Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

just one question - da ovo nisu tvoje slike da li bi ti se dopale? :meshuggah: Da kazes 'to care, vidi se da si napredovao! zbunast prelaz izmedju tamno zelene i svetlo zelene na prvoj je fantazija!' :haha:

 

 

Sad ti AstralliS nemoj ovo da citas :ph34r::haha: Vidite to je konstruktivna kritika, ima za cilj da nasmeje autora posto ipak nije fora atakovati na personalna osecanja a svakome ko ne slika milijarde komercijalnih slika godisnje fotografije nesto znace (emotivno) pa je fora pogurati u pravom smeru, ako je moguce navesti da misle da su sami dosli na tu ideju; a ne This is Spartaaaaa! :da::lol: Mislim lako je biti hejter al nije fora kad se radi o entuzijastima.

 

Sad opet citaj :haha: - jel ti vise pomaze ovo ili 'koje sranje. deder upisi fotografiju na primenjenim'? :mhihi:

 

edit: ispravljala gramatiku

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ I zato ne treba pijan dolaziti na forum. :haha:

 

 

 

 

Meni se fotke ne dopadaju pre svega što ništa konkretno nije slikano. Ja sam pokušavao isto tako nešto kao ovo gore i video sam da ne ide.

Tako da jedino trojka i to bez te obrade koja vuče na žuto i crveno, i da je prolaz malčice u desno, al' bože moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

just one question - da ovo nisu tvoje slike da li bi ti se dopale? :meshuggah: Da kazes 'to care, vidi se da si napredovao! zbunast prelaz izmedju tamno zelene i svetlo zelene na prvoj je fantazija!' :haha:

 

Pre svega drago mi je zbog činjenice da diskutuješ na temu ovih "fotografija" koje sam gore postovao. :haha: Što se tiče tvog pitanja - nepristrasno, kao neko ko voli da vidi nešto zanimljivo, kapiram da bi mi se fotografije dopale iz razloga onog što je na njima. Moj "profesionalizam" nije toliko širok i verovatno je da bi ti ili neko drugi s tih mesta na kojima su fotografije uzete izvukao neki bolji "catch" ili kako-se-već-to-zove. :bigblue:

 

 

Sad ti AstralliS nemoj ovo da citas :ph34r::haha: Vidite to je konstruktivna kritika, ima za cilj da nasmeje autora posto ipak nije fora atakovati na personalna osecanja a svakome ko ne slika milijarde komercijalnih slika godisnje fotografije nesto znace (emotivno) pa je fora pogurati u pravom smeru, ako je moguce navesti da misle da su sami dosli na tu ideju; a ne This is Spartaaaaa! :da::lol: Mislim lako je biti hejter al nije fora kad se radi o entuzijastima.

 

Uz sav trud da izbegnem ovaj paragraf, ubi me radoznalna kiselina. :haha: Kao što si napisala, ne bavim se fotografijom iz komercijalnih nagona, da je takav slučaj verovatno bih sebe usmerio na sticanje svih potrebnih skilova na tom polju. Meni se u datim trenucima to učinilo valjano, škljocnuo sam i to je to. Meni je najvažnije da sam zadovoljan svojim (ne)delom, iako svaka kritika može biti podstrek, a naravno, sa druge strane te može toliko demoralisati i ubiti u pojam, da ćeš prestati da se baviš određenom vrstom "posla". :haha: Nadam se da me nisi demoralisala. :redface:

 

Sad opet citaj :haha: - jel ti vise pomaze ovo ili 'koje sranje. deder upisi fotografiju na primenjenim'? :mhihi:

 

edit: ispravljala gramatiku

 

Dakle, ustanovili smo da je reč o pomoći. :haha: Trudim se da izvučem ono pozitivno, tako da jeste pomoć (valjda), kad ti neko "iskusniji" ukaže na propuste, promašaje, fejlove i sl. A za upisivanje fotografije na primenjenim, to ću, života mi, razmisliti. :haha:

 

Zahvaljujem, ponizno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj kakvo pominjanje casti i poniznosti :D Skupa oprema i 8 god fotkanja od skoro svakoga naprave 'nesto'. A da, i gledanje tudjih (dobrih) radova.

Kapiram kakve se fotke prave na samom pocetku (uzasne :D ) ali recimo nisam imala tu fazu da slikam stvari kao ti na prvoj fotki i sl pa mi je zato bilo cudno :da:

Mozda sam vec pominjala na ovoj temi, ali mislim da pored prakse nezamenljivu pomoc cine ne tudji saveti vec gledanje sjajnih slika. Vidis sta se sve moze pa pocnes i sam da dobijas ideje kad si na takvim mestima. A i neces se zaje*ati da mislis od sranja da je nesto genijalno (kao sto gomila ljudi pada na sve sto je crno belo ili sepia, bez preteranog obracanja paznje na to sta je na slici).

Kapiram da 99% ljudi vec misli 'je*o te vise DeviantArt' al ne videh jos sajt tako dobro organizovan i tako natrpan slikama (flickr je po meni losh mada moguce je da mi se samo ne dopada taj stil) - jbg ulozili su puno toga u interakciju. Ako nekoga zanima neka pogleda sta sam za sve ovo vreme natrpala medju Favorites (priznajem imala sam nize kriterijume za fetish nude i zivotinje :redface: ) http://poppaea.deviantart.com/favourites/

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...