Jump to content

Accept


RNA

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja bih odma' pristao da radim tribute bilo kom legendarnom heavy metal bendu, znači i Accept-u, samo kada bih imao pojma da sviram bilo šta! wallbash.gificon_smile.gif

 

Nego evo vam predlog za ime benda (ako bend bude u BGu):

 

Belgrade LeatherBoys

 

biggrin.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Accept jebe kevu...blago receno...skoro sam nabavio onaj dokumentarac...ono Live in Japan + neke zajebancije iz bavcstagea + spotovi...razbija..

Mrzi me da nabrajam omiljene pesme ima ih...ehehehe...

Sto se tice Tribute benda tesko mogu da pomognem...ali zelim vam svu srecu...

Sto se tice...Invictus kazes isao si na cert u Metal Hammeru...kakvi su pod starim danima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setam ja Loznicom,gradom u kom je pojam naci CD Metallice i naletim na Breaker original za 350 dindzi!Najlepsa su neocekivana iznenadjenja.

А знаш како је лепо кад претураш по гомили безвезних плоча и нађеш Atrophy, Nocturnus, Tyrant и Death Angel? Стварно, нема лепшег осећаја!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje...nekako mi je...kako da kazem...ima pesama poput I'm a Rebbel a ima i Fast as...za sutiranje do besvesti...kvalitetni su muzicari pre svega...

Nego jel video neko Wolfovu galeriju slika...on je fotograf znate..nasao sam na njegovom sajtu kada sam trazio bio...na sajtu pise : Wolf's Photo gallery....tako nekako...a pored toga Accept info Can be found here...:)Sumnjam iskreno da iko dolazi...mada su fotosi fenomenalni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eto i mene posle 100 godina na sajtu SA JEBENOM TASTAUROM KOJOJ MORAM DA ZAKIVAM SLOVA DA BI SE UKUCALA

 

Jos nenadjoh bend a vec imam 3 Die hard fana.

Hvala vam puno, ovo radim zbog vas, vi ste meni vazni ne lova:rockdevil:

 

Nego jos se niko ne javi al nema veza ja i dalje vezbam i skidam polako pesmice pa ce se vec nako zajeb... mislim prijaviti biggrin.gif

 

INACE ACCEPT TEMA MORA DA BUDE VAZNA

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...