Jump to content

1349


AnaLizator

Recommended Posts

Dobar ovaj zadnji album! Naravno, treba jos da se slusa, al na osnovu ovog do sad mislim da mogu da dam neke utiske - nije klasicni Hellfire 2, ima dobre rifove, kompozicije, atmosferu, vokal bas dobro lezi, bubnjevi sabijaju.. prijatno sam iznenadjen. Dopada mi se i ovaj kover, trebali su njega stavit mjesto one mutljavine.

1349_usedit.jpg

 

edit: svidja mi se sto nisu odustali od ovih dark ambient momenata, al su ih konacno sveli na razumno trajanje. Ono prije je bilo mucenje, molis se djavolu da gitare vise krenu.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demonoir od mene dobija ocjenu 4. Nakon abortusa od proslogodisnjeg albuma, 1349 su back on track. Ovo stvarno sabija,i bice mi sigurno u nekoj top BM listi za 2010. godinu. Lise ovih pedera-novinara koji se jebu u bulju za povlasceni link, nisam primjetio da je neko od nas klasicnih pedera de blekerea komentarisao poslednju abominaciju 1349. Koliko ste samo kukali za link..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lise ovih pedera-novinara koji se jebu u bulju za povlasceni link

 

Want some?

Evo link za verziju sa 3 bonus trake, MA je unakažen zbog Ravnovog pikljavog glasića koji može samo da izazove smeh kad se čovek seti originala, a i Exodus je propastično odsviran.

 

http://mediaboom.org/mp3/264890-1349-demonoir-2cd-2010.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih danas Revelations limited koji sam pazario za 5€ od neke blesave Italijanke... Vidim da ću vrteti samo Serpentine Sibilance i Maggot Fetus, ostalo je stvarno filler materijal, i dalje ne verujem kako su prazan album izbacili.

 

Live jebe mile mame, doduše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Dobar album, uzivanje je pre svega pratiti Frostovo manijakilsanjeali putovanje kroz one silne tunele je apsolutno nepotrebno. Onol'ko ni na ekskurzije kada sam isao nije bilo. No, I guess da su za beg sa Revelacija, morali da prokopaju par tunela, preko one planine gluposti tesko je moglo drugacije.

Actually, da se "Maggot Fetus" ovde ubaci, recimo umesto "Pandemonium War Bells" (nije vredna svoje duzine), bio bi bas jak album. Ovako, solidnoca, sedmica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...