Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Novi Priest...krajnje granice. Ovo je pravi Heavy Metal! British Steel kombinovan sa Painkillerom. Kao sto sam jos prije rekao na ovoj temi da ce se razmotriti stavljanje ove teme u vazne, poslije slusanja novog albuma... Ova tema ne da je vazna, nego je obavezna!

Judas Risng...

A ni hvala mi?

 

Lockness?

Zaista iznenadjujuce!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa slusalacko iskustvo iole starijih od petnaest godina ne dozvoljava preterano hvaljenje ovog albuma....album nije losh nikako, medjutim nije ni posebno dobar, neka osrednja varijanta otprilike za sedmicu (manje-vise)....glavni nedostatak je 'deja-vu' utisak prilikom slusanja tipicnih priest (painkillerovskih manje-vise) pesama tipa judas rising il' demonizer na pr. , kaO i sola koja su na nekim pesmama odraz gitarosko-odradjivacke diaree koja nije smela zahvatiti mudaz biste....osvezenje je najduza stvar verovatno lochness, koja vredi, al' opet u predjenju sa drugim dugackim pesmama vrhunskog nivoa ne deluje toliko ubedljivo, no tu mozda i gresim, mozda cu uvideti nesto posle vise preslusavanja....

look on the bright side - vazno je da nije seljacki thrashcore kaO kod ripperovskih albuma, anyway - treba preslusati ako nista drugo, neke stvari su vredne i visestrukog slusanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa slusalacko iskustvo iole starijih od petnaest godina ne dozvoljava preterano hvaljenje ovog albuma....album nije losh nikako, medjutim nije ni posebno dobar, neka osrednja varijanta otprilike za sedmicu (manje-vise)....glavni nedostatak je 'deja-vu' utisak prilikom slusanja tipicnih priest (painkillerovskih manje-vise) pesama tipa judas rising il' demonizer na pr. , kaO i sola koja su na nekim pesmama odraz gitarosko-odradjivacke diaree koja nije smela zahvatiti mudaz biste....osvezenje je najduza stvar verovatno lochness, koja vredi, al' opet u predjenju sa drugim dugackim pesmama vrhunskog nivoa ne deluje toliko ubedljivo, no tu mozda i gresim, mozda cu uvideti nesto posle vise preslusavanja....

look on the bright side - vazno je da nije seljacki thrashcore kaO kod ripperovskih albuma, anyway - treba preslusati ako nista drugo, neke stvari su vredne i visestrukog slusanja....

Tako je,reci ti njima! pivopije.gificon_wink.gif

Angel mi zvuchi kao odlichna pesma,shta kazes na nju?

Deal With the Devil mi je skroz ok...god damn it,moram da nadjem ceo album,na onom sajtu sa kojeg sam skidao sada su samo Revolution i Lochness icon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja obozavam priest-e, i skoro sve njihove albume ( demoliton i rocka rolla su pukeface.gif , izuzev pesme jekyl and hyde ) i ovaj je ok, ali ne da nije savrsenstvo, nego nije! Angel je fenomenalna pesma, lochnes takodje judas is rising je dobra za koncrete, eulogy je ok, a sve ostale su veoma cudne, u svakoj od njih ima po neko sranje, tipa u hellrider-u halford-ov vokal je tako pobudjav da je to tesko poverovati, demonizer tekst je malo ruzan, revolution pukeface.gif . Ako sam neku izostavio to je zato sto je nisam cuo. Ali album je prosecan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je,reci ti njima! pivopije.gificon_wink.gif

Angel mi zvuchi kao odlichna pesma,shta kazes na nju?

Deal With the Devil mi je skroz ok...god damn it,moram da nadjem ceo album,na onom sajtu sa kojeg sam skidao sada su samo Revolution i Lochness icon_mad.gificon_mad.gif

fina relaksirajuca pesmica nista protiv....

dacu ti ja album....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja obozavam priest-e, i skoro sve njihove albume ( demoliton i rocka rolla su  pukeface.gif , izuzev pesme jekyl and hyde ) i ovaj je ok, ali ne da nije savrsenstvo, nego nije! Angel je fenomenalna pesma, lochnes takodje judas is rising je dobra za koncrete, eulogy je ok, a sve ostale su veoma cudne, u svakoj od njih ima po neko sranje, tipa u hellrider-u halford-ov vokal je tako pobudjav da je to tesko poverovati, demonizer tekst je malo ruzan, revolution  pukeface.gif . Ako sam neku izostavio to je zato sto je nisam cuo. Ali album je prosecan!!!

e, pa gaymane, rekoh ja sve shto treba....

u sushtini je utisak isti + nije demonizer izuzetak texta koji nije dobar kod priesta....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUDAS PRIEST kicked off their 2005 World Tour Wednesday night (Feb. 23) at the Valbyhallen in Copenhagen, Denmark. The group's setlist was as follows:

 

01. The Hellion

02. Electric Eye

03. Metal Gods

04. Riding on the Wind

05. The Ripper

06. A Touch of Evil

07. Judas Rising

08. Revolution

09. Hot Rockin'

10. Breaking the Law

11. I'm a Rocker

12. Diamonds & Rust (acoustic)

13. Deal With the Devil

14. Hellrider

15. Beyond the Realms of Death

16. Exciter

17. Victim of Changes

18. Green Manalishi

19. Painkiller

 

Encore:

 

20. Hell Bent for Leather

21. Living after Midnight

22. You've Got Another Thing Comin'

 

 

 

Suuuuuper set lista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUDAS PRIEST kicked off their 2005 World Tour Wednesday night (Feb. 23) at the Valbyhallen in Copenhagen, Denmark. The group's setlist was as follows:

 

01. The Hellion

02. Electric Eye

03. Metal Gods

04. Riding on the Wind

05. The Ripper

06. A Touch of Evil

07. Judas Rising

08. Revolution

09. Hot Rockin'

10. Breaking the Law

11. I'm a Rocker

12. Diamonds & Rust (acoustic)

13. Deal With the Devil

14. Hellrider

15. Beyond the Realms of Death

16. Exciter

17. Victim of Changes

18. Green Manalishi

19. Painkiller

 

Encore:

 

20. Hell Bent for Leather

21. Living after Midnight

22. You've Got Another Thing Comin'

 

 

 

Suuuuuper set lista!

Чуди ме да другу турнеју за редом не свирају Devil's Child?

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUDAS PRIEST kicked off their 2005 World Tour Wednesday night (Feb. 23) at the Valbyhallen in Copenhagen, Denmark. The group's setlist was as follows:

 

01. The Hellion

02. Electric Eye

03. Metal Gods

04. Riding on the Wind

05. The Ripper

06. A Touch of Evil

07. Judas Rising

08. Revolution

09. Hot Rockin'

10. Breaking the Law

11. I'm a Rocker

12. Diamonds & Rust (acoustic)

13. Deal With the Devil

14. Hellrider

15. Beyond the Realms of Death

16. Exciter

17. Victim of Changes

18. Green Manalishi

19. Painkiller

 

Encore:

 

20. Hell Bent for Leather

21. Living after Midnight

22. You've Got Another Thing Comin'

 

mnogo dobra set - lista....eh da je srece....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуди ме да другу турнеју за редом не свирају Devil's Child?

A icon_confused.gif ...ja sam ih gledao 2 puta prosle godine i nijednom nisu svirali Devil's Child...inace set lista je sranje...samo 4 pesme sa novog albuma i nijedna iz Ripper-ovog perioda no.gif ...mogli su barem da izbace ovo Revolution smece pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...