Jump to content

Mastodon


Kent

Recommended Posts

meni oni bukvalno imaju free pass da rade sta god zele, nekako znam da je njima lepo pa i meni prija.

 

nisam se mnogo vracao proslom albumu, ali the hunter idalje bas redovno slusam, isto koliko i ostale "true" albume.

 

kapiram da ce ovaj biti slican OMRTS. Neki "od svega po malo" fazon.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album je izgleda Bill personalizovao, s obzirom da on dosta utice na pisanje pesama i gitarskih deonica, mene vise interesuje onaj Brentov depra album koji se ocekuje, bar tako kaze coek al koliko verovati njemu on je van sebe po difoltu prepariran od vutre :D

 

ja koliko sam razumela izlaze samo Mastodon i Turd Factory ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.metalinje...oves-horse-meat

 

realno brann treba da izbaci solo depra album, koliko se secam on je najsjebaniji tu :D

 

inace, prva super, sto se druge tice dosta sam ispizdeo kad sam je cuo prvi put, medjutim ultra zarazna stvar, ne gasim taj yt tab 2 dana

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj omiljeni muzički recenzent na netu već godinama, iako se ne slažem uvek sa njim. Ne vidim problem da bend svira žanr koji im se svira, pogotovo ako su već bili majstori svog žanra na početku karijere. Kad su već bili toliko inovativni i odlični u tome, mogu komotno da ostave taj period iza sebe, jer posao je urađen. Chess, šta je bilo sa skidanjem kape Mastodonu ako ni zbog čega drugog onda zbog "kurcobolje?" Zašto ideja više ne može da se primeni a bila je na mestu kada je izašao Once more 'round the sun?

 

Da se razumemo, nisam ni ja poludeo za ovim novim pesmama. Ali izlazi mi para na uši od svih komentara tipa "nije kao stari X bend, X su bili najbolji u tome i tome pre sto godina." Čudi me da je Anthony upao u isti koš fanova, obično je daleko racionalniji.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je bio za onaj Motherload momenat, ali i tad kad su se zajebavali su imali svog smeka pa su mogli da izventiliraju jer ih bole uvo, ali ovde je vidno da se trude da napisu ozbiljne pesme a problem je u tome sto gube svoj zvuk sve vise. Once more nije bio nista specijalno album ali da sam ga slusa jesam jer je imao mastodon momenata i te kako, imao je jako dobre pesme, imao je masnoce, imao je svojju Scott Kelly Neurosis stvar, tako da je taj album zadovoljio neku kvotu potrebnu da album bude na nivou. Nemam problem ni sa nemetal momentuma, recimo Sparrow je meni strava stvar a nije metal, problem je sto su pesme, prosto, lose, gubi im se identitet, to je ono sto najvise boli al izgleda da je to sudbina svakog benda u nekom momentu, njihov je izgleda dosao sudeci po novim pesmama. Sultan Curse i nije toliko tragicna samo je tezak prosek ali ova Show Yourself je uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nakon točno dvije godine, u Zagreb se 16. lipnja vraća jedan od najvećih i najznačajnijih metal bandova današnjice, divovi iz Atlante, Mastodon. Turneja koja prati novi album “Emperor Of Sand” dovest će ih u Tvornicu kulture.

Na novoj velikoj svjetskoj turneji, na kojoj će promovirati nadolazeće studijsko izdanje, “Emperor of Sand”, čiji je izlazak najavljen za posljednji dan ožujka, Mastodon se vraćaju jednoj od svojih omiljenih koncertnih destinacija. Gotovo je nevjerojatan podatak da band nikada nije nastupio nigdje u široj regiji osim u Zagrebu, gdje će im ovo biti već četvrto gostovanje. Na svom posljednjem posjetu Hrvatskoj, 13. lipnja 2015., band je rasprodao Tvornicu kulture i odsvirao jedan od najboljih klupskih koncerata u Zagrebu te godine uopće. Bio je to jedini nastup s dva bisa na cijeloj turneji te jedini na koji su se vratili na scenu nakon 10-minutnog zazivanja publike i odsvirali stari klasik “Blood And Thunder”.

Album “Emperor Of Sand” bit će objavljen 31. ožujka, a bend je dosad predstavio dvije pjesme s njega – “Sultan’s Curse” i “Show Yourself”.

Na turneju Mastodon kreću naoružani novim pjesama, ali i prebogatim katalogom starih klasika žestoke glazbe. Jedan od najintenzivnijih live bandova današnjice dolazi u klub koji dobro poznaju, pred publiku koja im je vjerna i koje je sa svakim novim dolaskom sve više. Njihov novi susret zakazan je za petak 16. lipnja.

Ulaznice

Ulaznice u prodaju kreću već sutra, u utorak 7. ožujka, po early bird cijeni od samo 130 kn. Ta cijena na snazi je do 9. travnja, a dan iza penje se na 150 kn. Ukoliko ih ostane, na dan koncerta ulaznice će biti dostupne po 180 kn.

Službena prodajna mjesta

• Dirty old shop, Tratinska 18

• Aquarius CD Shop, Varšavska 13

• Dallas Music Shop Rijeka, Splitska 2a

• Eventim prodajna mjesta i www.eventim.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja od svih novih singlova, solidan mi je refren, sta znam, sve neki b-sides rifovi izbunareni iz neke njihove kante za otpatke koji mogu da se sklepaju za 10min, to me muci, znam da mastodon moze mnogo bolje, jedino mi je dobar onaj deo od 2:19 pa nadalje, tih pola minuta, nah

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...