Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

а и ти ми се, Џеке, правиш Тоша.

зашто би пивце било, нпр., 100 кад је 140 таман да нема да ти врати кусур од 300 за 2 пива? математика је проста, то је тзв. изнуђени бакшиш. мораш Србина натерати да буде галантан, ђентлмен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

а и ти ми се, Џеке, правиш Тоша.

зашто би пивце било, нпр., 100 кад је 140 таман да нема да ти врати кусур од 300 за 2 пива? математика је проста, то је тзв. изнуђени бакшиш. мораш Србина натерати да буде галантан, ђентлмен.

:D:pivopije:

 

@ Jack the Riffer - pa ono, pretprodaja je tu sigurno zbog toga sto je Living Room prostorno ogranicen, i sto je vrlo verovatno da nece biti dovoljno karata... Budanajl ce potvrditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

l_532734f8e4e74f5e5041053070659236.jpg

 

Koga zanima napokon moze skinuti live audio snimak sa koncerta Pera Defformera u Livingroomu u Beogradu 14.11.2007

3 dela sve ukupno 242 mb i 21 pesma sa svim bisovima...

 

 

Mogao bi neko da se iscima da uradi cover pa da napravimo pravi booklet...ovo je snimano iz miksete i odlican je zvuk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

l_532734f8e4e74f5e5041053070659236.jpg

 

Koga zanima napokon moze skinuti live audio snimak sa koncerta Pera Defformera u Livingroomu u Beogradu 14.11.2007

3 dela sve ukupno 242 mb i 21 pesma sa svim bisovima...

 

 

 

Mogao bi neko da se iscima da uradi cover pa da napravimo pravi booklet...ovo je snimano iz miksete i odlican je zvuk...

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Hvala i tebi Dartmaul!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli put je bilo više nego dovoljno i bez pretprodaje.

Da, ali prosli put su svi bili odusevljeni zar ne? I sad ce svaki taj odusevljeni da dovede jos jednog ortaka/ortakinju sa sobom, nakon sto ih je smorio kako je svirka bila genijalna, i kako ovaj koncert niposto ne treba propustiti :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja opet na primer znam nekoliko ljudi koji su se najcrnje smorili prošli put, pa verujem da oni neće doći... Verovali ili ne!

Uh, ako se neko uspeo smoriti na onakvom koncertu, ne znam sta bih rekao. Verovatno su to ljudi van cele price, ali ne znam samo zasto su onda dosli... Kakogod, poenta price je da su karte verovatno zbog toga pustene u prodaju, da ne bude guzve na ulazu... ne vidim nista lose u tome, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno su to ljudi van cele price, ali ne znam samo zasto su onda dosli...

Pa tako nekako... Koliko sam skontao na svirci, tamo više od 50% likova nije nikad čulo ništa od Pere osim "Gothice" i "Što si više mrtva". A ti što su se smorili su uglavnom čuli od ortaka kako je odličan bend, pa došli da vide.

 

Kad je Šile organizovao svirku u Rumi, morali smo da računamo na to da ogroman broj klinaca nikad nije ni čuo za Peru, a kamoli da je čuo neku stvar, pa smo napravili reklamnu kampanju "dolazi progressive bend iz NS u kome svira najbolji gitarista u Srbiji". Koji je to hladan tuš bio za neke kad je Biške pustio glas... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to je i nasa taktika kad ih budemo dovodili u BL, napisacu na plakatu: "za fanove Dream Theater, Metallica, Pantera, Iron Maiden, Nightwish, Queensryche, Djordja Balasevica, Ac/Dc, Whitesnake...", pa da vidim ko nece doci :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...