Jump to content

Accept


RNA

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ovaj album pati od iste boljke kao i novi Exodus - dužina. Same po sebi pesme nisu loše ali Accept album ne treba da traje preko 45 minuta, po meni; brzo postaje monotono. Što bi rekao Boško, jebo onoga ko je izmislio CD pa bendovi misle da moraju da natrpaju ful minutažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovežem - vrlo dobar album, meni od ovogodišnjih izdanja odmah iza Blazea i Maidena. Pravi žestoki heavy, znaju matorci da ga zaprže. Jeste da je malo predugačak, ali svaka pesma je na svom mestu i ja sa svakim novim slušanjem otkrijem nešto novo. Refren iz Beat the Bastards mi stalno odzvanja u ušima. Teutonic Terror, The Abyss, Rolling Thunder, Pandemic, Bucket Full of Hate... ma sve pesme su jake. I balada Kill the Pain sabija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.dizimaks.com/eski-albumler-y/18933-accept-discography-40-cd-releases-1979-2010-a.html

 

Category: Discography

Artist: Accept

Genre: Heavy metal, Hard rock, Speed metal

Disk manufacturers: Germany, EU, US, Japan

Label: Nuclear Blast, Epic / Sony, PolyGram, Passport

Year of production of discs: 1979-2010

Number of Tracks: 40 CD (451 tracks)

Total Time: 34ch 10m 48s

Format: mp3

Quality kbps: 320

Archive Size: 4.6 GB

Quantity of: 41

Flooded at: depositfiles.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na novi album, da ne bude zabune. Definitvno tvrdim da se radi o najboljem albumu Accept-a ikada. Otprilike kao i kod novijih albuma Saxon-a, drago mi je da su rešili da sviraju znatno žešći heavy metal od onog koji su svirali nekada. Jedino što još ne mogu da se odlučim da li mi je bolji ovaj ili Blazeov album u 2010. Biće lepo da padne ovo i na originalu, samo još da vidim gde.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji je po tebi najbolji? Ja do sada i nisam bio neki ljubitelj Accept-a, osim nekoliko standardnih hitova, i to zaključno sa albumom Metal Heart. Uvek su mi nekako bili rezerva kad baš nemam šta drugo da slušam, a i ne mogu da kažem da me Udov glas nešto posebno oduševljava. Zato sam i oklevao da skinem novi album, kad sam čuo da se pojavio, jer sam mislio da će to biti još jedno u nizu bledunjavih izdanja tipa Death Row, Objection Overruled i Predator. Međutim, kad sam to na kraju učinio - bomba! Prosto nisam mogao da verujem da je Accept sposoban za ovakvu dozu kreativnosti i za žestoki heavy metal koji te oduva čim krene prva pesma. Nisam ih bezveze uporedio sa Saxonom, i kod tog benda stariji albumi ne mogu da priđu onome što rade počev od Metalhead na ovamo. A za pevača moram da kažem da je za klasu bolji od Uda i plus nema iritantan glas, pa ne mora niko sa mnom da se složi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za pevača moram da kažem da je za klasu bolji od Uda i plus nema iritantan glas, pa ne mora niko sa mnom da se složi.

 

Ovaj pevac u potpunosti kopira Uda i koristi isti stil pevanja.Nije mi jasno kako te Udo iritira,a ovaj ne,kada je manje/vise isti kurac.Ono za najbolji Accept album ikada ne bih da komentarisem,teska glupost.

Ali da je album jako dobar,to stoji.Iznenadjujuce,nisam ocekivao tako dobar album.Od pesama bih izdvojio Teutonic Terror,Locked And Louded,Rolling Thunder,Pandemic (jes' da ima toliko iskliseiziran intro,ali jebacki je dobra) i Bucket Full Of Hate.Produkcija je odlicna,gitare zvuce jebacki.Jedina mana albuma je sto su neke pesme predugacke (Shades of death recimo,smara do bola,da je kraca mogla je biti super,posto ima odlican main riff),i slazem se sa nekima koji su ovde rekli kako je to boljka moderne produkcije (u ovo vreme su stvarno retkost albumi sa 10 pesama od 3,5-4 minute).No,to ne umanjuje kvalitet albuma koji je zaista jako dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...