Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

@ Blondie

 

Super su ti fotke! Aparat je zver......

 

 

Evo i ja da se pohvalim da sam uzeo novi aparat. U pitanju je Canon Powershot SX 10 IS! Dvoumio sam se izmedju njega i Olympus SP565UZ ali sam se na kraju ipak odlucio za Canon. Uzeo sam ga na snizenju u Nemackoj za 270 € (kod nas je koliko sam video oko 400 €). Evo i par fotki od danas (nisu nista specijalno, ali se donekle vidi na fotkama kakve su mogucnosti aparata):

 

test 1

test 2

test 3

test 4

test 5

test 6

test 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balavim. Kao, skupljam vilicu sa poda. Jebote. Jel ti drugarica živi u blizini ili se odselila?

 

Mauuu... kako je lepo... jesu imali i slona našminkanog i okićenog? :)

 

 

zabranjeno je posjedovati slona zeno :lol:

 

drugarica zivi u Bay Area (sto ti je oblast oko San Francisca), rodjena je tu, odrasla, i takoo...

 

 

 

 

i dosta s maslachcima, dajte ove mrave, bolji su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako vam se ovo čini?

 

Walk

 

Svestan sam da sam loše uslikao pa sam posle pokušao da se izvadim :(

 

Nije lose, jedino malo smeta ona zgrada sa leve strane. Ali ostalo je dobro. Sta si tacno koristio u PS-u da bi fotka izgledala ovako? :pivopije:

 

@triad: daj jebote resize-uj to, uzasno je gledati tako veliko.

 

mene sto se tice ne mora.. :D

 

 

Meni fajrfoks sam resize-uje slike, pa kad kliknem na link ne otovara u originalnoj velicini. No ipak sam poslednje 4 smanjio.

:pivopije:

 

 

 

Ni mene, prvo jer sam ih sve već pregledala :) a drugo jer su baš lijepe fotografije :da:

 

Hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose, jedino malo smeta ona zgrada sa leve strane. Ali ostalo je dobro. Sta si tacno koristio u PS-u da bi fotka izgledala ovako? :pivopije:

 

Uh, nisam sad siguran... Uglavnom uvek koristim iste stvari. Match Color pa menjam Color Intensity da vidim šta će da ispadne. (Ovde sam ga smanjio...)

Menjam uvek i Shadow/Highlight da vidim šta se menja. (Mislim da ovde nisam puno dirao...)

I naravno nabacim neki foto filter na kraju... (Ovo je možda sepia sa smanjenim intezitetom)

Pored toga menjam nekada još i kontrast.

 

Ostale stvari ne diram...

 

 

@Kokopelli

Haha, takva tura :P

Al' stvarno od kada je lepo vreme ja još ni jednom nisam bio "u slikanju" a zimus sam jaja smrzo na -10. Da prostite... :D

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dead Man

 

Hvala :pivopije: Moracu i ja malo da se zezam sa PS-om

 

@ Friik

 

svidja mi se ova druga sa mravima

 

 

Evo nekih fotki od danas iz dvorista. Macka ili macak (ko ce ga znati) malo pozirala/o

 

prva

druga

treca

cetvrta (namcor :) )

 

Ovaj put su resize-ovane :pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomislav sojer:

 

 

hohohoh, ne da je dobro, nego do jaja..... mi ovamo za catering radimo dosta slicnih zajebancija, ne bas toliko (to je ipak umjetnost, zahtjeva jako puno vremena itd).. evo recimo sto smo nedavno uradili "baby whale" salad:

 

IMG_3533.jpg

 

a ovo je beba od bebe :)

 

 

IMG_3512.jpg

 

 

kazem samo, ne uporedjujem ni slucajno :) nego ovo kad radimo, pa ako imamo extra vremena rezbarimo voce/povrce..

 

 

nemam nesto adekvatnih slika, ali recimo za halloween smo imali krvave prste od kolaca :)

 

IMG_3727.jpg

 

 

 

 

 

e bas dobra slika. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...