Jump to content

World Of Warcraft


Anarki StarScream

Recommended Posts

ja sam poceo ponovo da igram wow ali nista ozbiljno.nekad igram sat vremena dnevno,a nekad ne igram uopste po 3-4 dana.. meni se licno skyrm ne svidja i ne vidim cemu toliki hajp ali ok ukusi su to. mislim da cetvorka nikada nece ni izaci,mozdaaa jednog dana ali sumnjam jer eno dota 2,blizzard dota,lol,hon,a na gradjenje se w3 mnogo slabije igra nego dota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyrim, odnosno bilo koji Elder Scrolls nudi drugi zivot, inspirise duh i um. Daje ti sansu da zamahnes krilima u detaljnom, pametno projektovanom i bogatom fantasy svetu i da radis sve sto pozelis. Ono sto mi je uvek smetalo u WoWu je izvodjenje. U Elder Scrolls je to odradjeno savrseno. Plus detaljno dizajniranje lika.

Warcraft je, makar meni, bolji kao standardni single player rts i nikada necu prezaliti sto nisu nastavili serijal nakon Frozen Thronea.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se svi slazemo... Meni je wow bio intersantan kada je izasao. Dobio sam iz Nemacke original, registrovao se, igrao na retail jedno 4-5 meseci, stigao lvl 60, i tu sam stao. Nisam hteo vise da placam, nije imalo svrhe. Ali tada su igraci na WoW-u bili pravi igraci, a ne klindzurija. Sad je sve okrenuto... Tada se znalo kada se pravi neki event, tada se zivelo za te zezalice.

 

Burning Crusade sam igrao na privatnjacima, na old skul Wow Scape serveru, koji je imao preko 8000 igraca konstantno. Ogromne pare su se vrtele na tom serveru za donatorske iteme, tako da je jedna riba otkupila taj server od decka koji ga je izgradio, skupljala pare dok je mogla, pokupila novac, ugasila server, i sve moguce ljude ostavila nezadovoljnim. Sada od tog servera ima kucu, auto, snimila je CD, i sta ti ja znam jos...

 

Lazem kada kazem da mi ne nedostaje WoW, ali jbg, vise to nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ВоВ је срање. Са друге стране, стоји да је оригинали Воркрафт закон. И стварно штета то што нису наставили серијал. Али капирам да су видели да ће масу више пара згрнути од ВоВ-а.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u dva navrata igrao WoW i prestajao, smorila me jbg, sad bih opet igrao ali ne daju mi se pare. Ali i pored toga ovo je i dalje najbolja mmorpg igra, što dosta govori, nemoj da ste hejteri samo zato što je "kul" pljuvati wow :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije toliko fasovao... U redu, preterujem, prestali su da rade na Warcraftu zbog WoW-a, ali cinjenica je da WoW dosledno prati Warcraft, jelte. Ja sam uzivao u prvom delu citajuci questove, raditi sve to, profesije ovo ono. Meni je to nakon Warcraft leglo kao budali samar. I za sve questove sam morao da citam journal jelte, da bi ih odradio. Vec se u Burning Crusade-u u bacio ono kao Quest helper, pokazivaci gde se nalaze quest itemi itd, i to me je smorilo, jer su klinci krenuli masovno da igraju. Sto je i bio cilj. U pocetku je to bilo, citaj brate, ko zna engleski, zna i da igra. Sada, sve sto rade, idu klikcu, bacaju magiju, i znaju da napisu WTF, Lol, GTFO, HAHA, NUB, Noob, itd... To je ubilo igricu po mom misljenju. Bila je super zabavna u prvom delu. Okupi u Iron Forge-u, to ovi noviji igraci nikada nece shvatiti.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...