Jump to content

Accept


RNA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Znači, osim nesumnjivog hita na prvu loptu Stalingrad, i za ostale pesme se može reći da su izuzetne, naročito za prvu polovinu albuma. Album ima i par chilling momenata, kao najjače bih izdvojio neke deonice iz Shadow Soldiers. Jedino u čemu ovaj album zaostaje za prošlim je što je tamo bilo 13 fenomenalnih pesama, a ovde 10, mada čekamo i tu bonus pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Accept je jedan od rijetkih bendova sa decenijskim stažom koji još uvijek izbacuje odlične albume.Novi album je čistoktvno hevi prangijanje od prve do poslednje pjesme.Svaka pjesma je potencionalni hit,ako baš moram izdvojiti neke onda su to Stalingrad,Hellfire i Flash to Bang Time.

Edited by metallicus
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Accept je jedan od rijetkih bendova sa decenijskim stažom koji još uvijek izbacuje odlične albume.Novi album je čistoktvno hevi prangijanje od prve do poslednje pjesme.Svaka pjesma je potencionalni hit,ako baš moram izdvojiti neke onda su to Stalingrad,Hellfire i Flash to Bang Time.

Još samo da dodam da mi je album BOTN bolji od Staligrada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, osim nesumnjivog hita na prvu loptu Stalingrad, i za ostale pesme se može reći da su izuzetne, naročito za prvu polovinu albuma. Album ima i par chilling momenata, kao najjače bih izdvojio neke deonice iz Shadow Soldiers. Jedino u čemu ovaj album zaostaje za prošlim je što je tamo bilo 13 fenomenalnih pesama, a ovde 10, mada čekamo i tu bonus pesmu.

 

Onaj lead na "Shadow Soldiers" cista pobeda :da: Tek sam na drugom slusanju, ali to mi je, i bice, glavni favorit albuma.

 

Sto se tice duzine, podrzavam manji broj pesama, prosli je sa svim tim bonusima bas bio prenatrpan. Ovo za sada, u ovakvom obliku, bas ima vrlo fin flow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja pohvalim veoma fini novi album, na prvo slušanje mi je bio mlak utisak, nešto kao B-sides prethodnika ali ponovljena slušanja su dovela sve na svoje mesto. Doduše ostaje primedba da je ovo brat blizanac Blooda, samo se razlikuje po tome što je kraći i malo konkretniji pa ne vidim koliko će imati inspiracije da teraju jedno te sito, ali za sad sve šljaka kako valja pa bolje da ćutim :D Favoriti naslovnica koja mi je dočarala duh Metal hearta i Shadow soldiers, kao svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista samo redjanje pobeda. PF moze samo da se povije i sakrije pred ovim. Zna li iko ima li Accepta negde blizu nekad? Kol'ko vidim sada im je turneja previse zapadno orijentisana.

 

Inace, novi mi odlicno lega uz slusanja u slusanje, nije bolji od proslog, ali taman fin nastavak na isti. Favorizujem HDQ, F2TT, SS i ToF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...