Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

The Wall Pink Floyda postaje broadwayski mjuzikl

Najambiciozniji projekt Pink Floyda The Wall koji je zamišljen kao dvostruki konceptualni album o otuđenju i gubljenju razuma pod utjecajem slave, a je zatim prebačen i na filmsko platno, mogao bi ovih dana dobiti svoju Broadwaysku verziju. Bendov basist i kreativni motor iza The Wall, Roger Waters napisat će orkestralne aranžmane za ovu verziju. Waters je zadržao prava na The Wall iako je napustio bend sredinom osamdesetih. Producenti ovog projekta, nekadašnji šef Sonya Thomas Mottle i filmski producent Harvey Weinstein nadaju se upoznati nove generacije s The Wallom (a pritom valjda i nešto zaraditi na staroj slavi).

http://www.nme.com/news/109404.htm

 

* izvorni izvor icon_smile.gif - http://glazba.monitor.hr

Sine nije to nista novo bitlsi isto prave mjuzikl a Queen ga vec ima,i veoma je uspesan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kako, bre, nije nista?! Kad Waters pravi to je remek-delo (smajli po potrebi)... Syd je obozavao Bitlse, pa necu da omalovazavam, ali nisu bre oni, nit' kraljice, za poredjenje sa ruzicastima...

Inace, citah da je Waters bio (a sta, kao izlecio se icon_razz.gif ) tone deaf, pa je Wright morao da mu stima bas... eto i nade za mene musik19.gif

E, da - POZDRAV za Marijanu (C A) mhihi.gif Ali pozdrav je ozbiljan pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako, bre, nije nista?! Kad Waters pravi to je remek-delo (smajli po potrebi)... Syd je obozavao Bitlse, pa necu da omalovazavam, ali nisu bre oni, nit' kraljice, za poredjenje sa ruzicastima...

Inace, citah da je Waters bio (a sta, kao izlecio se icon_razz.gif ) tone deaf, pa je Wright morao da mu stima bas... eto i nade za mene musik19.gif

E, da - POZDRAV za Marijanu (C A) mhihi.gif Ali pozdrav je ozbiljan pivopije.gif

B@KO, sine, jesi li me ti pomesao s nekim icon_confused.gif (ili preimenovao, ako se o meni radi icon_mrgreen.gif ) ?

 

Ne verujem u tu informaciju o Watersu, pa sam, recimo, vidis da u Pompeji odsvira ton, pa ga otpeva kad objasnjava vec kome neku ideju za melodiju, to ne moze tone-deaf person. Doduse ( ph34r.gif ), nisam preterano obracala paznju koliko je precizan .. icon_mrgreen.gif

 

A Beatlese nemojte da mi dirate mhihi.gif . Daleko su oni ispod Najvecih, no..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milana, cero, mozda ti jednom i objasnim... (a i nije neka fora) icon_razz.gif

U medjuvremenu - shine on! pivopije.gif

 

Infromacija o Watersu se nalazi u sveze procitanoj knjizi "Crazy Diamond, Syd Barrett and the Dawn of Pink Floyd"... ako nekad budes odgovorila na poziv, mocices i sama da se uveris 233.gif

 

Bube nisam ni dirao... samo sam rekao

Daleko su oni ispod Najvecih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, nije icon_uhoh.gif - dajem samo info o poreklu infoa ph34r.gif , a i bas sam pod utiskom, sve sam one spotove iz rane faze ovih dan pregledao i preslusao nekoliko puta Pipera i Saucerful... A Madcap nidje ne mrem naci... A prokleti Barrett je u stvari neki album od Ramones-a (uvalili mi rezanu buraniju)

A i pokusao sam da te namamim icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je sasvim, potpuno sasvim najjaci... E, koliko god bio jak od toga nema jacji icon_mrgreen.gif

Inace, C A, mislim da si jednom rekla da Dave ima 8oro dece, a ja sam cuo za 4voro... Mozda je nakupio nesto i sa strane icon_rolleyes.gif

(mrzim sebe sto sam glup no.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je sasvim, potpuno sasvim najjaci... E, koliko god bio jak od toga nema jacji icon_mrgreen.gif

Inace, C A, mislim da si jednom rekla da Dave ima 8oro dece, a ja sam cuo za 4voro... Mozda je nakupio nesto i sa strane rolleyes.gif

(mrzim sebe sto sam glup no.gif )

B@KO, sine, sad cu naci izvor..

Ima 4-oro dece sa jednom zenom i 4-oro sa drugom, ako se ne varam.

 

Evo, sa prvom zenom Ginger 4 kom(Alice, Sara, Clare, Matthew)..

 

E, evo nesto konkretnije

Alice----------26 years (mother=Ginger)

Clare---------23 years

Sara----------20 years

Matthew----16 years

Joe----------- 7 years (mother=Polly)

Gabriel-------4 years

Romany------4 months

 

Charlie------12 years(Polly's son by former marriage--adopted by Dave)

 

Jel sad sve u redu, NEVERNICE mhihi.gif ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sad sve u redu, NEVERNICE mhihi.gif ?

Jeeeste icon_razz.gif ... a da sam glup rekoh jer sam znao da ima 4. dece iz prvog braka, a da je odavno usao u drugi, i samo sam ti dao priliku da se pravis vazna icon_biggrin.gif ... u stvari, to sam verovatno i hteo mhihi.gif

 

A za Polly si mislila na zasluge u vezi sa textovima ili nesto drugo? Come on, hit me with a surprise icon_uhoh.gif

 

P.S. A sta sa Ginger... mislila si na to sto izgleda anemicno? icon_surprised.gif ... ma, nije - lepa je 233.gif ... sjajna slika...

P.P.S. Ako bi mogla da nam preracunas ono, da se ne mucimo icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Polly si mislila na zasluge u vezi sa textovima ili nesto drugo? Come on, hit me with a surprise icon_uhoh.gif

 

P.S. A sta sa Ginger... mislila si na to sto izgleda anemicno? icon_surprised.gif ... ma, nije - lepa je 233.gif ... sjajna slika...

P.P.S. Ako bi mogla da nam preracunas ono, da se ne mucimo icon_razz.gif

Naravno, da nije Polly imali bi AMLOR-text katostrofu i na Division bell-u icon_smile.gificon_biggrin.gif .

 

P.S.Kad sam videla postovanu sliku, stvarno nisam mogla da verujem..bukvalno je, kako si i sam rekao, sjajna..

 

Hocu belu kosu no.gif ..

 

P.P.S. icon_razz.gif Pa, decki, ja vise nisam na matematickom fakultetu..ali znam ko jeste.. icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, STRASNO!!!! no.gificon_evil.gifmad.gifviolent.gif

 

Odgledala muku od 'Zivot je lep' na Art-u, slede Svecice i svece, ja, ehej, i oanko ubacuju gomilu gluposti, mozda ce se setiti i Watersa..

I -setili su se!

 

A u pozadini- LEARNING TO FLY SA PULSE-A icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif !!!!

 

ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili umrla posto si ti na redu...lupam icon_mrgreen.gif

 

Nego primetila li si na berzsi da Eternal Flame, moj sugradjanin ima u ponudi jedno 5 koncerata (2 ili 3 od njih mi trebaju) Floyda i 1 Rogera Watersa! Moracemo da se snabdemo pivopije.gif

Ma ajde sto ima on, nego SVI sada izmaju u ponudi i DVD rip Dark side-a i Pink Floyd & Syd Barrett story i Live from Venice ('89) i In the flesh..

 

Prosto me sram hvata sto to nemam wallbash.gif . Sta da radimo, a, a, a, AAAAA?????

 

P.S. ima nesto u umiranju tema o Floydima kad ja stupim na scenu... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto me sram hvata sto to nemam wallbash.gif . Sta da radimo, a, a, a, AAAAA?????

 

P.S. ima nesto u umiranju tema o Floydima kad ja stupim na scenu... icon_uhoh.gif

Hmmm.... A KAKO BI BILO DA NABAVIMO TO?!?!?!?!?! A? A? A? icon_razz.gif

 

Ima - laz icon_razz.gif Ko se uplasi tvog znanja (ili rimovane rechi sa ovom - K.R.S.) ni ne zasluzuje - stagod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest slayer1

Ako nekom treba mogu da narezem bootleg "live at the electric factory 1970" mnogo dobro

 

cd1

 

1.astronomy domine

2.cymbaline

3.saucerful of secrets

 

 

cd2

 

1.interstellar overdrive

2.fat old sun

3.green is the colour/careful with that axe eugene

Edited by slayer1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...