. Helloween od kojih nista nisam ocekivao su sa Gambling pokazali kako se (jos uvijek) i u ovom zanru moze napraviti svjez (a upravo je ta SVJEZINA ono sto nedostaje Gamma Ray pjesmama posljednjih godina) i poletan album...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest HEFEST

Ma kakav pad inspiracije??? Sta baljezgate kojesta? Jedino je ovaj LOTF II malcice tanji, ali opet dobar. Meni je i No World Order remek delo i da se ja pitam takav album bi trebalo da ponove.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

LOTF 2 je ubica od albuma!

 

Tacno ubica!!! Za malo pa remek delo, ali bilo bi i dosadno da svaki album bude remek delo. Ovi sto seru nisu zasli u sustinu stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Meni nekako posle Somewhere out in space kvalitet albuma malo opada...

Ima tu fenomenalnih pesama, ali albumi vise nisu kao Insanity & Genious, Land of the Free i pomenuti Somewhere out in space, da se moze reci da su celi albumi odlicni, nego tu i tamo, hitovi, i ono izmedju sto se posle nekog vremena zaboravi i krene da se preskace.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeb'ga, meni i sam SOIS ima neke "zaboravnije" pesme, ali u okviru albuma, kada ga slusam celog, lepo mi legaju u vecinu. Isto vazi i za Powerplant..pa i sve posle njega, zaklucno sa Majestic. Daklem, jedino sa "LOTF II" imam problema sto se tice kvaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni nekako posle Somewhere out in space kvalitet albuma malo opada...

Ima tu fenomenalnih pesama, ali albumi vise nisu kao Insanity & Genious, Land of the Free i pomenuti Somewhere out in space, da se moze reci da su celi albumi odlicni, nego tu i tamo, hitovi, i ono izmedju sto se posle nekog vremena zaboravi i krene da se preskace.

 

Slazem se u potpunosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svojevremeno i Somewhere out in space bio bllaagi pad, što je i logično posle albumčine Land of the free, nego najstrašnije je što je i OSREDNJI  Powerplant koji mi je bio waaay worse than ANY gamma ray album dan danas stoji kao normalan album u odnosu na SVE što je posle njega izašlo. Nikad neću shvatiti ljude koji uzdižu u nebesa no world order, inferioran album na ama-svim nivoima, copy-cat najlošijih delova nekadašnjih bogova, THE gamma ray (if u catch my drift)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svojevremeno i Somewhere out in space bio bllaagi pad, što je i logično posle albumčine Land of the free, nego najstrašnije je što je i OSREDNJI  Powerplant koji mi je bio waaay worse than ANY gamma ray album dan danas stoji kao normalan album u odnosu na SVE što je posle njega izašlo. Nikad neću shvatiti ljude koji uzdižu u nebesa no world order, inferioran album na ama-svim nivoima, copy-cat najlošijih delova nekadašnjih bogova, THE gamma ray (if u catch my drift)....

 

Previse sranja u jednom postu da bi sve iskomentarisao u dogledno vreme.  :seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just for the record: Meni "No World Order!" najbolji GammaGay album. Ubedljivo.

 

Najzad sa tobom da se slozim oko necega(i to bas). Najjaca produkcija i najubitacnija muzika. Hansen takodje peva za sve pare i mnogo bolje nego na drugim albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve imam osecaj da je popularno pricati kako je svaki album koji je izasao posle LOTF bio mnogo slabiji tj. losiji... Ne razumem koje je to zadovoljstvo.

Stavise, meni je LOTF blazi od SOISa, ali ne mogu da se opredelim koji mi je bolji, zajedno sa Powerplantom...

No World Order kad je izasao mi je bio jedan od najboljih albuma ikada, a i jos uvek je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve imam osecaj da je popularno pricati kako je svaki album koji je izasao posle LOTF bio mnogo slabiji tj. losiji... Ne razumem koje je to zadovoljstvo.

Stavise, meni je LOTF blazi od SOISa, ali ne mogu da se opredelim koji mi je bolji, zajedno sa Powerplantom...

No World Order kad je izasao mi je bio jedan od najboljih albuma ikada, a i jos uvek je.

 

NWO je jedan od najboljih albuma u istoriji metala, a oni sto seru i sto im je cale pricao kako je LOTF bio cool i kako je powerplant bio ekstra i da nista posle toga nije dobro treba da odu na neku elektro-sok terapiju. Tako ce se mozda dozvati pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se hvalospjevima o ovom albumu, uz komentar da mi je tu jedino "Lake of Tears" suvisna. Prosjecna i poprilicno dosadna sporija pjesma, koja mi nikako ne ide uz jedan tako dinamican i jak album kakav je NWO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...