Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

King bi mu bacio bradu u facu,za tren ga onesposobio time i onda mu se iskakao po loknama.

 

 

eeee prc...do njegovih lokni moze samo Cak Noris da dodje.Dave je dobio titulu majstora u tae kwan dou,pre dve tri godine,.A ima i u karateu crni pojas.E ajd sad nek neko kaze nesto lose o novom albumu. :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

album bi bio prilicno dobar da sviraju na njemu friedman i menza.

 

sve je lepo, riffovi su kul, trudi se mustaine, ali ne dostaje ta hemija.

 

brodrick je svirac ali nije friedman, ni blizu.

 

i ovaj bubnjar, ko god da je, je dosadan za medalju.

 

da su friedman i menza na albumu, ne bih bio neki bog zna kakvi album idalje, ali bi bio na nivou gotivnosti recimo cryptic writings/hidden treasures.

 

fali ta hemija, hteo to dave da prizna ili ne.

 

znaci sa RIP postavom, album bi mozda imao nekog duhu, nesto dublje, ono zbog cega smo sekli vene na deth kao klinici, ovako je poprilicno prazno.

 

jedan covek ne moze nikad biti ceo bend, hemija je najvaznija stvar, i u ovoj postavi, to ne postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар овај нови албум. Бољи него претходни. :da: А што се тиче расправе "Дет магнетик" или "Енд гејм"..."Енд гејм"! Иначе, ја преферирам Метлицу, тако да нисам пристрасан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da od kada je otisao Menza nisam cuo onaj lepi Megadeth-ov zvuk bubnja (kao pocetak Rust in Piece-a), a onda ode i Friedman i ode sva melodija i orijentalni prizvuk. Ode lepota i savrsenstvo, a umesto toga dodje nesto onako kao da zakrpi. U svakom slucaju jos uvek su mi bolji od Metlice(mada su se i ovi na zadnjem potrudili, ali ne ide Metlica sa crnjom nikako iako nisam rasista). 

 

Mustaine je zasluzan sto uopste slusam metal, ali njegova izjava da Menza nije dovoljno dobar za Megadeth je jedna od gorih koje je u karijeri dao. Na youtube-u se vidi da je Menza i dalje najbolji(ili bar medju prvih 5) bubnjar i za 10 klasa iznad trenutog drndala u Megadeth-u.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da previše uzdižete Menzu, a potcenjujete bubnjare koji su bili u bendu posle njega. Vinnie Colaiuta je verovatno bolji bubnjar od Menze, ali i pored toga je TSHF krš album. DeGrasso je sasvim korektan bubnjar i više od toga, Drover takođe...znatno je važnija pozicija gitariste, Broderick je taj koji najviše ''bode uši'' u Megadethu.

 

Ovo je vrlo korektan album, a ono što ga sterilizuje jeste produkcija, koja mu ''ubija dušu'' i čini ga kao da je izašao iz fabrike u paketu sa novijim Exodusom, Testamentom...ma, skoro svim thrash albumima od 2004. godine na ovamo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

colaiuta je najbolji bubnjar na svetu, ali on je samo odradio posao kako mu mustaine rekao i uzeo pare. Od svih thrash bubnjara, menza je uvek bio najkreativniji i najgotivniji stilski.

 

jos nesto sto fali ovom albumu su refreni i melodije, nijednu pesmu nisam zapamtio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i pricam o stilu i dusi sviranja. Menza je u tim kategorijama za mene licno neprevazidjen. Covek udari tri puta palicom i odma znam to je Menza. To retko za kog bubnjara mogu da kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...