Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne mogu da smislim So Far, So Good...So What!, ma kol'ko ga preslusavao. Sa njega jedino slusam In My Darkest Hour i Anarchy. Dave zvuci vrlo lose i bubnjevi su sranje. Jedino mi je Risk gori od njega...

 

Prosto ne mogu da zamislim coveka koji ne voli pesmu Set The World Afire...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Prowleru, ne volis So Far. Pretera ga majku mu...

Ne volis legendaru Mary Jane, savrsen instrumental Into The Lungs Of Hell, Set The World Afire...

Poradi malo, mora da ti se svidi ;)

 

Endgame solidan album... Bolji od UA-e ali ne od Systema...

 

The Hardest Part of Letting Go...Sealed With a Kiss - odlicna balada, opusta

Dialectic Chaos - dobar dobar instrumental ali ne kao Into The Lungs Of Hell

44 Minutes - zarazna pesma sa prekidima ;)

1,320 - pored Engame pesme najbolja na albumu

Endgame - dobro rasporedjena pesma, ima sve ;)

HeadCrusher - svi je znate :P

How the Story Ends - dobar rif, nema sta

 

Ostale su mi slabije pesme, ali mozda ce se vremenom popraviti utisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon nekoliko preslusavanja,utisak je ostao isti...nista posebno.Pesme koje sam vec naveo su i jedine koje su mi se dopale,ostalo bezveze.Pogotovo "44 minutes""koja je tesko sranje,i "1,320" koja je dosadna u picku materinu.Najjaca pesma na albumu:"How the Story Ends".Fantasticna pesma.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло добар албум, баш сам пријатно изненађен!

Готово да нема лоше песме, у ствари има - ''Endgame'' ми је најгора, јеби га. ;)

''The Hardest Part Of Lettin...'' ми је поприлично оригинална ствар,

док ''BODIES'' јебе кеве и мучи баке...права рокачина :muzicar:

Мусави је премашио моја очекивања, јер је ово нешто ''најтрешерскије'' од свих његових

издања у последњих 15-ак година. Једноставно, албум ми је доста бољи од ''United Abominations'',

док са ''T.S.H.F'' брише патос само тако. Данас сам по први пут слушао најновије чедо( односно два пут за редом), али тек ће се радо слушати, ту сумње нема.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A baš sam lepo bio otpisao ovaj bend iz svojih sfera interesovanja pošto su prestali da sviraju thrash i evo oni izbacili pristojan thrash album. A tako je bilo zgodno sa prethodnih ne znam koliko albuma, pustim samo prvu pesmu, vidim da je limunada i batalim. Na ovom bre delju, pa aranžmani, pa gruv. Jes da je komercijalni thrash ali je thrash. Eto sad mora da se mučim da preslušavam i sve po redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidan album!

 

Ovo je pravi Megadeth pop/thrash, solidan spoj komercijalnog zvuka sa povremeno jakim uticajima 80tih. Za moj ukus ima previše mid-tempo pesama, ubedljivo najgora je 1,320 (tekst podseća na Metallica "Fuel" :confused:). "The Hardest Part of Letting Go..." je prijatno iznenađenje, "This Day We Fight!" sigurica, "44 Minutes" zarazna... Šteta što Dave nije malo hrabriji, stvarno čovek zna kako se piše pesma ali albumu nedostaje prljavština (produkcija opet previše čista) i po neko, hm, originalno rešenje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidan album!

 

Ovo je pravi Megadeth pop/thrash

 

Tacno! pravi POP thrash! ali mi nije jasna jedna stvar, jel dejv radi to jer je izgubio tu pravu thrash "zilu" (po meni jos pre 2 albuma) ili to radi da bi nekoga privukao ovim zvukom? ako je ovo drugo...na koga on misli da cilja?koji to opseg ljubitelja muzike slusa pop thrash? izgleda da je on jos od riska u dubiozi da mora da se komercijalizuje..ali iz kojih razloga to verovatno ni on ne zna!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...