Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Obično kad me neko progoni u snu (jedno 100 godina nisam tako nešto sanjao), pet puta je brži , a ja ko baba neka sa grbom ko kamila što se gega...

 

Il kao prelazim autoput, brzo, sapletem se i padnem, prvo što me užasno boli, a drugo, ustajem pola sata i gegam se 2m sat vremena, a kola samo jure ka meni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obično kad me neko progoni u snu (jedno 100 godina nisam tako nešto sanjao), pet puta je brži , a ja ko baba neka sa grbom ko kamila što se gega...

 

Il kao prelazim autoput, brzo, sapletem se i padnem, prvo što me užasno boli, a drugo, ustajem pola sata i gegam se 2m sat vremena, a kola samo jure ka meni :)

:violent: ja hocu da poludim od toga, iznerviram se ujutru uvek. samo se vucem kao neka zvaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da to znaci da cu kupiti nove cizme ili cipele.

*nadam se*

:)

zene... :no::da::) :) :):lol::pivopije:

 

E ja sam inace cuo od nekih baba da kada sanjas da te boli zub da ce ti neko iz porodice poginuti(pu pu daleko bilo) na zalost moja mama je sanjala da je boli zub i taman kad je neko trebao u snu da joj izvadi zub dobila je poziv da joj je rodjeni brat preziveo tesku saobracajnu nesrecu!!! :ph34r::da::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vrlo često sanjam kako mi ispadaju zubi ili ih sam sebi vadim, pa se nikad ništa loše nije desilo nekom od mojih.

 

Značenje snova se objašnjava na isti način kao i Marfijevi zakoni: kad smo posebno iritirani nečim, više pažnje posvećujemo sitnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam opet i opet, po ko zna koji put, bivseg decka, kako se nalazimo,prvo se divno ispricamo a onda usne same krenu,i dodiri i sve....divno divno...

Steta sto tako nikada vise ne moze biti...ponekad zivimo u snovima......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, krecem se kroz hodnik u skoli i prodjem pored lika a on me udari onako ramenom. Ja se okrenem, zaletim se da ga zabodem, omashim ga, ruka mi dodje do negde 15cm od njega, ja opet da ga udarim, opet mi ruka prekratka, to se desilo oko 5 puta, a onda sam se probudio :) Mada, pred spavanje sam se onako, iz zezanija drao nasilnicki na burazera, mozda mi podsvest govori da to ne radim vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

blasphemer says:

e da

blasphemer says:

sanjao sam

blasphemer says:

kako te neki lik firca u bulju

blasphemer says:

i ja vas vidim

blasphemer says:

i ti u fazonu kao

blasphemer says:

brate nemoj nikom da kazes

blasphemer says:

brate

blasphemer says:

UZIVAO SI U TOME!!!!!!!!!!!!!!11111111111

blasphemer says:

hahahahahha

Satan says:

AHHAHAHAHAAHHAHA

 

to je to :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To s letenjem je najjaca fora... Istripujem da mogu da hodam po vazduhu, znas ono kao joga ili slicno... mentalno stanje ili slicno...

 

 

Kao krenem da trcim, pa poletim, e onda lagano korak po korak hodam po vazduhu, kad mi se prekine koncentracija, padam itd...

 

Ludilo sta sve coveku moze da padne napamet....

 

Jeste li culi onaj fazon kad padate sa zgrade u snu, ako padnete, necete se probuditi kao.

 

ima jos nekih simbola, sanjas govna - dobices pare, sanjas voz koji ide unazad - propadas i nazadujes, sanjas da ti je neko pu.. pu .. umro - produzio si mu zivot, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da listam sad sve u nazad, jel' mozda neko pisao o nocnim polucijama? :D

O CEMU?

Hahahahahahahaha :) :) :) :) :)

@Ikiroutainen:mislim da jeste :D

@Sonya Skarlet:ono...obrazuj se malo :);)

 

Wet dreams. Pizdeo sam od toga.

N' da... :D

A bas pre neku noc sanjam jednu devojku i kako mi tu pricamo nesto,kad odjednom - pricam sa njenom kevom :confused: Al' sta je tu je - u'vatim ja njenu kevu i...vozi Misko,hahaha :):rockdevil:

A dobra joj je keva inace :):twisted::pivopije:

 

Sanjala sam opet i opet, po ko zna koji put, bivseg decka, kako se nalazimo,prvo se divno ispricamo a onda usne same krenu,i dodiri i sve....divno divno...

:puke:

Kakav odvratan san :):bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањах скоро како ми стан нападају свемирци!

Као, лег'о ја да спавам, будим се, гледам неке пожарне степенице на згради преко пута (које узгред уствари не постоје!), на њима стоје неки људи ''Секташи неки'' помислих и вратих се да спавам. Будим се, кад имам шта да видим! Један од ликова се претворио у огрооооооооооомног хидралиска (Зерг биће из Старкрафта) који ме гађа муњама!!! Некако га сјебем и одлазим у другу собу, где на сандуку за постељину блеји други свемирац, који је аморфан и изгледа ми ужарено. Да бих проверио колико је ужарен, узимам рекет за бадминтон, чију мрежицу истопи, након чега га, не знам како, мој ћале стави у стаклену теглу! Враћам се у своју собу и притајено видим другог хидралиска како пролази улицом. Следећа сцена - подне је, ја кроз прозор са скоро до краја спуштеном ролетном, седећи на ТА пећи осматрам где су свемирци. Одједанпут, схватим да лежим у кревету и питам се:''Како сам тек тако са пећи доспео на кревет?'', на крају схвативши да сам све сањао...

 

Хаос!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...