Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Vrlo lepa sličica. Lepa devojka.

 

Hvala ;)

 

Lepe oci ima ova devojka, bez obzira sto nije u boji :pivopije: (inace koje su joj boje oci?) ;)

 

Ima ZELENE OČI :D

 

Šalim se, braon su joj oke inače :D

 

 

Inače od tebe su mi one prve što sam ti rekao i dalje favoriti.

 

 

 

DeadMan, ništa to ne valja. Vidiš da joj četkica ostavlja grudvice. :)

 

Haha, reći ću joj :D

 

 

@Dead Man Walking: Zna li to devojche da si joj okacio slichicu ovde :)

 

Ne baš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aces obrati pažnju na svoju prvu i treću koju si okačio ovde i šta je tako dobro kod njih. Mogu ti reći da su po mom mišljenju za klasu bolje od ostalih.

Siguran sam da nije početnička sreća u pitanju i da možeš tako nešto ponoviti :da:

 

 

Evo jedna od mojih prvih sa novom obradom:

 

Old_one_by_DeadManWalking064.jpg

 

na dev-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas sreca, znam kako da napravim iste tj boje da su iste, ali ja volim vise da ima crne slika, nego braonkaste boje...

 

To je tvoj ukus, ne volis previse mracnije, al jbg, ja volim :)

 

Valjda vam se barem neka od ovih skorasnjih svidja majku mu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se u globalu svidjaju tvoje fotografije. Imam samo jedan predlog.. Kada vec volis BW fotke, zasto ne probas da nadjes neke rusticnije predele za slikanje, ili mozda unutrasnjost neke u pm stare i trosne kuce.. Mislim da bi to izgledalo bas dobro. Mada, i ovo je dobro, kao sto vec rekoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde da pitam, pa reko da probam na ovoj temi..

 

Da li zna gde se mogu skinuti neki modeli devojaka, goth fazon i slicno. Znaci free stockovi i tako neki modeli za "montazu".

Poceo sam da radim fotomanipulaciju ali kuburim sa tim stvarima.

 

 

Ja sam skidao prirodu i ostalo odavde:

http://www.sxc.hu/

 

 

Treba mi nesto ovako:

modelsprimeri.th.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do boje nego do kadra i ideje.

 

Ja bih pre bio zadovoljan što se meni npr one prve sviđaju nego sad da mi se sve sviđaju po malo :mrgreen:

 

Ok. Svaka od mojih slika ima ideju i svaka nesto znaci... Nisu dzaba oni nazivi ;) Treab se koncentrisati i pogledati malo dublje. Ja ne radim slike samo da bih slikao, nego kada mi se svidi prizor i vidim da moze taj prizor da znaci ;)

Ja jesam mnogo zadovoljan sto se vama svidjau barem neke slike, jer sam mislio da ce te odbaciti sve itd... Stvarno vam hvala na tome, terate me i dalje da radim ;)

 

Meni se u globalu svidjaju tvoje fotografije. Imam samo jedan predlog.. Kada vec volis BW fotke, zasto ne probas da nadjes neke rusticnije predele za slikanje, ili mozda unutrasnjost neke u pm stare i trosne kuce.. Mislim da bi to izgledalo bas dobro. Mada, i ovo je dobro, kao sto vec rekoh.

 

Hvala ti... ;)

Dobar ti je predlog ovo za kuce, ali nema mnogo takvih u Vrscu...

Sto se tice rusticnijih predela, ne moze se nadji mnogo u mojoj blizini. Postoji samo Vrsacki breg i eventualno Veliki park, ostalo nista... Voleo bih kad bi negde bilo jedne dobre sume (ne mora u blizini), otisao bih tamo i uzivao bih ;) ali posto ja ne poznajem takve, jbg :(

Videcu za ovaj predlog ;)

Hvala jos jednom na podrsci ;)

 

Evo jos jedne ;)

Hidden Tree

 

Sami razmislite zasto se zove Hidden Tree i mozda gde je to drvo ;)

 

Cheers!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi na deviant art, nađi šta ti se sviđa i zamoli autora da ti da veću rezoluciju da se igraš...

pa to je malo zajebano jel tamo ima 150 000 slika i autora, i sad ja treba da vrtim sve zivo, mislim ima tamo kao neka klasifikacija fotografija i neki search ali nije ni za kurac.

Tipa ukucas gothic art on ti izbaci neke kapije iz srednjeg veka ili neke emo slicice..

 

http://queenofdorks.deviantart.com/art/Got...er-art-80374502

http://demonicangel-bayou.deviantart.com/a...Naruto-21080335

http://xxxkei87xxx.deviantart.com/art/Disn...lolita-81806608

 

A i pitanje je da li bi mi neko ustupio a da mi ne trazi kintu..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim te slike sa zracima Sunca koji se probijaju kroz drvece. Jos je bolje kada je Mesec u pitanju, ali da bi se to lepo snimilo pretpostavljam da treba i jak aparat.

Inace, od ove tvoje fotografije sam prvo hteo da pravim neko photomanip ali sam ipak odlucio da ne treba kvariti tako dobru fotku :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...