Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

pozdrav za "obezbedjenje" u living roomu...srbija je to...

 

Da, tako da se ponasaju prema fanovima dok bend svira! Cccc...

Ovog puta nije bilo stage diving-a, cekamo sledecu priliku da se aktiviras po tom pitanju...

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam malo njuskao po pocetnim stranama pronasao prvi album odslusao odusevio se,i slucajno sam video da se negde spominje drugi album,mrzelo me je da pretrazujem sada ostatak(50 i nesto stranica),pa me zanima gde to moze da se nabavi ili ga tek prave?

Drugi album multimedijalne atrakcije Pero Defformero, pod naslovom "Napalm Nitro Turbo Disko" snimljen je i objavljen još davne 1999. godine i ima ga svaka budala koju to interesuje. Potraži ga kod bilo koga od ljudi koji redovno postuju ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi album multimedijalne atrakcije Pero Defformero, pod naslovom "Napalm Nitro Turbo Disko" snimljen je i objavljen još davne 1999. godine i ima ga svaka budala koju to interesuje. Potraži ga kod bilo koga od ljudi koji redovno postuju ovde.
Ok,onda ako neko moze to da mi uploaduje na net,pa da nastavim svoju narodnjacku heavy edukaciju :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demonic_Alliance evo ja se prijavljujem za majicu jednu,koliko para gde i kada?I da li moze da se bira velicina iste?

 

Cijena ce da bude sitnica - 100 marke :)

 

Ma cek da se prvo dogovorimo... Koliko se secam velicina moz da se bira, ali to je lutrija, jer su brojevi kineski.

Recimo samo da se krecu do 12XL !! :) :)

Ja sam uz'o 3XL i dobra je, ortak je uz'o XL i tesna mu je... PA sad ti vidi. Ako imas preko 90 kila uzmi 3XL ili vecu :)

 

 

Uglavnom , posalji mi pp da budes u vidu, pa kad se nesto desi, bices obavesten.

 

I ja bi 2 majice,samo recite kolika je cena i dal to moze da se dobaci do Kragujevca....i ovde vas narod voli mnooogooo!!!!

 

Ne znam kol'ka bese cena, al odma' da ti kazem da nije strasno.

 

Kad budu majce, smisli kako da ih preuzmes u BG ili Rumi, jer tesko da ce se iko cimati da to salje poshtom.

 

Posalji mi pp da te imam u vidu.

 

 

 

Inace majce je radio/radice Shile (Spermen, ako mu je to jos uvek nick), ja cu verovatno da obavim razdelu po BGD-u, kako stvari stoje...

 

Jos se nista nismo konkterno dogovorili, ali cim se nesto odluci bice najavljeno na ovoj temi, pa niko nece ostati bez informacije!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kol'ka bese cena, al odma' da ti kazem da nije strasno.

 

Inace majce je radio/radice Shile (Spermen, ako mu je to jos uvek nick)

Osvalde, pobrko si babe i žabe. Spermen je Drobac, a majice smo radili Šile (Jack The Riffer) i ja.

 

Cena je (u avgustu ove godine) bila 300 dinara po majici, sa mogućnošću izbora boje i veličine (od L do 12XL). Zainteresovani mogu da se jave Demonic_Alliance-u, Jack The Rifferu ili meni na pp da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvalde, pobrko si babe i žabe. Spermen je Drobac, a majice smo radili Šile (Jack The Riffer) i ja.

 

Cena je (u avgustu ove godine) bila 300 dinara po majici, sa mogućnošću izbora boje i veličine (od L do 12XL). Zainteresovani mogu da se jave Demonic_Alliance-u, Jack The Rifferu ili meni na pp da se dogovorimo.

 

A kad Drobac menja nick svaka 2 dana, ja sam mislio da su obojca menjali nickove.

 

Nebitno, dakle ljudi to su informacije, samo jos reci kolika treba da bude kriticna masa ljudi da bi vi pomerili dupe i odradili majce?

 

Meni je do sad prijavljeno oko 15-ak komada.... Pa kad bude dovoljan broj da znam da skupim od svih pare i donesem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moze eventualno da napise logo na sisama, sablone delimo besplatno...

 

 

 

Sto se majca tiche, ajd da ostavimo ovo jos koji dan, pa da se skupi bar 20-ak. Da posle opet neko ne bi kukao da je ost'o bez majce.

 

 

Dakle da ponovim: KO 'OCE MAJCU PERO DEFFORMERO NEK SE PRIJAVI MENI (ako je iz BG) ILI HUDINIJU (ako mu je blize Ruma) NA PP!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao davno taj spot Tuzna je jesen. Koliko se secam snimano je u kafani prekoputa Elektrotehnicke skole u Novom Sadu. Moj drugar ga ima na video kaseti, pa se nadam da ce ga pronaci i prebaciti na CD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...