Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Ништа што сам хтео, из разлога што кад сам се исцимао до локалне библиотеке, била је затворена, а после сео на трамвај и отишао до градске где су ми одобрили локалну чланску карту само да нешто среде уз моји личну карту коју сам заборавио са све новчаником. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje knjige su mi bile-"Vatra sa neba" i 'Persijanac"-o Aleksandru Velikom,"Kapije Rima" i "Smrt kraljeva"-o Juliju Cezaru i "Ognjena kapija"-nenormalno dobra knjiga o bici kod Termopila.

Trenutno citam "Vilenjacko kamenje Sanare"(drugi deo).Prvi je "Mac od Sanare",Terija Bruksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam Omnibus 1:At the Mountains of Maddness od Lovecrafta i ono... prilicno je dobro, natprosecno svakako, ali nista posebno. Covek se previse hvata na jeftinu foru nepoznatog, a opet daje previse informacija pa se sve lako provali.

 

U svakom slucaju, kvalitetna zbirka prica.

Queen of the damned

To je ubedljivo jedna od najkomercijalnijih, najdosadnijih i najbesmislenijih knjiga koje sam u zivotu procitao.

 

U momentima zabavna i pomalo originalna, ali toliko banalna, stupidna i prepunjena beskorisnim chapterima i likovima da sam nekoliko puta pomisljao da Rajsin honorar zavisi od broja reci.

 

Mislim, Khayman? Beskorisan lik. Santino? Onaj drugi vampircic? Cela prica sa Maharetinom pra pra pra pra pra etc. unukom? Gomila beskorisnosti.

 

A i kraj je ubi boze. Bolji je cak i u filmu. Mislim, 6000 godina staru, vampirusu-boginju ubiju tako sto je gurnu u prozor? Ja sam to mogao da uradim.

Edited by Giga

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se registrovala na onaj sajt biggreens.gif

icon_mrgreen.gifpivopije.gif ajde da bude 15 clanova do 15og, pa da krenemo i da pricamo nesto tamo icon_wink.gif

 

btw chita se A. Torgashev - Matematika 2 - spit pocinje za 2 i po sata.. icon_rockdevil.gif

Edited by Joca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same time next day:

Our users have posted a total of 9 articles

We have 6 registered users

 

:twisted: fino za pocetak ;)

ajde kad dogurate do 100 i ja vam se pridruzhujem... ipak imam najvishe postova na ovoj temi :mrgreen:

 

trenutno kleopatru chitam, znachi prvi tom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde kad dogurate do 100 i ja vam se pridruzhujem... ipak imam najvishe postova na ovoj temi icon_mrgreen.gif

pfffffffff.. biggrin.gif tek sad vidim koliko ljudi kapiraju forume kao nesto sto po difoltu ima oko 100tinak clanova.. razmazeno sve to.. icon_twisted.gif

 

nr Li Strobel - Isusov zlocin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...