Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

Bilo bi lepo da neko kontaktira milanovu mamu pa da se nekako organizuje sa izdavackim kucama i izda DVD sa milanovim spotovima i nekim koncertom.Bilo bi to i lepo i dovoljno komercijalno da se moze izdati...

 

 

Kad se samo setim snimka ns plus-a..Milan i Magi,acoustic live in Paradiso diskoteci...

 

 

Kad bih to video samo jos jednom...Bojim se da je taj snimak izgubljen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kakve veze imam milanova mama sa snimcima... prava na njih polazu televizijske stanice... a da bi bilo lepo, bilo bi... mada, kad se ni zeljko joximovic nije proslavio sa svojim dividijem, sumnjam da bi bilo dovoljno interesenata za ovako nesto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da neko kontaktira milanovu mamu pa da se nekako organizuje sa izdavackim kucama i izda DVD sa milanovim spotovima i nekim koncertom.Bilo bi to i lepo i dovoljno komercijalno da se moze izdati...

Bilo bi lepo, ali komercijalno??!

Nema nista od toga, odmah da ti kazem. Realnija varijanta je da neko ima vezu na 3. kanalu, metropolisu i artu i da se iscima da nabavimo to na VHS-u/DivXu.

Inace, juce je bio snimak EKV koncerta iz NS-a na 3k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kakve veze imam milanova mama sa snimcima...

 

. mada, kad se ni zeljko joximovic nije proslavio sa svojim dividijem, sumnjam da bi bilo dovoljno interesenata za ovako nesto....

Mislim da bi,uz dobru reklamu,milanov dvd sa spotovima razgrabili.

 

Btw,milanova mama je verovatno nosilac autorskih prava,tako da se to ne moze izdavati bez njenog odobrenja,

 

A i Ekv ima mnogo kvalitetniju i publiku razlicitih godista za razliku od joximovica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto ima milion ljudi koji nemaju ulicu a trebali bi je imati milion puta pre jednog narkomana

Razmisljao sam da li da uopste odgovorim na tvoj post i mozda sam pogresio sto ovo radim nekom kome je Milan samo "jedan narkoman".

 

Ima Lenon ulicu u Novom Sadu, pa se niko nije bunio.

Ali niko ne zabranjuje fanovima tih milion ljudi da pokrene takvu akciju i da tih milion ljudi ima ulicu. I dalje smatram da bi Bulevar Milana Mladenovica bio pravo osvezenje medju svim ovim dosadnim ulicama. Da ne pricamo koliki bi bio znacaj toga da Beograd ima ulicu po jednom rock muzicaru. Sada ce se trenutni 3. Bulevar nazvati Bulevar Evrope. Koliko vas bi vise volelo da koraca po Milanovom Bulevaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Razmisljao sam da li da uopste odgovorim na tvoj post i mozda sam pogresio sto ovo radim nekom kome je Milan samo "jedan narkoman".

 

2.Ima Lenon ulicu u Novom Sadu, pa se niko nije bunio.

 

3.Ali niko ne zabranjuje fanovima tih milion ljudi da pokrene takvu akciju i da tih milion ljudi ima ulicu.

 

4. I dalje smatram da bi Bulevar Milana Mladenovica bio pravo osvezenje medju svim ovim dosadnim ulicama. Da ne pricamo koliki bi bio znacaj toga da Beograd ima ulicu po jednom rock muzicaru. Sada ce se trenutni 3. Bulevar nazvati Bulevar Evrope. Koliko vas bi vise volelo da koraca po Milanovom Bulevaru?

1. i drago mi je sto jesi, jer je to smisao diskusije

 

2. Nemam pojma, mozda se i jeste bunio, nebitno. Ne govorim ja to kao pojedinac koji ima nesto protiv pokojnog Milana Mladenovic nego mi je jednostavno podseca na one cecije fore- pisemo peticijui- jos BULEVAR ni manje ni vise.

 

3. Ne zabranjuje ni vama niko, samo kazem da je to van pameti.

 

4. Koliki bi bio znacaj? Ja ga zaista ne vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Nemam pojma, mozda se i jeste bunio, nebitno. Ne govorim ja to kao pojedinac koji ima nesto protiv pokojnog Milana Mladenovic nego mi je jednostavno podseca na one cecije fore- pisemo peticijui- jos BULEVAR ni manje ni vise.

 

3. Ne zabranjuje ni vama niko, samo kazem da je to van pameti.

 

4. Koliki bi bio znacaj? Ja ga zaista ne vidim

Ne znam... Nije klinacka fora. Iza nas stoji podrska Ministarstva kulture i Predsednik Srbije Boris Tadic. Podrska je naravno samo moralna, ali i to nesto znaci.

Tebi deluje da je van pameti. OK. Meni ne deluje. Sta da se radi...

Znacaj bi bio kulturni pre svega. Milan je svojim tekstovima odrzavao urbani duh Beograda i imenovanje ulice povodom 10ogodisnjice njegove smrti bi pokazalo da je taj duh jos tu. Pokazalo bi da ne moras biti komunisticki pesnik ili general da bi imao svoju ulicu. Pokazalo bi je da neke stvari moguce promeniti i da je kultura na prvom mestu.

 

Uostalom, zaista je besmisleno sada raspravljati o tome. Od te ulice ionako nece nista biti. Da smo vodili ovu pricu pre nekih mesec-dva bilo bi realnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa koja je za mene bolja i puno veca od svakog benda koji se spominje na citavom yumetalu,uz Block Out.

 

Da ,pored njih prave su sitnice.Niko i nikada ne moze da proizvede tolike slike..o odrastanju,bojama i mirisima jednog vazduha.Oni su vidjeli miris,i mirisali boje.Jednom,i nikada vise.

 

Ekatarina.

 

soba

treba da se cisti

 

platforme

 

jesen .... aleluja

 

 

 

TI IMAS SVOJ STRAH

 

 

kAD KRENEM KA..........................ne prepoznajes me?

 

 

 

 

 

 

Ekatarina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa koja je za mene bolja i puno veca od svakog benda koji se spominje na citavom yumetalu,uz Block Out.

 

Da ,pored njih prave su sitnice.Niko i nikada ne moze da proizvede tolike slike..o odrastanju,bojama i mirisima jednog vazduha.Oni su vidjeli miris,i mirisali boje.Jednom,i nikada vise.

 

Ekatarina.

 

soba

treba da se cisti

 

platforme

 

jesen .... aleluja

 

 

 

TI IMAS SVOJ STRAH

 

 

kAD KRENEM KA..........................ne prepoznajes me?

 

 

 

 

 

 

Ekatarina.

a geto? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow,sta ga vas je koji gotivite''Sinhro''.To je i moja omiljena pesma.ali mnogo gotivim i ''GETO''-KAKO JE DOBRA PESMA!!! Meni mnogo zao sto je(o Milanu da ne pricam)Magi umrla.Tako mi je bila sva nezna.Uf,bre 'de da tako zavrsi icon_sad.gif -a bila pametna-zavrsila arhitekturu,zavrsila i srednju muzicku.Ali,ocigledno nije bila dovoljno pametna za neke zivotne stvari.

Milan je naravno bio tu lider,ali mi je nekako ona ta koja je Ekatarini donosila poseban sarm(mozda zato sto je bila jedina zenska u bendu).Milan i Magi cinili su jednu celinu-tu je naravno bio i Bojan,ali on nije ostao do kraja-njih dvoje ne bi imali mnogo veze jedno bez drugog.

U svakom slucaju,tesko da ce nam se bend kao Ekatarina ponovo desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Otvorena je jos jedna EKV izlozba. Ovaj put se radi o zaista fantasticnoj stvari! U galeriji O3ONE (Pionirski park, preko puta Krunske ulice, blizu Tuckwooda, Beograd, Srbija, itd.) do 15.1. traje izlozba pod nazivom EKV REWIND. Osim sto mozete gledati masu zanimljivih slika na zidovima, mozete na video bimu gledati isecke iz spotova, na 4(!) plazma ekrana slideshow-ove sa slikama + sve ekv spotove + mnoge live snimke (neke nikad emitovane u javnosti). Najvec stvar koja se ovde moze videti, tj. cuti su 3 EKV pesme na engleskom!!!! Radi se o Silver years, 7 days i Earth. A mozete i cuti EKV remix by Marko Nastic, ali to zaista ne preporucujem! pukeface.gif Mozete, jos, i citati Magina pisma i nacrte za neke pesme i spotove, zajedno sa serijom slika sa raznih "photo sessiona" za omote i sl.

U galeriji mozete pazariti katalog sa sve finim kolornim slikicama, kao i ekv o3one majicu, uradjenu po ugledu na neku majicu koju je Milan nosio (crvena sa crnom petokrakom na grudima).

 

Svako koga EKV zanima MORA da overi ovu izlozbu! Uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo ako bi neko mogao da nabavi neobjavljene radove M.Mladenovica,cuo sam da su odlicni,a ima ih njegova porodica.

 

Informacija je proverena,samo kad bi to neko nabavio.Ko bese zna djuleta ? nista od stavljanja milanovih spotova na DVD ? Steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej,ekv su stvarn osjajni,i imaju mnooogo dobre textove,i jedan od bendova koji je jako doar,ako ne i najbolji ,konkreno srpski rock bend...a da poshto sm videla na tv ,samo sam uhvatila...njihove sfotografije,dzha bu,tj svashta veezano za nji h je u neko jgaleriji do 15.januara,tako da ako nek ozna u kojoj.neka kazhe,ako ja ne saznam do tada......al ugl to moram da vidim...... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...