Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

samo da ne znas, ne gledamo svi shpanske serije... icon_smile.gif

Pa ne moras da gledas spanske, gledaj brazilske, posto je ovo vest sa jednog brazilskog sajta, dakle ovo je portugalski jezik. Ukratko, stize nam DVD Soulfly-a u martu sa svim spotovima ovog benda, snimcima zivih nastupa, intervju sa Maxom itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kontam sintagmu "shpanska serija" kao pojam jedne kulture i nekih sharmantnih socioloshkih fenomena vishe negoli kao geografski pojam

 

io soi con tres cabesas

 

tu se moje znanje nazalost zavrsava... wallbash.gifbiggrin.gif

 

a i ti vesela zgutana igrajuca banano, nemoj sad tu kao da se izvlachish kad se zna da otkidas na one serije na stankomu i koshavi... icon_rolleyes.gif

 

dakle, josh jednom-NE na one haj-tek tehnologije fensi nasminkane namazane serije sa pinka i sl. vec na one sto se snimaju po kokosinjcima ikacharama i shtalama... no.gifbiggrin.gif

Edited by Troglavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

io soi con tres cabesas

 

tu se moje znanje nazalost zavrsava... wallbash.gifbiggrin.gif

 

a i ti vesela zgutana igrajuca banano, nemoj sad tu kao da se izvlachish kad se zna da otkidas na one serije na stankomu i koshavi... rolleyes.gif

 

dakle, josh jednom-NE na one haj-tek tehnologije fensi nasminkane namazane serije sa pinka i sl. vec na one sto se snimaju po kokosinjcima ikacharama i shtalama... no.gifbiggrin.gif

Pa verovatno se tu zavrsavaju i sva ta ostala tvoja znanja.

Ako imas nesto da mi kazes, kazi mi licno, ako smes, bas bih volela da se pokazes, lako je pljuvati po forumima.

 

Toliko o Soulfly, inace, za tvoju informaciju, sa Maxom cavalerom sam prosle godine licno radila intervju i to na portugalskom, emitovan je vise puta na tv, a imam ga i u svojoj arhivi.

 

Uskoro bi Max trebalo da dodje u Beograd, a izrazio je zelju da upozna fudbalere Crvene zvezde i prisustvuje derbiju C.zvezda- Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koj' tu qratz bre???>>>... icon_confused.gif

 

 

ni u jednom trenutku nishta rek'o protiv tebe nisam, jebote wallbash.gif

ergo, nemam ama bash nista protiv tebe

samo, ali samo sam rekao moje vidjenje, kao pretpostavljam i zakovo vidjenje shpanskih serija koje su sinonim za veci deo stvari sto sam napisao.

vesela zgutajuca banana je zak-->pogledaj avatar

 

mogu da se pokazhem anytime... bitch violent.gif

 

prepucavanja su ti, izvini sto ti ovo kazem, ali na nivou treceg razreda osnovne kada svi klinci govore stvari tipa celava ti keva ili zalim sluchaj i za tvoju informaciju i sl...

 

i ne seri da si radila interview sa maxom?I TO NA PORTUGLASKOM??!!!!

 

BRAVOBRAVOBRAVO MORA DA SI JAKO PONOSNA boze zasto ja nisam kao ti??? icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

a za cz...svaka chast... icon_rockdevil.gif

Edited by Troglavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi jedino ako sam te uvredio sa

io soi con tres cabesas

 

u kom slushaju su me slagali da to na shpanskom znaci da imam tri glave. Verovatno je neka psovka, i sl.

 

a znanje je lako proveriti

 

sta god da te je toliko razljutilo, cak i da jesam kriv---izvinjavam se pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cavalerin "projekat" stid me da nazovem to bendom.Dakle pjesma Bleed ocajnicki pokusaj da se iskopira Roots bloody roots a onda pjesma; Just let your soul fly free je jebeno gora nego Britni Spirs sve u sveu Maxu porucujem da pocne da razmislja o svojoj buducnosti i o tome shto je Metal a shto je Hip Hop

 

 

ti si debil kad si ovo napisao,bleed nema nikakve veze sa roots bloody roots

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo mrzim Nu-metal,kao dva to nije metal,kao tri soulfly nije nu metal za razliku od sranja kao sto su Linkin Park,Limp Bizkit & co.)(vise vuce na Trash.)Kao cetiri ja sam veliki fan Morrisona.Poruka za onog koje otvorio temu-Kad ceo Nu-Shit bude imao fanova koliko Doorsi tog dana ce biti jebena apokalipsa.Ovo slobodno moze da se obrise,ja sam rekao svoje! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...