Jump to content

Napalm Death


Hail Metal

Recommended Posts

ma sajt je super...

nasao sam tu i atheist live iz '92, i jos jedan butleg cynic-a(nije berkli), pa dickinsona...

inace na ovom sajtu je i snimak Napalm Deatha sa Exit-a...

taman da nadoknadim propusteno :( (jbg Slayer :) je tad ipak bio prioritet, mada sad bi cak mozda bila i druga prica)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... The album is expected to be released in February of next year via Century Media.

The tracklisting for "Time Waits For No Slave" is as follows:

 

"Strong Arm"

"Diktat"

"Work To Rule"

"On The Brink Of Extinction"

"Time Waits For No Slave"

"Life And Limb"

"Downbeat Clique"

"Fallacy Dominion"

"Passive Tense"

"Larceny Of The Heart"

"Procrastination"

"Feeling Redundant"

"A No Sided Argument"

"Ad Nauseum"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uriel Productions u suradnji s Fondacijom Ekipa s neskrivenim ponosom predstavljaju jedan od najvecih metal bendova, istinske legende death metal/grindcore scene:

 

NAPALM DEATH

u Sarajevu, u prostorijama bivseg kina Bosna.

04. februara 2009. godine

 

Support:

FLATLINE, HC-metal, Sa

MOTHERPIG, grindcore, Sa

 

Cijena ulaznice je 20 maraka!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ih ni gledao ni da mi plate, prosli put kada su bili totalno su me razocarali, izveli ceo Smear Campaign, i vecinom Scum i jos par pesama sa Code is red...

Nastup im je bio totalno bez energije, a i nisu imali nikakav kontakt sa publikom posle certa, a ako je ovaj bend vec poznat po necemu to je onda komunikacija sa fanovima, jedino je Shane Embury od cele ekipe izasao malo se slikao, podelio koji autogram i otisao u mracni kutak da dzara svoje papke, heh...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ND su se vratili eksperimenatlijem zvuku na novom albumu koji mi je za sada medju prva tri!

 

NAPALM DEATH “Time Waits For No Slave” (50:13) track-listing:

1. Strong-Arm (3:04)

2. Diktat (3:41)

3. Work To Rule (3:16)

4. On The Brink Of Extinction (3:29)

5. Time Waits For No Slave (4:26)

6. Life and Limb (4:00)

7. Downbeat Clique (4:26)

8. Fallacy Dominion (4:07)

9. Passive Tense (3:48)

10. Larceny of the Heart (3:36)

11. Procrastination On The Empty Vessel (2:56)

12. Feeling Redundant (3:23)

13. A No-Sided Argument (2:13)

14. De-evolution Ad Nauseum (3:48)

The limited edition Digipak and vinyl versions of this album will include two exclusive audio bonus tracks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ih ni gledao ni da mi plate, prosli put kada su bili totalno su me razocarali, izveli ceo Smear Campaign, i vecinom Scum i jos par pesama sa Code is red...

Nastup im je bio totalno bez energije, a i nisu imali nikakav kontakt sa publikom posle certa, a ako je ovaj bend vec poznat po necemu to je onda komunikacija sa fanovima, jedino je Shane Embury od cele ekipe izasao malo se slikao, podelio koji autogram i otisao u mracni kutak da dzara svoje papke, heh...

 

 

Sve to ide s godinama...Nema razloga da se za to ljutimo,ko nam je kriv sto nismo rodjeni malo ranije i sto smo imali ratove i sankcije kad je trebalo da gledamo dobre koncerte.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je zao sto sam propustio da ih gledam na Exitu, trebao sam ici sva cetri dana(zbog Slayera i Napalma) ali hteo jedan ortak da ide samnom, i da se pristeka kod kumova, i ono pitao bas lepo, zamolio njegov matori mog matorog, i bilo mi bzvz da ga odbijem i onda sam morao da skratim odlazak na Exit samo na jedan dan(jer bi bilo nekako bzvz da sam ja kod kumova sam 2 dana, pa onda kao dodje moj ortak da prespava, pa ode, malo je nekulturno...)...no bice drugog puta, i kakvi god da budu bili ja cu biti zadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bili su jos jednom posle toga u skc-u u Bgu

zanma ali za taj koncert sam saznao svega par dana pred isti, a morao sam ici na mejdene, tako da je on ladno otpao, tad stvarno nisam mogao, i zato ne zalim, ali zalim sto ih nisam gledao kad sam mogao(tj na Exit-u)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Napalm Death

Time waits for no slave (cd, release date: 28.1.2009) 15,90 euros

Time waits for no slave -incl. the whole album on cd- (LP, release date: 28.1.2009) 19,90 euros

Time waits for no slave -limited -2 bonus tracks- (cd, release date: 28.1.2009) 19,90 euros

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napalm Death

Time waits for no slave (cd, release date: 28.1.2009) 15,90 euros

Time waits for no slave -incl. the whole album on cd- (LP, release date: 28.1.2009) 19,90 euros

Time waits for no slave -limited -2 bonus tracks- (cd, release date: 28.1.2009) 19,90 euros

 

Kupuješ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupuješ?

 

Ne saradjujem sa njima jer deru za postarinu zato sto su mnogo udaljeni od Srbije ali naci cu ga vec negde (kad bude na snizenju,hehehe).Mnogo toga meni fali i od starijih albuma,kamoli da pazarim to sveze.Nema dovoljno orasi da se sve to priusti odmah.

Dobio sam obavestenje od njih da taj album izlazi uskoro pa rekoh da podelim sa vama.Inace ne downloadujem nista sa dial upom,nabavicu mp3 ovako u nekoj razmeni nije mi hitno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv novi napalm...loshiji od poslednja 2 ali ima dobrih stvari svakako...moglo je mnogo bolje i malo vishe tog eksperimentisanja o kome pricate (koje btw ne mogu da primetim ni u jednoj pesmi :S)...u sushtini nema pesme koja ce se pushtati hiljade i hiljade puta na repeat ko na proshlim albumima ali uliva nadu svako slushanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...