Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

не знам чему су радили овај ремастер, Хартворк сам по себи већ има савршену продукцију

 

nadam se da je malo dignut bejz,to mi smeta i na zadnjem,generalno swansong je jedini uradjen da valja,jebiga kolin zna znanje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cd rip sa bonus pesmom:

http://www.mediaboom...ition-2013.html

 

a imate ovde i flexi-rip jos jedne pesme, tako da ostaju jos 2 koje se ne nalaze na albumu:

 

disc-scan-issue108-circle-572x572.jpg

 

http://tpbunblocked.me/torrent/8852197/Carcass_-_Decibel_Flexi_%282013%29_-_Zochrot_MP3

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

По чему ли су ти Јапанери бољи од нас Европљана па њихова издања увек имају неке бонусе и перверзије?? То ми никад неће бити јасно.

 

Ne znam tačno zašto (mislim zbog nekih poreza), ali japanska izdanja albuma su skuplja od uvoznih, pa su bonus pesme motivacija za kupovinu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve metal bendove, narocito ekstremnije, na Japan otpada bar trecina/cetvrtina ukupnog tiraza koji se proda u celom svetu. Pored kupovine diskova, japanska publika je najrevnosnija u kontekstu posete koncertima, kod njih je sve uvek rasprodato, nema polupraznih sala kao kod nas. Secam se da su mi momci iz Dew Scented-a pre nekih 7-8 godina, kad su se tek probijali, rekli da se, kad odu u Japan, osecaju kao holivudske zvezde - fanovi im cuce ispred hotela po celu noc, na koncertima je dok traju pesme masakr, a u pauzama izmedju pesama svi cute i cekaju u nekoj svecanoj atmosferi da pevac prozbori koju, kao da im otkriva sta je smisao zivota.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

in flames bi bio DT za siromasne da nisu skontali japan,pola bendova je karijere napravilo zahvaljujuci samo i iskljucivo japanu,jedini bend za koji ja znam da je primarno sve prodavao u amerigi je Godflesh,ostalima,cak i najvecima,je prvo japan pa svi ostali.

 

da,jebeni tornado je prodavao diskove tamo,da ne pricam za ozbiljnije bendove.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...