Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

POTREBAN MI JE(NAM JE) BUBNJAR ZA PROGRESSIVE-HEAVY,POLU-AUTORSKI BEND.

VRLO SMO OZBILJNI,I ZELIMO DA ULAZEMO U RECIMO CINELE,DUPLU BASS ITD.

CLANOVI SU IZ PANCEVA I BG,TAKO DA BI PROBE BILE 50%-50%

 

IMAMO SKOLOVANU PEVACHICU,DVE GITARE,I AKO SE ETO JAVI BUBNJAR KOJI JE ZAISTA ZAINTERESOVAN,POTRUDILI BI SE DA NADJEMO BASISTU I KLAVIJATURE,STO JE MNOGO MANJI PROBLEM. icon_biggrin.gif

 

MOLIM VAS JAVITE SE(na private),TRAZIMO BUBNJARA OD PROSLOG LETA!!! wallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend "Ljute Papprichice" trazi funk/rock gitaristu...Svirao bi se repertoar RHCP, a akcenat bi bio na autorskim pesmama kojih ima vec izvestan broj kao i na izradi novih...Bend je ozbiljan i cesto se svira, tako da nam treba covek koji moze da se posveti radu i da je pre svega odgovoran i ozbiljan...Takodje trebaju neke numere da se snime i da se radi spot..Obaveze jedna proba nedeljno..Info o bendu mozete naci na

 

www.ljute-papprichice.co.sr

 

kontakt : mene na PP(privatna poruka) , ili na email : [email protected]

 

Cujemo se ! pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

Jel se ja tripujem ili vi nesto cesto menjate postavu? icon_uhoh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend "Ljute Papprichice" trazi funk/rock gitaristu...Svirao bi se repertoar RHCP, a akcenat bi bio na autorskim pesmama kojih ima vec izvestan broj kao i na izradi novih...Bend je ozbiljan i cesto se svira, tako da nam treba covek koji moze da se posveti radu i da je pre svega odgovoran i ozbiljan...Takodje trebaju neke numere da se snime i da se radi spot..Obaveze jedna proba nedeljno..Info o bendu mozete naci na

 

www.ljute-papprichice.co.sr

 

kontakt : mene na PP(privatna poruka) , ili na email : [email protected]

 

Cujemo se ! pivopije.gificon_rockdevil.gif

ajmo ljudi audicija krajem nedelje icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend "Ljute Papprichice" trazi funk/rock gitaristu...Svirao bi se repertoar RHCP, a akcenat bi bio na autorskim pesmama kojih ima vec izvestan broj kao i na izradi novih...Bend je ozbiljan i cesto se svira, tako da nam treba covek koji moze da se posveti radu i da je pre svega odgovoran i ozbiljan...Takodje trebaju neke numere da se snime i da se radi spot..Obaveze jedna proba nedeljno..Info o bendu mozete naci na

 

www.ljute-papprichice.co.sr

 

kontakt : mene na PP(privatna poruka) , ili na email : [email protected]

 

Cujemo se ! pivopije.gificon_rockdevil.gif

audicija u cetvrtak icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest beogagi

Hard & Heavy bend trazi kvalitetnog pevaca, starijeg od 18 godina.

Svira se whitesnake, rainbow, scorpions, stryper, running wild...

Ako je neko zainteresovan neka posalje pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Arhegor

Potreban bubnjar sa jasnim osecajem za ritam i mogucnoscu koriscenja duple pedale (damn it zar to ne traze svi no.gif ). Autorske stvari i naravno obrade(evergrey, kamelot, star one, D&W, at vance, nightwish, pa onda bodomi, symphony x ,orkrist.. da sad ne nabrajam, spisak nit je konacan, nit je nepromenljiv). Dve gitare, dva vokala, bas klavijature i ti. Odma' pocinjemo s probama u studiju...(Beograd)

Sto se autorskih stvari tice, mislim da ako ovaj projekat krene ima velike sanse za uspeh(ne mislim finansijski icon_cry.gif , nego vise kvalitativni musik20.gif ), Koncept albuma je uradjen, vecina tekstova i pola muzike

 

Kontakt: [email protected] i 063/8739948

 

 

Ljudi javite se icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica muzicara iz 45. bloka bi uzeli shegrta, da ne kazem apprentice-a preko leta, da im kuva kafu i ide po pivo, a za uzvrat bi mu dozvolili da stalno bleji okolo, ucili bi ga da svira gitaru i/ili bas, takodje bi bio upucen u osnove muzicke teorije, i prisustvovao bi procesima pravljenja i snimanja pesama, ucio bi produkciju i snimanje preko kompa, a ukljuceni su i besplatni odlasci u studio na probe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica muzicara iz 45. bloka bi uzeli shegrta, da ne kazem apprentice-a preko leta, da im kuva kafu i ide po pivo, a za uzvrat bi mu dozvolili da stalno bleji okolo, ucili bi ga da svira gitaru i/ili bas, takodje bi bio upucen u osnove muzicke teorije, i prisustvovao bi procesima pravljenja i snimanja pesama, ucio bi produkciju i snimanje preko kompa, a ukljuceni su i besplatni odlasci u studio na probe.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...