Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odgledah po zna koji put na omrznitom Pinku Remember The Titans icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif sjajan film...apsolutno mi je bolji od Any Given Sunday i Friday Night Lights

Diiiiiiiivan film wub.gif

Obozavam onu malu plavu klinku(naravno i Denzela al on je van konkurencije biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za fanove ratnih ostvarenja preporuchujem We Were Soldiers icon_da.gif

uh, tako nesto nikad ne bih preporucio. icon_wink.gif

film je uzasno spor, monoton, bezidejan, od samog pocetka mucan za gledanje. cini mi se da ovi, relativno noviji, filmovi sa ratnom tematikom nastoje da promene samo okruzenje i okolnosti dok se kompletna prica uglavnom svodi na jedno te isto - srceparajucu glupost koju mnogi nazivaju dramom, a koja je u stvari daleko od toga.

Apocalypse Now je jedini film na tu temu koji je uspeo da zadovolji moj apetit. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jedini film koji je uspeo da me uspava na stolici! Dodushe bio sam bash umoran... icon_smile.gif

Mene je Apokalipsa drzhala budnim sve do filozofije Marlona Branda...tu sam zahrkao icon_smile.gif

 

Inache odgledah Terminal....solidan film ali radjen po istinitoj prichi koja traje vec 16 godina...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Merhan_Nasseri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taj film mnogo gotivim ali mi je i nocna mora,kad pomislis sta se nama desava sa zemljom deluje mi totalno blisko icon_smile.gif

Najgore od svega shto mozhe nama da se desi....zamisli odesh negde i na aerodromu it kazhu "ne mozhete da udjete jer je vasha zemlja prestala da postoji ne zove se vishe SiCG nego Srbija" icon_uhoh.gificon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore od svega shto mozhe nama da se desi....zamisli odesh negde i na aerodromu it kazhu "ne mozhete da udjete jer je vasha zemlja prestala da postoji ne zove se vishe SiCG nego Srbija"  icon_uhoh.gif  icon_mrtav.gif

Pa to,upravo,s tim sto meni na pasosu jos pise Jugoslavija icon_smile.gif

 

Da Revolver,meni na kraju nista nije bilo jasno al ok je dok ga gledas.

Edited by Livia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odlucio iz principa da ne gledam taj filn, nisam i necu icon_da.gif

 

 

Od filmova skoro gledah sledece..

 

Madhouse- Glupa jeftina kopija Shininga, samo sa dosta krvi i previshe americhki..

 

Shejtanov ratnik - Ne mogu reci da sam se odushevio..ali IMHO ovo je osvezenje za dosadnu domacu kinematografsku scenu..odlichno.

 

Hostel - Znate shta je bre SAW za ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...