Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

ischupaj drvo sa leve strane shto ulece i onaj delic drveta u gornjem desnom uglu...

i idi prichaj sa onim u ilijanumu..uzmi koji dinar...nek odprintaju tvoju sliku na sveskama...skroz je taj fazon ;)

 

edit: ae ne seri da su oblaci na slici pravi?

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako su prevelike slike,ali kad bih ih stavio u linkove,mozda bi vas mrzjelo da otvarate :D Ovo su slike mog brata,ima ih dosta,ali evo da izdvojim nekoliko za prvu rundu.

 

Mistery%2BTrain.jpg

 

new%2Bfoto%2B043%2B2.jpg

 

Der%2BHimel%2Buber%2BBelgrade.jpg

 

 

 

posta.jpg

 

zeljeznica.jpg

 

Vinjete dolaze s fotoaparatom, ili ih je sam dodavao?

 

1. Ok, mada previshe zuto;

2. deja vu;

3. lepe boje neba, ali trebao je da malo uhvati "zemlju", tj podnozje pobednika;

4. prenatrpano;

5. opet previshe zuto, i previse mracno, koncept se izgubio u mraku i zutilu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako bar moze da se klikce  :angry:

 

:haha: :haha: :haha:

 

 

Losi su ti linkovi,btw.

 

Postavicu nove.

 

 

U stvari,evo link za njegov blog. Mislim da ima bas dobrih,a nekima i treba malo dorade. 

 

Link

 

 

@Demonic: Ne znam za vinjete,pitacu ga. Sto se tice zadnje slike,mislim da mu je ideja bila da izgleda kao da je naslikano,sto je po meni i uspio. 

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno - iskopiram linkove iz posta, okacim ko linkove, kliknem - rade ko bombona. Mora da je i njemu radilo sa img tagovima pa opet trt :D U prevodu ljudi kacite na PhotoBucket! :da:

A ja mora da sam propustila trenutak kad je Demonic postao foto entuzijasta :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno - iskopiram linkove iz posta, okacim ko linkove, kliknem - rade ko bombona. Mora da je i njemu radilo sa img tagovima pa opet trt :D U prevodu ljudi kacite na PhotoBucket! :da:

A ja mora da sam propustila trenutak kad je Demonic postao foto entuzijasta :D

 

Jbg, moracu da okacim par crnobelih slika svoje dlakave bulje eda bih skocio na lestvici foto-entuzijazma :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, moracu da okacim par crnobelih slika svoje dlakave bulje eda bih skocio na lestvici foto-entuzijazma :haha:

S obzirom da si kao jedinu 'kvalifikaciju' da rusis ljudima snove naveo 'nekada davno me je zanimalo pa sam odustao pre nego sto sam poceo' - da, mogao bi da okacis nesto sto si sam slikao :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

твоја длакава буља се зове Ед?

 

baci pogled na gramatiku :P

 

 

s druge strane, kako nisam dao svojoj bulji ime, mozda razmotrim ovu ideju...

 

S obzirom da si kao jedinu 'kvalifikaciju' da rusis ljudima snove naveo 'nekada davno me je zanimalo pa sam odustao pre nego sto sam poceo' - da, mogao bi da okacis nesto sto si sam slikao :P

 

sto vise snova srusim, to bolje! 90% svega je sranje, sto ga ne filtrirati?

 

a to sto sam rekao se odnosilo na crtanje :P

 

btw. mogao bih, kad procenim sta nije preveliko sranje. jos se igram s novim aparatom... (ali to nece biti moja bulja, da ne bude zabune)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi to tebi islo u prilog? :P

 

 

I onaj ko dozvoli da mu neko preko foruma srusi snove,ne zasluzuje ni da ih ima,tako da...samo nastavi ;)

 

1: pa manje sranja je u opstenarodnom interesu

2: naravno.

 

^ Slažem se potpuno.

 

Meni su od najveće koristi najoštriji komentari.

 

Mozda nisu svi u pravu... ali umeju da ukazu na slabosti, a ono sto te ne ubije, cini te jacim :haha:

 

A ako se svakom samo svi slihtaju i povladjuju mu, moz da dobijes samo nabedjenog umJetnika koji nema pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s druge strane, kako nisam dao svojoj bulji ime, mozda razmotrim ovu ideju...

a. ја ти онда дођем нешто као кум.

ништа, крштење да се обави следеће суботе. треба да понесемо свеће, једне беле слип гаће, два пешкира и видео касету ''Сајси'' од Веље Илића (ово последње је за попа).

знаш процедуру. поп ти три пута загњури буљу у освећену водицу, када ти се буља одрекне сатане, покаје и приведе правој вери, поп може да ти ритуално узме прамен с колутића и - то је то.

Чупави Едвард је званично инаугу...ран?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a. ја ти онда дођем нешто као кум.

ништа, крштење да се обави следеће суботе. треба да понесемо свеће, једне беле слип гаће, два пешкира и видео касету ''Сајси'' од Веље Илића (ово последње је за попа).

знаш процедуру. поп ти три пута загњури буљу у освећену водицу, када ти се буља одрекне сатане, покаје и приведе правој вери, поп може да ти ритуално узме прамен с колутића и - то је то.

Чупави Едвард је званично инаугу...ран?

 

Kako se bulja odrice satane?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...