Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Ima i drugog albuma... Pricao sam sa gitaristom i rekao mi je da nikada nije objavljen jer je jako bolestan...

Па, дај да исцимамо неког да објави то. Та легенда не може, не сме остати ван домашаја искрених фанова култног бенда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko ste obavesteni ali Pero Defformero opet radi!!! Imali su koncert pre jedno 2 meseca u NS... 3 album snimaju na leto!!!

e trt..da nije opet neki trac ? Ajde dajte taj drugi album........

 

hocemo RE RELASE prvog!!!!!!!

 

icon_mrgreen.gif

 

Pero- prvi domaci progressive bend icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, dokopao sam se kasete, i razmishljam da bacim u mp3, i da napravim sajt... jel to ne bi pokrenulo neku copyright frku? icon_wink.gif

ma da... za album koji je shtampan u 50 primeraka... icon_smile.gif

ustedi sebi vreme. biggrin.gif imam album u mp3 formatu, snimak ociscen (koliko je to moguce) i sredjen od strane fanatika koga nije mrzelo da se danima zajebava u sound forge-u. wallbash.gif

 

p.s. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustedi sebi vreme. biggrin.gif imam album u mp3 formatu, snimak ociscen (koliko je to moguce) i sredjen od strane fanatika koga nije mrzelo da se danima zajebava u sound forge-u. wallbash.gif

 

p.s. musik20.gif

Evo, samo da se prijavi fanatik koji je to uradio jos pre 4 godine (prebacio album u komp i procistio)...

 

Da ne govorim da kasetu imam vec 7 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, samo da se prijavi fanatik koji je to uradio jos pre 4 godine (prebacio album u komp i procistio)...

 

Da ne govorim da kasetu imam vec 7 godina...

oho-ho, pa to znaci da ovde ima minimalno dva fanaticna obozavatelja PD-a koji su bili spremni da ciste sum i prebauju u mp3. biggrin.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jednog polufanatičnog. ŠUM JE SASTAVNI DIO MUZIKE. icon_smile.gif

 

poznajem coveka koji je rucno uz pomoc pencil alata u sound forgeu "umeksavao" klipove sa snimka da bi dobio "prirodniji zvuk". tako je obradio svaku pesmu sa albuma pero deformero. taj je vec ultrafanatik iz vise lige. icon_smile.gif

 

eh, taj pero deformero... zbog njega se i razred ponavlja.. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

audiofili - posebna vrsta ljudi. icon_smile.gifrolleyes.gif

Пази, у суштини сам и ја такав, али ја ипак волим да се око таквих ствари бакће неко други, а ја да добијем готов производ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...