Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Cannonovim. ;) Vidi se. XD . . Eh, da je moj samo. Cannon je mnogo dobar fotoaparat, znači, neću da popravljam svoj, koji sam polomila, i čekaću dobru priliku, a bogami ću se onda načekati, i kupiti bolji. Po mogućstvu cannon. -,-

 

пише се CANON!!!

 

edit: еве вам га мој фликр, Никон д80, Олимпус е510, разни објективи... тек сам почео да качим.

Edited by СретјниСвет

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je bolja, ali nisam siguran koliko ovo spada u fotke... Ovo se neko malo igrao u nekom programu, a? Od lepe fotografije ste napravili deciju igru... Mislim, nemoj da se ljutis, iskren sam jer mislim samo najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je bolja, ali nisam siguran koliko ovo spada u fotke... Ovo se neko malo igrao u nekom programu, a? Od lepe fotografije ste napravili deciju igru... Mislim, nemoj da se ljutis, iskren sam jer mislim samo najbolje...

nisam te baš najbolje razumela? :confused: Okej, nema ljutnje.. i ne igram se.. Oo

to je samo treshold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da stavim nesto, red je...

Ovo sto ja radim, verovatno vam se nece svideti, posto malo njih vole ovo, ali ja obozavam...

 

DarkPath

Forest

Forest II

 

Ako vam se svidi, mozda postavim jos ;):)

Cheers!!!

 

Super su slike! Samo, za moj ukus mozda bi trebale biti mracnije. Posebno ova prva, koja se zove Dark Path :bigblue:

Ova treca fotografija je stvarno extra!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O pa Aces fina su ti prva i treća, ideja i kadar su tu. Samo su malo previše mračne za moj ukus, i možda bi u boji bile lepše.

Svaka čast :pivopije:

 

my girly friend, spontano :)

 

Pojma nemam inače da slikam portrete...tj svi se nešto "stide" da se slikaju i to me nervira...

 

Oo napokon nekom da se svidi ono sto ja radim :) Pa mozda jesu mracnije, ali ako je ostavim malo vise belje onda ce biti bela i izgledace kao da je slikano fotoaparatom iz '60-ih :) (sto i jeste fora). Hajde videcu malo da ih prosvetlim ;)

Hvala na podrsci!!!

 

Lepe oci ima ova devojka, bez obzira sto nije u boji :pivopije: (inace koje su joj boje oci?) ;)

 

@Wind - haha ti hoces mracnije :) Hvala i tebi na podrsci, postavljacu jos ;)

Hvala vam ljudi ;):pivopije:

 

Evo jos nekoliko slika, pa da vidimo!!!

Feel

Way To...

 

P.S Ja volim da slikam prirodu, pogtovo sumu, pa ce te uglavnom vidjati takve slike od mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DeadMan, ništa to ne valja. Vidiš da joj četkica ostavlja grudvice. :)

 

Šalim se, naravno. Keep it up, people.

 

Aces, ako toliko voliš B&W, fotografiši urbane predele. To je često vrlo dobra kombinacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene nikada ne moze biti previse tamno :bigblue: U principu, vise volim mracnije fotke sa vise kontrasta nego "sive" Ali, videcemo kako ce se razvijati tvoje fotografije.

 

E, mozda bih napravio nesto od ovih tvojih slichica. Jel ti to nije problem i imas li ih u nekoj vecoj rezoluciji?

 

edit: Gde su slikane ove zadnje 2? Deluje mi poznato...

edit2: @Dead Man Walking: Zna li to devojche da si joj okacio slichicu ovde :)

Edited by WindrideR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...