Jump to content

Joe Satriani


Nestvarna

Recommended Posts

blago tebi znaci jebac si zesci

Ne slazem se no.gif jer,naj-vecHi ebacH u istoriji ''sex.nih'' je BVD! mhihi.gif

Ma otkud Marty,on samo moze da bude drugi Joe Satriani! icon_mrgreen.gif

 

Ste imali priliku da cHujete Mr. Satriani-a kako svira US-nat.anthem!

Jaooooo kako je samo dobar icon_wink.gif my man! Ima da ga narucHim

da mi svira na svadbi! icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja umesto njega icon_smile.gif

icon_redface.gif ozbiljno,vau' pa ja tebe obozavam! icon_wink.gif

 

Something's burning deep inside.

My blood's on fire, my eyes are wild.

I'm in my own world, I'm inside out.

Looking for something, tell me what it's all about. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li sam ikad postovao ovde...bruka...

 

lm...sta mislite o zadnjem satch-ovom albumu...????

 

iako ga je gro ljudi posteno ispljuvalo...meni se svidza...

 

produkcija mu je dostigla pik...a i album je vise u omaz-ljudima-koji-su-uticali-na-mene fazonu...operisanje wah-om mu je takodje na all-time high-ju...

 

utisak koji ostavlja na mene je cista sreca...

 

mislim da je sjajan za dzemanje-uz... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

a da...jos nesto...farba mu je apsolutno fenomenalna... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je icon_da.gif ...tu mi je negde u sredini...ko' sto si reko produkcija sjajna, odlican za dzemanje itd... ali fakat je da se taj album mnogo vise dopada ljudima koji ga od skoro slusaju...

pa ja ga bas i ne slusam od skora... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ..svejedno mi se dopada...

 

zrelost pre svega...

 

totalno iskren,nepretenciozan album...nema vise on sta da dokazuje...sad konacno moze da pocne da "svira"... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam...moze on to mnogo bolje icon_da.gif ...nekako su mi malcice bledunjava njegova poslednja dva izdanja...mnogo mi se vise svidja Vai-jev pristup...znaci konstantno experimentisanje icon_da.gif ...Satch polako postaje narodni gitarista icon_smile.gif

meni ne... icon_wink.gif ...

 

ja volim da instrumentalna muzika bude pre svega slusljiva svima...a ne samo bugarima na svadbama... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, to je Vai icon_smile.gif ...e to je istinski umetnik icon_da.gif ...ne kazem ja da Satch to nije, nego nekako mi se cini da je zadnja dva albuma pravio "za ljude" a ne za sebe...kao Iron Maiden npr. ...mislim nije to lose ali ja ipak vise preferiram onaj prvi, da ne kazem "iskreniji" pristup...iako mi je najomiljeniji bend Iron Maiden i najomiljeniji gitaros Satriani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dobro da je vaj istinski umetnik to ne bi rekao,on jeste super gitarista,mada on u sporedbi sa satchom i nekim drugim gitarosima ima veoma malo super pesama.vecina njegovih pesama su samo drkanje zajebavanje itd!!ja mogu veoma dosta pesama od satcha da slusam a za vai to ne mogu recu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro da je vaj istinski umetnik to ne bi rekao,on jeste super gitarista,mada on u sporedbi sa satchom i nekim drugim gitarosima ima veoma malo super pesama.vecina njegovih pesama su samo drkanje zajebavanje itd!!ja mogu veoma dosta pesama od satcha da slusam a za vai to ne mogu recu

OK, tvoje misljenje. Vidis, kod mene je drugacija situacija; Od Vai-a mogu da slusam dosta stvari, gotovo sve, ali od Malmsteena samo one ranije stvari. Slazem se da Vai ima neke tripove poput Ya Yo Gakk ali jebiga, koji poznatiji gitarista nema takve ispade? Mada, i Ya Yo Gakk dobro dodje kad si pijan icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne kazem ja da ja mogu sve da slusam od malmsteena ali ipak mogu puno vise stvari da slusam od malmsteena nego od vaia!mislim svi mi znamo da malmsteenovi zadnji albumi nisu bas neka umjetnicka dela ali kod vaia je npr. prvi album zesce sranje zato sto pokusava da bude frank zappa a nije!!neka pravi muziku koja mu lezi.pazi i ja volim mnogo da slusam vaia mada me nekad toliko iznervira jer imam osjecaj da ga boili kita sta svira,glavno je da se on uzivi!!mogu se i ja uzivit u neko sranje koje sviram ali et jbg.problem je sto vai cesto ima neke tripove

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAKI JE JEBAC...PO MOM MISLJENJU,JEDAN OD NAJBOLJIH,I TEHNICKI JE STRAVA, A I KAO KOMPOZITOR.NE BIH REKAO DA GA JE VAI PREVAZISAO JER VAI NEMA TAKO DOBRU MUZIKU KAO ON,A KVALITET MUZIKE JE NA PRVOM MESTU,PA ONDA TEHNIKA icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Gothic-Rockerka
Iako najviše volim Vai-a.

Steve Vai, imam od njega

i od Joe Satriani [AN ANTHOLOGY] double cd's! icon_mrgreen.gif

jes' da su obojica ruzni ko malj xa xa, al' brate nenormalno

dobro sviraju... ma jebes izgled, bitna je muzika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja se slazem sa martijem. Satch je covek kojeg jako cenim ali me davno nije iznenadio kao sto je to pre znao da uradi. Njegova muzika se lagano priblizava koncepciji supermarket/elevator muzike, ranije je imao mnogo vecu tezinu.

 

ipak Satch je Satch, evo udario sam se po ustima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...