Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Da li je neko gledao Lost Highway?

David Lynch icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_da.gificon_da.gif

Dobro me podseti da ga negde nabavim da ga ponovo pogledam da obnovim gradivo icon_smile.gif

 

Koliko se secam poshto sam ga davno gledao secam se da sam imao neku (suludu) teoriju po kojoj je Fred (Bill Pullman) bio na neki nachin podeljena lichnost..tako da kada je zaglavio u zatvor njegova "druga" lichnost se pojavila u vidu auomehanichara Pete-a koji upoznaje onu Alice koja je u stvari Rene koju je Fred ubio...i sve ono shto se deshava deshava se u nekoj podsvesti ili u njegovom mozgu koji se upravo zbog og poremecaja vishesrukih lichnosi mozhe nazvati Lost Highway ..ne znam koliko se secash ali na plazhi pred kraj film Pete se ponovo transformisao u Freda....shto je josh jedan "dokaz" da je Fred podeljena lichnost a ona figura sa belim licem je zapravo Fredova savest...

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah sad na RTS-u Independence Day..shto ga vishe gledam sve mi je smeshniji....gomila Amerikanaca na chelu sa nikim drugim do njihovim predsednikom se suprostavljaju mocnoj alien ratnoj mashini u svemirskoj letelici koju su chuvali 50 godina i na kraju pobedjuju aliene ubacivanjem virusa u kompjuterski sistem zlih aliena laugh.gif

 

Ne mogu da verujem da sam gledao ovo a ne Senku na Peder 92-ojci no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posle duzheg vremena konachno uspeh da se dokopam Green Street Hooligans-a...majko moja kako je film dobar....ono je bruka icon_rockdevil.gif jeste da me izbedachi na kraju ali ovo je josh jedan film koji ce se uskoro naci u mojoj DVD kolekciji icon_da.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, и ја сам се сморио ...

Мала замерка - мислим да је Фродо некако превише ситан да би глумио онаквог силеџију и фајтера ...

Нешто ми се ту не слаже ...

Дефинитивно је Пити највећа фаца у филму!

Али филм као филм није лош.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, и ја сам се сморио ...

Мала замерка - мислим да је Фродо некако превише ситан да би глумио онаквог силеџију и фајтера ...

Ja se nisam smorio samo sam se izbedachio i bilo mi je nekako trulo shto je Pete onako zavrshio a Frodo odnosno Wood definitivno nije bio za u ulogu no.gif mada ona scena na kraju filma kad izadje iz onog restorana i pochne da peva West Ham himnu je icon_rockdevil.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да да да!

То је јако до даске!

Не, добар филм.

Мени је јако и кад онај лик (не сећам се имена, гледао га пре пар месеци) преспава на клупи!

Није хтео/смео да се врати кући, пева сам са собом песму ...

Жестоко ...

Супер је мото филма - "Stand Your Ground"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је јако и кад онај лик (не сећам се имена, гледао га пре пар месеци) преспава на клупи!

Није хтео/смео да се врати кући, пева сам са собом песму ...

Жестоко ...

Boover..meni je bilo do jaja kada se obukao kao redar i otishao na stranu gde su proivnichki navijachi bili isprozivao ih icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah Collateral po drugi put....film je prepun sjajnih replika...jedna od Kruzovih uloga koja mi se najvishe svidja u nekoliko poslednjih godina icon_da.gif

 

Someday my dream will come. One night you'll wake up and you'll discover it never happened. It's all turned around on you and it never will. Suddenly you are old, didn't happened and it never will, 'cause you were never going to do it anyway.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...