Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

Ovako bi i ja otprilike opisao Crack:

 

Bill: "Back in the '70s and '80s and '90s even, when you bought a record like … And Justice For All or Kill 'Em All or Reign In Blood, you put the record on and listened to it until it was done and then flipped it over and started again. We're from the old school trying to bring that back. Take your life off "shuffle" and put the whole thing on and then you'll see the whole picture. We've always tried to do that – and with this one we did."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc su clanovi Mastodona posle promo koncerta povodom Crack The Skye koji se odrzao u prodavnici ploca imali kao neki internet chat session sa fanovima.Bilo je oko 70-80 ljudi ukljucujuci i mene.Naravno Brant kao najveci brljivac je prednjacio a za njim Troy,Bill i Brann su bili malo rezervisani.Sve u svemu bila je super zajebancija a glavna tema je bila "prog rock" i sve se svodilo na sprdnju sa terminom prog....Povod za to je sto ih svi smaraju da su prog :) Smesne su bile Brentove izjave da je ozbiljan po pitanju pravljenja benda koji ce se zvati Progotron,kako su odani prog god-u i smrde prog.Troy je cak odgovorio na moju zajebanciju koja se doduse odnosila na Brent-a da je prog izdajnik i da svira Fender gitare,rekavsi da je on najvise prog jer svira na cak par Fender baseva.....pozdravili su vas sve fanove i tako hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa Mastodon realno dosta obiluje tehnickom svirkom koja je pretpostavljam vecini ljudi neinteresantna,tesko im ulazi pod kozu i ne mogu bas tako lako da se udube u bend.Pre bih rekao da je Mastodon bend za muzicke freakove koji izmedju ostalog pokrivaju siri spektar muzike i njenih zanrova (u al' ga srocih :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno,avangarda su!Na svim albumima su ostali podjednako okrenuti tom pravcu,a od L ili BM su krenuli da se nadovezuju na malo svarljiviji pravac,ne gubeci progresivan kvalitet.Crack mi se vec slego,ali ja i dalje mislim da je to najache ostvarenje od njih,ali ne toliko sigurno kao shto sam ranije misleo...tehnichki je najjachi sigurno,a kad su u pitanju tekstovi i aranzman cenim ga da svako ima svoj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitchforku je najveca falinka bash tekstovi, kazu da su nepotrebno zakomplikovani ali ponovo ne dobro ostvareni. Mada relativno su mu dali dobru ocenu i ako je lik koji je opisivao review kostanto poredio album sa proslim i smaro o nekim minornim nedostatcima.

 

Mastodon je ipak za malo upucenije. Poslednjih mesec dana price sa ljudima sam skapirao da mnogo ali mnogo ljudi i da zna za mastodon ne slusa.

 

Well nothing new. Neznam zashto je malo u tim alternativnijim vodama je onako must slusahti neke bendove. Znam ovako dosta ljudi koj nevole Meshuggah ali je u poslednje vreme postalo popularno njih slusahti(pogotovo ovi u alternativnijim vodama) pa kao odjednom su nikad veci fanovi.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album...pokidao.definitivno mi je najbolji iako su mi fenomenalni i prethodni.

i svidja mi se sto i bubnjar peva u oblivion-u.

a to da ne prijaju ljudima, mozda samo zatupastim masama ovde,

novi album je na billboard top 200 debitovao na 11. mestu a u Britaniji na 34....

to ne govori da su se prodali, vec da su kvalitetan bend koji ljudi prepoznaju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...