Jump to content

Joe Satriani


Nestvarna

Recommended Posts

Guest --OgY--

Svaka cast majstore :pivopije:

 

Inace meni se onako na prvo slusanje odmah izdvojila stvar Overdriver

[/quobogami i meni je ali do jaja su i one dve pesme, asik vaysel i andalusia!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam video na slici mladog ZZ Satrianija ..... znaci definitivno cika Satch ne mora da se plasi da mu je tu postar, slucajni prilaznik namernik ili koji drugi neznani junak umesao prste (i jos ponesto) jer mali ZZ je bukvalno klon cika Joea!!! Znaci isti Joe iz '80-ih, strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam video na slici mladog ZZ Satrianija ..... znaci definitivno cika Satch ne mora da se plasi da mu je tu postar, slucajni prilaznik namernik ili koji drugi neznani junak umesao prste (i jos ponesto) jer mali ZZ je bukvalno klon cika Joea!!! Znaci isti Joe iz '80-ih, strasno

 

'ocu da cujem ovaj album otkako ste se rasprdeli ovde (2 nedelje?) i nikako jos. A samo me lozite...Sutra posle sljake. Cirka i Joe. A i stize mi novi Ingvetin kabl. Ako uhitim ovog domaceg postara debila.

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pzi, po meni album sad i nije neko ludilo da padnes na dupe kad cujes, ali lagano ulazi u usi, a ima jedno 5-6 pesama koje su vrhunske. Meni se licno jako svidja sto su pesme laganije, sto ima klavira, tenor saksofona, bas ono opustajuca mujuza. A samo jedna pesma je bas ono razicaravajuca a to je "I just wanna rock'

 

Uzivaj lave :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Зар Сатријани спада у Хеви Метал?

 

Ок... (WEIRD FOR TRUE ! )

 

Он је мој најомиљенији гитариста на свету. Његове песме су одличне и мало ко ту може нешто више рећи. Потребно је да се преслуша.

 

Занима ме да ли неко има информацију поводом доделе ГРЕМИ награде за песму ''Always with me, always with you" ?

Требало би и да је добије, песма је изузетна!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Da ozivim malo temu.... izasao je novi DVD - Live in Paris (I just wanna rock) i na prvo gledanje/slusanje nije ostavio neki utisak na mene. Izbor pesama je odlican, ali nekako prvise je u studiju radjen zvuk, nema uopste tu atmosveru publike, zivog izvodjenja, deluje na momente kao jedan veliki spot. A malo je i kicerica sa onim bojama, cvetovima. Ali Joe svira vrhunski, tu nema sta da se spori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

DVD taj u parizu sam skinuo sa neta i apsolutno mi nije jasno cemu te boje...LSD trip il sta ne kontam, totalno mi je ubilo volju za gledanjem istog...verovatno je hteo lik da napravi nesto novo neki fazon il sta ti ja znam, uglavnom po mom misljenju totalno bezpotrebno, sjebao je citav koncert s tim...

 

@Dersu Uzala

da te ispravim, 15 nominacija :D

mislim da ce mu pokloniti jedan na kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice novog albuma, pesme od prve do pete su klasika satriani, svidjaju mi se...6, 7 i 8 vec ne, 9 i 10 onako, moze da prodje ako idu u pozadini dok radim nesto peto, a zadnja mi je kul skroz...mada ovo je tek posle 2 slusanja, verovatno ce mi se misljenje izmenjati 20 puta kada ga budem malo pazljivije slusao...

Sve u svemu nije mindblowing ali nije los uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Guest c1k4_ml3kc3

На коју фору је Џо у Хеви Метал музици :confused::confused:

 

Јесте да је епик гитариста, али он везе нема с Хеви Метал зиком :pivopije: Боље иде у Експериментални рок или соло Извођач...

 

Иначе, мој омиљени гитариста :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...