Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja malo, malo pa sanjam neku ribu (određenu) u raznim situacijama (i pozama). Što je najgluplje u celoj priči, poznajem devojku i uopšte me ne privlači. Maybe it's only my subconsciousness playing tricks on me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bih bio od te fele da se smuvam s tom ribom, ali čisto sumnjam u to... Nema sise. :)

 

...e pa sad je gotovo..a i zar je to toliko bitno?! ...znam,zazalicu sto sam pitao :zeleni:

 

sanjala sam druga i mene u las vegasu i ja sam se udala u nekoj beloj pronicarskoj haljini boze sacuvaj ?! pijani smo i negde jurcamo. onda se pojavljuje moj bivsi decko koji mi je muz i mi se kupamo u nekom moru sa nekim ljudima.

trip :)

 

...dobro je..ok si,da sam ja npr dosao kod tebe pa ti to sanjao , ne bi ti bilo druge nego da spremis belu pronicarsku haljinu... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...e pa sad je gotovo..a i zar je to toliko bitno?! ...znam,zazalicu sto sam pitao :zeleni:

Šta je gotovo? Samo sam je sanjao par puta...

 

A i nije naročito bitno što nema sise, inače me uopšte ne privlači tako da mi apsolutno nije jasno što sam je sanjao. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam skoro turbo glupost. Sanjao sam mog skoro preminulog cjaleta i celu moju porodicu(ne samo najuzu, vec i striceve strine...,) kako me gledaju dok ja nesto pricam sa nekim tipom u odelu, koji me je pitao da li je sve u redu. Kada sam mu rekao da jeste, on je povukao rucku, i cela moja porodica je lezala mrtva. Zatim sam ja pao na kolena, a preko vidnoh polja su mi se ukazala neonska, svetllzastweca slova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao da Evergrey dolazi ponovo u Beograd,samo shto su trebali da sviraju ispred SKC-a. :)

Kad ono dodjem ja ono treba da pochne a ispred 10-ak ljudi.

Ovi iz benda rekli malo ljudi nema certa i pokupishe se i odoshe.

E kako mi bilo zao,ko da je stvarno bilo. :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, imao sam zesci trip... Inace, ovo je prvi put posle 100 godina da sanjam nesto... Ili bar da zapamtim sta sam sanjao...

Dakle, ja sam u nekoj pecini... ali neka tajna pecina... kao betmenova ili tako nesto... i cale i ja uhvatili neke likove sto su krali u prodavnici... zavezali ih za neke stolove i ispitivali... a oni cute... onda smo im polivali noge da bi progovorili... a iznad njihovih nogu smo govorili neke crkvene govore... hriscanstvo and stuff... :confused: i na kraju nisi ni progovorili, kao umrli su... smrzli se ili nesto... i cale i ja kao: "pa dobro, nista..." Inace, nosili smo neke bele mantile... i suncane naocare...

Evo... k'o moze ovo da protumaci, bio bih mu/joj zahvalan...

Idi kod psihijatra...

:)

Povlacim rec! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Hudini:

 

 

Idi "popričaj" s njom :)

 

Ne, šalu na stranu, mislim da uopšte nije poenta ona kao osoba suprotnog pola, pa čak i ako se radi o intimnom odnosu. Prisan odnos s nekim u snu bi predstavljao nedostatak istog na javi. E sad, kao što rekoh, to ne mora značiti da ti konkretno fali seks (a može biti i bukvalno), več da želiš pažnju i da pružaš istu. Možda jednostavno misliš da si trenutno "prazan", pa želiš nešto da primiš i da daš. Nemam pojma, razmisli malo, ako ti se već scena s njom ponavlja. E da, još nešto. Možda si negdje podsvjesno razmišljao o njoj kao o osobi koja ima nešto u karakteru što bi ti volio da imaš. Možda ima drugačiji pogled na život koji se tebi dopada... I tako dalje, i tako dalje... :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...