Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Guest kristijana_f

Juche sam zavrshila Unikat od Pavica i knjiga je ostavila blag ustisak na mene icon_redface.gif ... sad prelazim na ...

Knjiga krvi I- Clive Barker ... ochekujem .... videcemo icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juche sam zavrshila Unikat od Pavica i knjiga je ostavila blag ustisak na mene icon_redface.gif ... sad prelazim na ...

Knjiga krvi I- Clive Barker ... ochekujem .... videcemo icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

knjiga krvi I je mnoooooogo dobra, ja sam procitala i drugi deo, ali sam se na tome zaustavila. Sad planiram da uzmen 3,4,5,6 od ortakinje, 4,5,6 nema nigde da se nadje evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveta Krv, Sveti Gral

 

Knjiga o Templarima, Masonima, Sionskom prioratu i Isusovim krvnim naslednicima

Podigla je svojevremeno veliku prashinu.

 

Zanimljiva i lepo dokumentovana knjiga koja obradjuje istoriju na nov nachin i spekulishe o stvarima o kojima drugi cute. Interesantna za sve koje zanimaju mistichni redovi srednjeg veka, hriscanske sekte i teorije zavere.

 

Preporuchio bih uz to i igru "Gabriel Knight 3" koja je matora, ali fenomenalna i obradjuje na drugachiji nachin istu temu, uz to uplicuci vampire i josh neka nagadjanja. Ja sam se fenomenalno osecao reshavajuci misterije i logichke zagoetke koje najvecim delom nisu izmishljene vec su tekstovi i predeli iz igre preneti iz realnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pavic - Predeo slikan cajem,

 

Eric Van Lustbader - Shallows of Night ( druga knjiga iz serijala Sunset Warrior ) Kupio na sajmu posto sam prosle godine procitao prvi deo

------

 

Neko spomenu Fausta. Jer obe knjige ( dela ) ili samo prvu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...