Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Meni nije najbolja ali je DEIFINITIVNO jedna od boljih i ima par zakon fora koje cu uvek pamtiti...tipa:

 

"Da li zelis da saznas tajne Vremena i ProstorA?"

 

"DA, naravno"

 

"Shtala je pozadi, a lopata okachena na zidu"

 

icon_mrgreen.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

citao sam Mort-a, ali ovoga se ne secam. To je znak da treba da ga citam jos jednom icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bi trebalo da znaci da je dobra? Imam je kuci a nekako me odbija...

Da,jako je dobra,ali je definitivno knjiga koja se cita u periodima mirovanja,recimo zimi....Zahteva apsolutnu paznju i posvecenost jer Eko detaljise do bola.Nesto iz prve glave sto mozda deluje nevazno,imace veliku ulogu u prici u nekoj od poslednjih glava,ovo je samo primer detaljisanja i paznje potrebne tokom citanja....Ono sto te odbija je veliki broj stranica.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antonije Blum - Bog i čovek

 

Ako neko želi da sazna ponešto o pogledu na duhovnost jednog pravoslavnog mitropolita a da se ne radi o presipanju iz šupljeg u prazno, moralisanju i sto puta prežvakanim frazama (a većinu knjiga na tu temu jeste upravo to, uključujući i knjige Vladike Nikolaja Velimirovića recimo) treba da pročita ovu knjigu pod obavezno, naročito prvi deo, koji je u stvari transkripcija intervjua koji je on dao za TV BBC pod nazivom "ateista i arhiepiskop". Ja inače baš i nisam nešto u pravoslavnom fazonu, ali ova knjiga baca svetlo na mnogo toga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bi trebalo da znaci da je dobra? Imam je kuci a nekako me odbija...

Ma knjiga rzvaljuje ali je daleko od lake ne mislim na tezinu najjache mi he bilo kad su svi razgrabili novosti sa ovom knjigom a nemaju veze sa ekoom

da li je neko citao fokuovo klatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...